Φυσιγγιοθήκες, πουλιάστρες, θήκες όπλων αξεσουάρ.

Παρελαβα την τσαντα αετος. Ειναι ολοιδια με του Παναγιώτη.
Ειναι οκ, οχι σουπερ. Ειναι πιο ανετη απο αυτη που εχω.
Θα ηθελα λιγο πιο χοντρο υφασμα (ειναι τυπου κορντουρα) και καλυτερο ραψιμο στον ιμαντα εκει που ενωνεται με την τσαντα.
Επισης λιγο πιο μακρυ ιμαντα και καμια τσεπη με φερμουαρ.
Θα παει τσαγκαρη να ενισχυσει τις ραφες του ιμαντα και να μου βαλει και 4 τρουκς για να ασφαλιζουν τα 2 απο τα 3 διαμερισματα και θα γινει κουκλακι ζωγραφιστο.
Καλορίζικη!
 
Μερικες φωτο. Τα κοκκινα ειναι τα σημεια που θα βαλω τρουκς Στο βαθος διακρινεται η vitoria για δοκιμη στην επωμιση
 

Attachments

  • IMG_20220525_192456072.jpg
    IMG_20220525_192456072.jpg
    234,1 KB · Προβολές: 54
  • IMG_20220525_192552376.jpg
    IMG_20220525_192552376.jpg
    329,5 KB · Προβολές: 52
  • IMG_20220525_192618701.jpg
    IMG_20220525_192618701.jpg
    246 KB · Προβολές: 53
  • τσαντα.jpg
    τσαντα.jpg
    293,9 KB · Προβολές: 52
Εξαρχής του έκανα πλάκα γιατί αυτός ο παππούς μου δεν ήταν κυνηγός, οπότε δεν ήξερε αλήθεια πόσο κάνει ένα όπλο, αλλά ήταν άνθρωπος που η ατάκα του έβγαινε αβίαστα και ρίχναμε πολύ γέλιο. Πάντα μου άρεσε να τον πειράζω γι'αυτό το λόγο, περίμενα να πει κάτι αστείο αλλά απάντησε σοβαρά. Εννοείται ότι του εξήγησα ότι έκανα πλάκα. Καταλαβαίνω όμως τι λες γιατί μεγαλώνοντας έχουν δει κ εμένα πολλά τα μάτια μου.
 
Παρελαβα την τσαντα αετος. Ειναι ολοιδια με του Παναγιώτη.
Ειναι οκ, οχι σουπερ. Ειναι πιο ανετη απο αυτη που εχω.
Θα ηθελα λιγο πιο χοντρο υφασμα (ειναι τυπου κορντουρα) και καλυτερο ραψιμο στον ιμαντα εκει που ενωνεται με την τσαντα.
Επισης λιγο πιο μακρυ ιμαντα και καμια τσεπη με φερμουαρ.
Θα παει τσαγκαρη να ενισχυσει τις ραφες του ιμαντα και να μου βαλει και 4 τρουκς για να ασφαλιζουν τα 2 απο τα 3 διαμερισματα και θα γινει κουκλακι ζωγραφιστο.
Να την ευχαριστηθεις Κωσταντη!
 
Παρελαβα την τσαντα αετος. Ειναι ολοιδια με του Παναγιώτη.
Ειναι οκ, οχι σουπερ. Ειναι πιο ανετη απο αυτη που εχω.
Θα ηθελα λιγο πιο χοντρο υφασμα (ειναι τυπου κορντουρα) και καλυτερο ραψιμο στον ιμαντα εκει που ενωνεται με την τσαντα.
Επισης λιγο πιο μακρυ ιμαντα και καμια τσεπη με φερμουαρ.
Θα παει τσαγκαρη να ενισχυσει τις ραφες του ιμαντα και να μου βαλει και 4 τρουκς για να ασφαλιζουν τα 2 απο τα 3 διαμερισματα και θα γινει κουκλακι ζωγραφιστο.
Καλορίζικη.
 
Μερικες φωτο. Τα κοκκινα ειναι τα σημεια που θα βαλω τρουκς Στο βαθος διακρινεται η vitoria για δοκιμη στην επωμιση
Εγώ δεν θα έβαζα γιατί θα εξυπηρετούσαν μόνο όταν θα είναι σχεδόν άδεια .Το λουράκι δεν το θεωρείς αρκετό;
 
Εγώ δεν θα έβαζα γιατί θα εξυπηρετούσαν μόνο όταν θα είναι σχεδόν άδεια .Το λουράκι δεν το θεωρείς αρκετό;
Αμα τα αντικειμενα μεσα ειναι μεγαλα ναι ειναι αρκετο. Φαντασου να πεσεις ή να σου πεσει η τσαντα θα φυγουν πορτοφολια τσιγαρα αδειες μαχαιρια και οτι ψιλικοκο εχεις.
Και το kolopaper :)
:) :) :)
 
Αμα τα αντικειμενα μεσα ειναι μεγαλα ναι ειναι αρκετο. Φαντασου να πεσεις ή να σου πεσει η τσαντα θα φυγουν πορτοφολια τσιγαρα αδειες μαχαιρια και οτι ψιλικοκο εχεις.
Και το kolopaper :)
:) :) :)
Αυτή η πτώση που περιγράφεις, πιο πολύ αεροπλάνου μου θυμίζει παρά τσάντας.very funny. .Και το πορτοφόλι στη τσάντα το βάζεις;
 
Αν
Αυτή η πτώση που περιγράφεις, πιο πολύ αεροπλάνου μου θυμίζει παρά τσάντας.very funny. .Και το πορτοφόλι στη τσάντα το βάζεις;
Το καλοκαιρι ναι ολα μεσα. Ιδρωνω και δεν μπορω τιποτα σε τσεπες. Μια φορα η αδεια του οπλου ειχε γινει χαρτομαντηλο. Την ειχα ξεχασει στην τσεπη του πουκαμισου και ξεβαψαν ολα. Μια ρεμι 870 ηταν. Μισος τονος αυτη και ολα τα υπολοιπα....
 
Αν

Το καλοκαιρι ναι ολα μεσα. Ιδρωνω και δεν μπορω τιποτα σε τσεπες. Μια φορα η αδεια του οπλου ειχε γινει χαρτομαντηλο. Την ειχα ξεχασει στην τσεπη του πουκαμισου και ξεβαψαν ολα.
Άδεια όπλου, άδεια κυνηγού, μπαινουν χωρια σε ζελατίνες και σφραγίζουν με διαφανες ταινίες συσκευασίας .Άντε να σου γίνει μια δυο φορές έλεγχος άδειας κυνηγιού την σεζόν οπότε ανανεώνεις την ταινία . Καί σε ποτάμι να πέσεις τα έγγραφα δεν παθαίνουν τίποτα.
 
Back
Top