Φυσίγγια για υδρόβια σε ακραίες καιρικές συνθήκες (Πάγος, χιόνι)

http://www.dorkas.net/product/363/fysiggia-fysiggia-rottweilrottweil-crow-koraki-cal-12/

5,5 νουμερο σκαγια;;; 34 γραμμαρια..τα κορακια υδροβια δεν ειναι και αυτα;;;;η κωπαιδα γεματη ειναι....sarcastic.
Και 15 ευρώ !!!!
Θα έχουν ενσωματώσει και δωρεά μέσα στην τιμή για μείωση του εθνικού χρέους.
Δεν εξηγείται αλλιώς.
Ή χειρωνακτική εργασία στο ξεχώρισμα των #5.5.
Δεν .sex hard. θα ρίχνω #8 στα κορακοειδή αχαχα
 
Ναι σιγουρα....Απο ''αναγκη'' το κανουν.....Και πριν καποια χρονια που ειχαν ''καταραμενη φτωχεια''....
δουλευαν Α1 απλη - και ΣΠΕΣΙΑΛ σε κοντρα δοση...
Που χρηματα για διβασικες....τοτε...!!!!
Ξέρεις...Οι Ρώσοι...Χεστηκανε για τα φυσίγγια.Καλη βότκα θέλουν στο κυνήγι.
Και που σε...Στο σπίτι περιμένει μάρμαρο κολώνα μουγκή,όχι Ελληνικός ιχνηλάτης!
 
Ξέρεις...Οι Ρώσοι...Χεστηκανε για τα φυσίγγια.Καλη βότκα θέλουν στο κυνήγι.
Και που σε...Στο σπίτι περιμένει μάρμαρο κολώνα μουγκή,όχι Ελληνικός ιχνηλάτης!

Φιλαρα μου....Παντου τα παντα....Ναι υπαρχουν και αυτοι που τους αρεσει η βοτκα...
Τωρα οσον αφορα την μουγκη κολωνα.....Εαν εσυ το θεωρεις ''αντριλικι'' η μαγκια.....να εχεις τετοιο
πραμα στο σπιτι....με βρισκεις αντιθετο!!!

Τον ιχνηλατη εαν τον εκπαιδευσεις καλα....Μια χαρα ζωη περνας .....και αν σου βγαλει χρουσουζιες...
τον διωχνεις και παιρνεις αλλον !!!! ;)
 
Φιλαρα μου....Παντου τα παντα....Ναι υπαρχουν και αυτοι που τους αρεσει η βοτκα...
Τωρα οσον αφορα την μουγκη κολωνα.....Εαν εσυ το θεωρεις ''αντριλικι'' η μαγκια.....να εχεις τετοιο
πραμα στο σπιτι....με βρισκεις αντιθετο!!!

Τον ιχνηλατη εαν τον εκπαιδευσεις καλα....Μια χαρα ζωη περνας .....και αν σου βγαλει χρουσουζιες...
τον διωχνεις και παιρνεις αλλον !!!! ;)
 
παιδες τα φωτασαςςςς, εχθες το βραδυ ακουσα χηναρια αργαααα πωλη αργααα,,,τα φυσεγκια που εχω κανουνε για τα χηναριαααα,,
παιδες τα φωτασαςςςς, εχθες το βραδυ ακουσα χηναρια αργαααα πωλη αργααα,,,τα φυσεγκια που εχω κανουνε για τα χηναριαααα,,
τα μπασιερι ειναι καλα τα αλλα πετατα στον ποταμο να μην τα βρει κανενας.
 
Καλησπέρα. Στο ίδιο μοτίβο θέλω και εγώ τα φώτα σας.
Επειδή ετοιμάζω εξοπλισμό για τέτοιο κυνήγι το Γενάρι, πιο από τα παρακάτω θα πέρνατε? Η Tecna μένει αναντικατάστατη σταθερά στην επιλογή.

Lambro Demi 40gr No.5
Lambro Biturbo 38gr No.5
NSI PM 40gr No.5
NSI Super Caccia 38gr (η το 3/5 mix, η το απλό σε Νο.5)

Εκεί που είναι να πάω (εξωτερικό) δεν έχω απαγόρευση μολύβδινου σκαγιού και θα είναι για κατά κύριο λόγο πράσσινα.

Ευχαριστώ πολύ
 
Καλησπέρα. Στο ίδιο μοτίβο θέλω και εγώ τα φώτα σας.
Επειδή ετοιμάζω εξοπλισμό για τέτοιο κυνήγι το Γενάρι, πιο από τα παρακάτω θα πέρνατε? Η Tecna μένει αναντικατάστατη σταθερά στην επιλογή.

Lambro Demi 40gr No.5
Lambro Biturbo 38gr No.5
NSI PM 40gr No.5
NSI Super Caccia 38gr (η το 3/5 mix, η το απλό σε Νο.5)

Εκεί που είναι να πάω (εξωτερικό) δεν έχω απαγόρευση μολύβδινου σκαγιού και θα είναι για κατά κύριο λόγο πράσσινα.

Ευχαριστώ πολύ
Τα 2 τελευταία.
 
Back
Top