Φυσίγγια για υδρόβια σε ακραίες καιρικές συνθήκες (Πάγος, χιόνι)

Ελα πανω τωρα.. Σου χω.. Τι σου χω; ... Χαχα.. Μια βδομάδα δοκιμές θα κανεις
Με φόρτωσε για τα καλά ο Αντρέας παίδες ...
Αντρέα ευχαριστώ ... σου χρωστάω φυσίγγια.
Αν πάνε καλά τα Rem θα σου δώσω και άλλα.

IMG_20220515_121434~2.jpg

@Χρηστος Αργος
Χρήστο κεφαλή δεξιά !!!!
 
μια παρατηρηση..τα ροτβαιλ τα βλεπεις που ειναι χαραγμενα εκει που γραφει 3,0;;;ετσι τα κανει η φρανκι του πατερα μου..γιατι αραγε;απο το βαλε βγαλε

αυτο το κεφαλη δεξια τι το βαλες;;;;.yel.....αντε να τον κανω καλα τωρα...

χρηστο...να ξερεις ..εγω του ελεγα παρε αυτα παρε εκεινα για λαγο που ειναι..και αυτος καβατζωσε με μια τα παλια μονοβολα....very funny.
 
μια παρατηρηση..τα ροτβαιλ τα βλεπεις που ειναι χαραγμενα εκει που γραφει 3,0;;;ετσι τα κανει η φρανκι του πατερα μου..γιατι αραγε;απο το βαλε βγαλε
Μου φαίνεται γίνεται όταν ανεβάζει το φυσίγγι στην θαλάμη.
Θα μας πει ο ειδικός @vagosbenelli

IMG_20220515_122557~3.jpg
 
https://www.skroutz.gr/s/19993688/Rottweil-Game-Edition-Duck-32gr-25τμχ.html

οι Γερμανοι πανε για παπια με 32 γραμμαρια;
...κ οι Ρώσοι το ίδιο κ τις χήνες μέχρι 36γρ. εκεί κ αν δεν κάνει κρύο!
Τα φυσιγγια επειρεαζοντε από την πολύ υγρασία κ οχι τοσο από το πολύ κρυο, φυσικα ο συνδιασμος κ των δύο είναι ότι χειρότερο κ για αυτο χρησημοποιουν διβασικες πυρίτιδες!
 
Ελα πανω τωρα.. Σου χω.. Τι σου χω; ... Χαχα.. Μια βδομάδα δοκιμές θα κανεις
αντρεα αν το ηξερα θα σου εδινα καποια Βασιλη κανε μια παλληκαρια βγαλε ρε φιλε εναν πινακα με αυτα που εχεις ανοιξει μην δινουμε τα ιδια
 
μια παρατηρηση..τα ροτβαιλ τα βλεπεις που ειναι χαραγμενα εκει που γραφει 3,0;;;ετσι τα κανει η φρανκι του πατερα μου..γιατι αραγε;απο το βαλε βγαλε

αυτο το κεφαλη δεξια τι το βαλες;;;;.yel.....αντε να τον κανω καλα τωρα...

χρηστο...να ξερεις ..εγω του ελεγα παρε αυτα παρε εκεινα για λαγο που ειναι..και αυτος καβατζωσε με μια τα παλια μονοβολα....very funny.
αντρεα ποια franchi ειναι?
 
...κ οι Ρώσοι το ίδιο κ τις χήνες μέχρι 36γρ. εκεί κ αν δεν κάνει κρύο!
Τα φυσιγγια επειρεαζοντε από την πολύ υγρασία κ οχι τοσο από το πολύ κρυο, φυσικα ο συνδιασμος κ των δύο είναι ότι χειρότερο κ για αυτο χρησημοποιουν διβασικες πυρίτιδες!

Απ'οτι ξερω....Οι ρωσοι την ΚΟΝΤΡΑ ΔΟΣΗ την δουλευουν συνεχεια και για πλακα !!!
Σε πολικες θερμοκρασιες δεν δουλευουν αλλα φυσιγγια...
 
Απ'οτι ξερω....Οι ρωσοι την ΚΟΝΤΡΑ ΔΟΣΗ την δουλευουν συνεχεια και για πλακα !!!
Σε πολικες θερμοκρασιες δεν δουλευουν αλλα φυσιγγια...
Νίκο τι εννοείς "κόντρα δόση" στην μπαρούτι?
Από ότι βλέπω σε βιντεακια από τα 30γρ. τα φυσιγγια τους έχουν όλα τα νούμερα σκαγια!
 
Και όχι μόνο κόντρα δόση ...
Και κάτι άλλο με κιλίμια που έχει σχέση. :D

Έτσι ακούω.

ΚΟΝΤΡΑ ΔΟΣΗ δουλευουν και το ξερω απο πρωτο ''χερι''.....
Εαν σου βαλω ΝΟΡΜΑΛ σεταπ στον καταψυκτη στους μειον 35-38...θα φτυσει μεντες...ξερω τι λεω φιλε !!!
 
Νίκο τι εννοείς "κόντρα δόση" στην μπαρούτι?
Από ότι βλέπω σε βιντεακια από τα 30γρ. τα φυσιγγια τους έχουν όλα τα νούμερα σκαγια!

Ναι ειναι φορτωμενα πυριτιδα με πολυ ισχυρα καψουλια...και ''λιγα'' γραμμαρια σκαγια.. Κωστή !!!
 
Λογικό το βρίσκω Νικόλα! Ευχαριστώ!
Εδω εμείς είμαστε άλλης φιλοσοφίας!

Ναι σιγουρα....Απο ''αναγκη'' το κανουν.....Και πριν καποια χρονια που ειχαν ''καταραμενη φτωχεια''....
δουλευαν Α1 απλη - και ΣΠΕΣΙΑΛ σε κοντρα δοση...
Που χρηματα για διβασικες....τοτε...!!!!
 
δεν ανησυχω για μας με τα Benellia...για τους διευρυμένους ανησυχω....yel..yelling.
Ας μη άνοιγαν χαχαχαχαχαχαχ όλα έχουν την χάρη τους ,με ότι την βρίσκει ο καθένας,έχω δει με τα μάτια μου να τα ξεκρεμανε βετεράνοι τα παπιά από τα ουράνια
 
Μου φαίνεται γίνεται όταν ανεβάζει το φυσίγγι στην θαλάμη.
Θα μας πει ο ειδικός @vagosbenelli

View attachment 48546
πταισμα βασιλη δεν ειναι κατι σοβαρο ,και εμενα καμια φορα το κανει αυτο,Μπορει να υπαρχει καποιο πολυ ψιλο γρεζακι .
 
Back
Top