Φυσίγγια για τρυγόνι

Αν όλα πάνε καλά λέω έναρξη να ρίξω κάποια A1 speciale 32 που έχουν μείνει από τις τσίχλες.
Τα είχα πάρει τέλη φλεβάρη στην προνομιακή πλέον τιμή των 7,5 ευρώ..sarcastic.
Ρίξε παιδί μου!,και άμα δείς καμμία μαλάκια πρωί πρωί πάρε τηλέφωνο να αλλάξω γρήγορα! .yel.
 
Η απόφαση ελήφθη,πρώτα ο Θεός έναρξη με eley alphamax και nsi classica,δοκιμασμένα και τα δύο,δεν είμαστε για πειράματα.
Τα eley σε τι τιμή τα βρίσκεις τώρα Μάνθο;
Το classica ωραίο δοκιμασμένο φυσίγγι. Τελευταία δεν έτυχε να τα ρίξω και δεν ξέρω αν έγινε κάποια αλλαγή.
 
Αν όλα πάνε καλά λέω έναρξη να ρίξω κάποια A1 speciale 32 που έχουν μείνει από τις τσίχλες.
Τα είχα πάρει τέλη φλεβάρη στην προνομιακή πλέον τιμή των 7,5 ευρώ..sarcastic.

Ποιας εταιρειας ( Μαρκα ) ειναι ??
Ποιος κλενει Α1 σπεσιαλ στα 32 γραμμαρια ??
Ρωταω γιατι δεν τα γνωριζω τα εμπορικα .

ΥΓ, Μηπως ειναι με Α1 απλη....και ονομαζει σπεσιαλ ??
 
Ρίξε παιδί μου!,και άμα δείς καμμία μαλάκια πρωί πρωί πάρε τηλέφωνο να αλλάξω γρήγορα! .yel.
.sarcastic.
Θα έχουμε και εναλλακτικές μαζί. Τρυγόνια να έχει μόνο και κάτι θα γίνει.
Ποιας εταιρειας ( Μαρκα ) ειναι ??
Ποιος κλενει Α1 σπεσιαλ στα 32 γραμμαρια ??
Ρωταω γιατι δεν τα γνωριζω τα εμπορικα .

ΥΓ, Μηπως ειναι με Α1 απλη....και ονομαζει σπεσιαλ ??
Της Lambro είναι. Με απλή Α1 νομίζω είναι,αλλά τα ονομάζει Α1 speciale.
 
Μονοποικιλιακο ( σε πυρίτιδα) μόνο Λάμπρο, δεν έχω δει άλλον να γράφει στο κουτί τι πυρίτιδα βάζει. Αυτό για μένα λέει κάτι, γιατί εφόσον το γράφει δεν μπορεί να βάλει κάποια άλλη πυρίτιδα. Από τις ελληνικές εταιρείες η πιο σοβαρή πιστεύω.
 
Μονοποικιλιακο ( σε πυρίτιδα) μόνο Λάμπρο, δεν έχω δει άλλον να γράφει στο κουτί τι πυρίτιδα βάζει. Αυτό για μένα λέει κάτι, γιατί εφόσον το γράφει δεν μπορεί να βάλει κάποια άλλη πυρίτιδα. Από τις ελληνικές εταιρείες η πιο σοβαρή πιστεύω.
Έτσι‼️
 
Μονοποικιλιακο ( σε πυρίτιδα) μόνο Λάμπρο, δεν έχω δει άλλον να γράφει στο κουτί τι πυρίτιδα βάζει. Αυτό για μένα λέει κάτι, γιατί εφόσον το γράφει δεν μπορεί να βάλει κάποια άλλη πυρίτιδα. Από τις ελληνικές εταιρείες η πιο σοβαρή πιστεύω.
Όντος και σταθερή αν εξερεσει την άστοχη αλλαγή που έκανε πρειν χρόνια στα καλητερα τσιχλοφυσηγγα της αγωρας γιουρομιξ και τορντο 30/32
 
Τα eley σε τι τιμή τα βρίσκεις τώρα Μάνθο;
Το classica ωραίο δοκιμασμένο φυσίγγι. Τελευταία δεν έτυχε να τα ρίξω και δεν ξέρω αν έγινε κάποια αλλαγή.
Αγόρασα μια κούτα τον Μάρτιο με 8 ευρώ το κουτί,δεν ξέρω με τις νέες τιμές πόσο θα φτάσουν,όντως είναι καλό και σταθερό το classica,με 4* τσοκ είναι θάνατος.
 
Αγόρασα μια κούτα τον Μάρτιο με 8 ευρώ το κουτί,δεν ξέρω με τις νέες τιμές πόσο θα φτάσουν,όντως είναι καλό και σταθερό το classica,με 4* τσοκ είναι θάνατος.
Σε τι γραμμάρια;

Εγώ πήρα ένα κιβώτιο 34 γραμμαρια στα 7.60 το κουτί.

Έριξα λίγα σε πέρδικα και μου φάνηκε καλό.

Αλλά επειδή ήταν λίγα θα σχηματισω ολοκληρωμένη άποψη αργότερα.
 
Σε τι γραμμάρια;

Εγώ πήρα ένα κιβώτιο 34 γραμμαρια στα 7.60 το κουτί.

Έριξα λίγα σε πέρδικα και μου φάνηκε καλό.

Αλλά επειδή ήταν λίγα θα σχηματισω ολοκληρωμένη άποψη αργότερα.
32αρια,εσύ τα πήρες σε πολύ καλή τιμη
 
Back
Top