Φυσιγγιοθήκες, πουλιάστρες, θήκες όπλων αξεσουάρ.

Αν σας πειασει κοψιμο να τω πια τιραντα θα ξεκουμπώσετε πρώτη.....
Δεν τα κάνουμε όλοι πάνω μας κύριοι. Μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια.

97f59907668a769db6051fb8e17e82a9.jpg



Στα σοβαρά τώρα, το παντελόνι κατεβαίνει πιο εύκολα και πιο γρήγορα αν θελήσεις. Τις τιράντες ποτέ δεν τις ξεκουμπώνω. Απλά τις κατεβάζω από τους ώμους και βγάζω το παντελόνι. Πιο γρήγορα και πιο άνετα από όταν φοράω ζώνη που πρέπει να ξεκουμπωθεί.
 
Δεν τα κάνουμε όλοι πάνω μας κύριοι. Μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια.

Ξερω πολυ καλα πως "λειτουργει" το συστημα των τιραντων.....δεν χρειαζοταν η φωτο, για να παρω παραδειγμα...οπως και αυτα που γραφω, να μη λαμβανωνται, τις μετρητης καποιες φορες...
 
Ποσο πολυ θα θελα μια χειροποιητη δερματινη φυσιγγιοθηκη. Απ΄αυτές που τις εχεις για παντα
Φτιάχνει ο κ.Σταύρος Σαλονικίδης!! Αν είχα περίσσευμα θα έπαιρνα με κλειστά μάτια.Τσάντες,φυσιγγιοθήκες και τα 2 μαζί, θήκες όπλων κτλ!
Πάρε και λινκ αν ενδιαφέρεσαι!
https://s2knife.com/
 
Φτιάχνει ο κ.Σταύρος Σαλονικίδης!! Αν είχα περίσσευμα θα έπαιρνα με κλειστά μάτια.Τσάντες,φυσιγγιοθήκες και τα 2 μαζί, θήκες όπλων κτλ!
Πάρε και λινκ αν ενδιαφέρεσαι!
https://s2knife.com/
Εχει μαγαζί Χρήστο? Που? Ξερεις τιμές?

Ο Μαστρογιαννης @ΓΙΑΝΝΗΣ. περα απο το ξυλο (κοντακια) δουλευει άψογα και το δερμα!
 
Σου είχα βάλει το λινκ και εγώ παραπάνω! Από το φβ βλέπω έργα του και πραγματικά φαίνεται σωστός επαγγελματίας!!!
Από έναν στην Θεσ/νίκη ο πατέρας μου αγόρασε μια αρμάθα δώρο για τον μικρό όταν γίνει 18 χαχαχα
Τρελοπαππούς ...

Αυτός που βρίσκεται ?
Μπορεί να είναι και ο ίδιος ...
 
Από έναν στην Θεσ/νίκη ο πατέρας μου αγόρασε μια αρμάθα δώρο για τον μικρό όταν γίνει 18 χαχαχα
Τρελοπαππούς ...

Αυτός που βρίσκεται ?
Μπορεί να είναι και ο ίδιος ...
Από κιλκίς νομίζω, χωρίς να ξέρω που εργάζεται και τα συναφή!
 
Από έναν στην Θεσ/νίκη ο πατέρας μου αγόρασε μια αρμάθα δώρο για τον μικρό όταν γίνει 18 χαχαχα
Τρελοπαππούς ...

Αυτός που βρίσκεται ?
Μπορεί να είναι και ο ίδιος ...
Έτσι είναι οι παππούδες :) Μια μέρα είχε πάει για κυνήγι ο πατέρας μου και δεν είχα πάει εγω. Τρώγαμε με τον συγχωρεμενο τον παππού μου και μου λέει, εσύ πώς και δεν πήγες για κυνήγι; Άσε ρε παππού του λέω εγώ ( κωλοπαιδι) σκασμενος δήθεν. Τι έγινε μου λέει; Δεν έχω ντουφέκι ρε παππού. Ε και πόσο κάνει ένα τουφέκι μου λέει; Πέντε χιλιάδες του λέω. Χωρίς δεύτερη σκέψη γυρίζει στη μάνα μου και της λέει, " πάρε το βιβλιάριο μου αύριο και να πας να βγάλεις πέντε χιλιάδες να τις δώσει στο παιδί να πάρει τουφέκι". Μην φανταστείτε ότι είχε χρήματα ο άνθρωπος, οικοδόμος ήταν με μια σύνταξη 650 ευρώ, ήταν όλες του οι οικονομίες. Και τώρα που το γράφω συγκινουμαι. Εννοείται ότι του είπα πως του κάνω πλάκα. Γεια σου παππού όπου και να σαι.love.
 
Έτσι είναι οι παππούδες :) Μια μέρα είχε πάει για κυνήγι ο πατέρας μου και δεν είχα πάει εγω. Τρώγαμε με τον συγχωρεμενο τον παππού μου και μου λέει, εσύ πώς και δεν πήγες για κυνήγι; Άσε ρε παππού του λέω εγώ ( κωλοπαιδι) σκασμενος δήθεν. Τι έγινε μου λέει; Δεν έχω ντουφέκι ρε παππού. Ε και πόσο κάνει ένα τουφέκι μου λέει; Πέντε χιλιάδες του λέω. Χωρίς δεύτερη σκέψη γυρίζει στη μάνα μου και της λέει, " πάρε το βιβλιάριο μου αύριο και να πας να βγάλεις πέντε χιλιάδες να τις δώσει στο παιδί να πάρει τουφέκι". Μην φανταστείτε ότι είχε χρήματα ο άνθρωπος, οικοδόμος ήταν με μια σύνταξη 650 ευρώ, ήταν όλες του οι οικονομίες. Και τώρα που το γράφω συγκινουμαι. Εννοείται ότι του είπα πως του κάνω πλάκα. Γεια σου παππού όπου και να σαι.love.
Αν το έλεγες με την ψυχή σου, ότι δεν έχεις και δεν το είπες για να στο πάρει, με γεια σου και με χαρά σου! Γιατί όλοι πλέον πάνε στους παππούδες και ζητιανεύουν για να τους πάρουν-εκπληρώσουν τα ιδανικά τους.Και έτσι ξεκινάνε οι αντιζηλίες.Σκοπός είναι να το λες αθώα και αν θέλει ο άλλος πράττει ό,τι και αν είναι αυτό και αν δεν θέλει όλα μια χαρά!
Μπράβο στον παππού!!
 
Παρελαβα την τσαντα αετος. Ειναι ολοιδια με του Παναγιώτη.
Ειναι οκ, οχι σουπερ. Ειναι πιο ανετη απο αυτη που εχω.
Θα ηθελα λιγο πιο χοντρο υφασμα (ειναι τυπου κορντουρα) και καλυτερο ραψιμο στον ιμαντα εκει που ενωνεται με την τσαντα.
Επισης λιγο πιο μακρυ ιμαντα και καμια τσεπη με φερμουαρ.
Θα παει τσαγκαρη να ενισχυσει τις ραφες του ιμαντα και να μου βαλει και 4 τρουκς για να ασφαλιζουν τα 2 απο τα 3 διαμερισματα και θα γινει κουκλακι ζωγραφιστο.
 
Back
Top