Φυσιγγιοθήκες, πουλιάστρες, θήκες όπλων αξεσουάρ.

Ειναι πολυ δυνατη. Η τιμη δε σουπερ. Γαμω τις αγορες. Μ'αρεσει. Κατσε να τη ψαξω λιγο. Εβαλες τιποτα μεσα για δοκιμη?
Ο παλιός είναι αλλιώς ,αλλά και ο νέος είναι ωραίος και πιο άνετος στο πλάτος .Έχει μια διαφορά στην πρόσοψη από αυτήν που είχα βάλει αλλά στην ουσία είναι ίδιες.Εξι κουτιά φυσίγγια και κάποια πράγματα και έχει ακόμα δύο τσέπες μισό άδειες.Τα έξι κουτιά είναι βαριά ,δεν είναι για πάνω από 30-50 μέτρα.Τεσσερα και ένα -δυο στο γιλέκο για να μην την πολυζοριζεις πιστεύω είναι καλύτερα και για να σου κρατήσει.IMG_20220523_160755.jpgIMG_20220523_160456.jpgIMG_20220523_160845.jpg
 
Ο παλιός είναι αλλιώς ,αλλά και ο νέος είναι ωραίος και πιο άνετος στο πλάτος .Έχει μια διαφορά στην πρόσοψη από αυτήν που είχα βάλει αλλά στην ουσία είναι ίδιες.Εξι κουτιά φυσίγγια και κάποια πράγματα και έχει ακόμα δύο τσέπες μισό άδειες.Τα έξι κουτιά είναι βαριά ,δεν είναι για πάνω από 30-50 μέτρα.Τεσσερα και ένα -δυο στο γιλέκο για να μην την πολυζοριζεις πιστεύω είναι καλύτερα και για να σου κρατήσει.View attachment 49061View attachment 49060View attachment 49062
Τωρα μαλιστα. Τετοια φωτο περιμενα. Ελεγα θα το κανει δε μπορει. Ντρεπομουν να στο ζητησω.love.
 
Ο παλιός είναι αλλιώς ,αλλά και ο νέος είναι ωραίος και πιο άνετος στο πλάτος .Έχει μια διαφορά στην πρόσοψη από αυτήν που είχα βάλει αλλά στην ουσία είναι ίδιες.Εξι κουτιά φυσίγγια και κάποια πράγματα και έχει ακόμα δύο τσέπες μισό άδειες.Τα έξι κουτιά είναι βαριά ,δεν είναι για πάνω από 30-50 μέτρα.Τεσσερα και ένα -δυο στο γιλέκο για να μην την πολυζοριζεις πιστεύω είναι καλύτερα και για να σου κρατήσει.View attachment 49061View attachment 49060View attachment 49062
Σαν τον γηρολογο κινεζο θασε ετσει που την γεμησες .very funny.
 
Αγγλία Αλεξ, εκλεπτυσμενα πραματα.
Εξαλου εμεις οι Αθηναιοι ειμαστε σπορτσμεν. .very funny.
Τους έχω δεί από κοντά τους λόρδους.Σκαρπινι με αγκραφα και κάλτσα κόκκινη μέχρι το γόνατο.Ζεστο κρασί με σκουλαμεντρο και τοστ με ψοφιο ψάρι από μαντεμενια κονσέρβα.Χεστα...Αλλα έχει και κάτι φαρμακοχερηδες αδελφέ μου...
 
Last edited:
Εγω πλεον βαζω τιραντες. Σωθηκα.
Κι εγώ, και στην καθημερινότητα , μένουν τα πράματα στη θέση τους!

Οι τιράντες σήμερα είναι πολύ κουλ.:cool:

Και εγώ κύριοι φοράω συχνά τιράντες.
Βολεύουν περισσότερο γιατί δε σφίγγουν την κοιλιά,, κρατάνε το παντελόνι καλύτερα και μου δίνουν μια αίσθηση ρετρό που γουστάρω.
 
Και εγώ κύριοι φοράω συχνά τιράντες.
Βολεύουν περισσότερο γιατί δε σφίγγουν την κοιλιά,, κρατάνε το παντελόνι καλύτερα και μου δίνουν μια αίσθηση ρετρό που γουστάρω.
Πριν 5 χρονια ειχα χειρουργηθει για βουβωνοκήλη και σωθηκα.
 
Και εκτός από τις κινεζικές τιράντες που έχει γεμίσει ο τόπος, υπάρχει και μία Ελληνική εταιρεία που φτιάχνει καλές τιράντες και σε πολύ καλές τιμές. Έχουν και ένα μαγαζάκι στο κέντρο της Αθήνας.
http://www.victoria-athens.com/category/men-suspenders/
 
Κι εγώ υπερ της τιράντας! Μόνο που δεν με βολεύουν οι κλασσικές γιατί μετά από λίγο ξεχειλώνουν και τα κλιπσάκια τους γλιστράνε, ειδικά όταν κρατάνε το κυνηγετικό παντελόνι με τις γεμάτες τσέπες.
Με έχουν βολέψει πολύ αυτές oι αμερικάνικες Perry,


Men'S Perry Suspenders Heavy Duty Adjustable Work Pants Clip Y-Back Strap New



είναι φαρδιές, δεν ξεχειλώνουν και πιάνουν στη ζώνη.
 
Κι εγώ υπερ της τιράντας! Μόνο που δεν με βολεύουν οι κλασσικές γιατί μετά από λίγο ξεχειλώνουν και τα κλιπσάκια τους γλιστράνε, ειδικά όταν κρατάνε το κυνηγετικό παντελόνι με τις γεμάτες τσέπες.
Με έχουν βολέψει πολύ αυτές oι αμερικάνικες Perry,


Men'S Perry Suspenders Heavy Duty Adjustable Work Pants Clip Y-Back Strap New


είναι φαρδιές, δεν ξεχειλώνουν και πιάνουν στη ζώνη.
Το θέμα είναι να απαλλαγώ από τη ζώνη.
Εσύ φοράς και τιράντες και ζώνη;
Γιατί;
 
Back
Top