Φυσίγγια για υδρόβια σε ακραίες καιρικές συνθήκες (Πάγος, χιόνι)

Ακούω προτάσεις για ημερήσιο και απόγευματινο. Νούμερο ,γραμμάρια και φυσικά προτάσεις για συγκεκριμένα εμπορικά φυσσιγγια. Θα τα χρειαστούμε σύντομα...
Εγώ θα αναφέρω το Percoso di caccia 36 gr σε 4αρι για ημερήσιο και 5-6 απόγευματινο. Φέτος έχω μόνο θετικές εμπειρίες από το συγκεκριμένο φυσσιγγι
 
Ακούω προτάσεις για ημερήσιο και απόγευματινο. Νούμερο ,γραμμάρια και φυσικά προτάσεις για συγκεκριμένα εμπορικά φυσσιγγια. Θα τα χρειαστούμε σύντομα...
Εγώ θα αναφέρω το Percoso di caccia 36 gr σε 4αρι για ημερήσιο και 5-6 απόγευματινο. Φέτος έχω μόνο θετικές εμπειρίες από το συγκεκριμένο φυσσιγγι
Απόσταση, θήραμα ... ;;;

Το percorso είναι καλό.
Το RC4 θα δοκιμαστεί λίαν συντόμως.
 
Φίλε το percoso στην παγωνιά θα σε πουλήσει.woolf 42 σε νούμερο 4 και 3 και κουτουμανος 40 διασποράς 5αρι για απογευματινό. Πολυ φονικά και τα δύο με το woolf να θέλει αρκετηηηη προσκοπευση.Αυτα σε κρύο.. σε νορμάλ συνθήκες τα περισσότερα καλά είναι.
Με τα 40 ρια δεν τα πήγα ποτέ καλά... Λίγο αργά μου φαινονται. Αλλά θα τους δώσω μια ευκαιρία ακομα
Απόσταση
Βασικό θήραμα οι μεγάλες πάπιες (πράσινα, σφυριχταρια, ψαλίδια).. Απόστασεις στο ημερήσιο 35++ και στο απόγευματινο πολύ πιο κοντά ..
 
Φίλε το percoso στην παγωνιά θα σε πουλήσει.woolf 42 σε νούμερο 4 και 3 και κουτουμανος 40 διασποράς 5αρι για απογευματινό. Πολυ φονικά και τα δύο με το woolf να θέλει αρκετηηηη προσκοπευση.Αυτα σε κρύο.. σε νορμάλ συνθήκες τα περισσότερα καλά είναι.
συμφωνω
 
RC4 στα 35 γραμμάρια.,..Προσωπικά σε ημερήσιο με χοντρά πουλιά και με την πιθανότητα να παίξουν και χήνες θα επέλεγα 3αρι σκάγι…Για απογευματινό το ίδιο σε 6αρι ή ακόμα καλύτερα σε 7αρι!
σωστος και ο νικος μονο τα γραμαρια στο ημερησιο απο 38 εως 42 [πανω σερρες τωρα μιλαμε θα εχετε πολλα μειον το πρωι].
 
Ακούω προτάσεις για ημερήσιο και απόγευματινο. Νούμερο ,γραμμάρια και φυσικά προτάσεις για συγκεκριμένα εμπορικά φυσσιγγια. Θα τα χρειαστούμε σύντομα...
Εγώ θα αναφέρω το Percoso di caccia 36 gr σε 4αρι για ημερήσιο και 5-6 απόγευματινο. Φέτος έχω μόνο θετικές εμπειρίες από το συγκεκριμένο φυσσιγγι
Δοκιμασμένα και τα δύο
 

Attachments

  • trazeras2036094.jpg
    trazeras2036094.jpg
    195,6 KB · Προβολές: 47
  • 700x700-fysiggia-wolf-f-104-38gr--pr--6501.jpg
    700x700-fysiggia-wolf-f-104-38gr--pr--6501.jpg
    52,5 KB · Προβολές: 46
Back
Top