Φυσίγγια για τρυγόνι

Εκείνη η τσίχλα πρέπει να πέρασε 3 φορές από περιέργεια εκείνη την ημέρα...
Τα σκάγια τα άρπαξε αθροιστικά, λίγα λίγα σε κάθε διέλευση ή όλα μαζί με αποτέλεσμα να πάθει μολυβδιαση και να ψοφίσει;
 
Last edited:
150 μέτρα τρεχαλα έριξα για να πάει από σέντρα ρε!!!
Τι μνήμες μου φέρνεις στο μυαλό να ήξερες αδεφουλη!!!! Δεκέμβρης του 16 σε απογευματινό και πριν μια ώρα να έχω περιδρομιασει τραγο κοκκινιστό με μακαρόνια και να τις τρέχω και να μου βγαίνει ο τράγος από την μυτη. Μιλάμε για επος!!! Στο τέλος τους εριχνα άλλη μια στο χώμα για να μην τρέχουν.....
 
Τι μνήμες μου φέρνεις στο μυαλό να ήξερες αδεφουλη!!!! Δεκέμβρης του 16 σε απογευματινό και πριν μια ώρα να έχω περιδρομιασει τραγο κοκκινιστό με μακαρόνια και να τις τρέχω και να μου βγαίνει ο τράγος από την μυτη. Μιλάμε για επος!!! Στο τέλος τους εριχνα άλλη μια στο χώμα για να μην τρέχουν.....
Με Lambro, παντα νυστικος στο καρτερι...
 
Με Lambro, παντα νυστικος στο καρτερι...
Σιγά ρε μην απαρνηθω τράγο κοκκινιστό για τα λαμπρο!!! Τρώνε Χ και προχωραμε. Αν και για να πω την αμαρτία μου (@Alex37 σχωρα με ρε) έριξα 3 κουτιά Α1 32 και ήταν καλα και στα τρυγόνια και στις πρώτες τσιχλες αλλά μέχρι εκει!
 
Σιγά ρε μην απαρνηθω τράγο κοκκινιστό για τα λαμπρο!!! Τρώνε Χ και προχωραμε. Αν και για να πω την αμαρτία μου (@Alex37 σχωρα με ρε) έριξα 3 κουτιά Α1 32 και ήταν καλα και στα τρυγόνια και στις πρώτες τσιχλες αλλά μέχρι εκει!
Ο Τράγος έκανε την διαφορά.Για ξαναριχτα με σκέτα μακαρόνια να δεις τι θα πάθεις!
 
δημητρη πως τα ειδες?καθαρα σκοτωματα?ειχαν λακτισμα?
Με το δικανο μια χαρα ανακρουση για 32αρι. Και καθαρά και μακρινά σκοτωματα. Κάτι καρακαξες Αρχές Σεπτεμβρίου τις ξετιναζαν στα 40 άνετα με το TM! Και τρυγόνια πηρα και τσιχλες ψηλωμενες στα μπασιματα με νορμάλ καιρο. Αν με ρώταγες ανάμεσα σε αυτό και το σούπερ τορντο που δοκίμασα θα σου έλεγα Α132 χωρίς δεύτερη σκεψη.
 
Το εξπρές το 32 λέει του δορκα τ οποίο όμως φέτος άλλαξε τη πυρίτιδα και δε ξέρω τη συμπεριφορά του.το ευρωμιξ δεν είναι αυτό που ξέραμε τα τελευταία χρόνια.το tordo το κίτρινο πολύ καλή επιλογή μέχρι αρχές Οκτώβρη.πολυ καλό επίσης και το α1 το 32
Ευριπίδη το ριξα φεβρουαριο σε τσίχλες κ μ πήρε το κεφάλι....για Αύγουστο δν το συζητώ....μακριά κ αλλαργα...
 
Back
Top