Φυσίγγια για την Φάσσα

Άμα δεν είναι πιασμένες,θα έρθω με 36Χ5+6,το έχω σαν αντιβίωση...
Ελα και θα σου δανεισω και δεκαρακια για τη βοσκη και το απογευμα που θα παμε για καρτερι στο περασμα για την κουρνια προσεξε τι λεω οχι στην κουρνια μακρυα απο αυτην θα βαραμε 36γρ 5 εγω τα δικα σου εσυ
 
Ελα και θα σου δανεισω και δεκαρακια για τη βοσκη και το απογευμα που θα παμε για καρτερι στο περασμα για την κουρνια προσεξε τι λεω οχι στην κουρνια μακρυα απο αυτην θα βαραμε 36γρ 5 εγω τα δικα σου εσυ
Τόλη θα έρθω με την μπενελα κ 11 ν σκαγι να σε κάνω σκόνη
 
Υγεία να έχουμε κ ολα θα γίνουν
Εγω παιδια ειμαι ανοιχτος οπιος ερθει στα μεροι μου να τον συνοδευσω σε κυνηγι και να τον παω σε καλα καρτερια γτ η κανουμε κατι η δε το κανουμε οπιος θελει ας κοροηδευει κι ας ειρωνευετε εχουβ φυγει απο δω μεσα πολλα καλα παιδια παντως αλλα εχει και πολλα καλα ακομα εδω και θα ειμαι εδω για αυτους να αλλαζουμε κουβεντες
 
Εγω παιδια ειμαι ανοιχτος οπιος ερθει στα μεροι μου να τον συνοδευσω σε κυνηγι και να τον παω σε καλα καρτερια γτ η κανουμε κατι η δε το κανουμε οπιος θελει ας κοροηδευει κι ας ειρωνευετε εχουβ φυγει απο δω μεσα πολλα καλα παιδια παντως αλλα εχει και πολλα καλα ακομα εδω και θα ειμαι εδω για αυτους να αλλαζουμε κουβεντες
Μάγκας.-
 
Εγω παιδια ειμαι ανοιχτος οπιος ερθει στα μεροι μου να τον συνοδευσω σε κυνηγι και να τον παω σε καλα καρτερια γτ η κανουμε κατι η δε το κανουμε οπιος θελει ας κοροηδευει κι ας ειρωνευετε εχουβ φυγει απο δω μεσα πολλα καλα παιδια παντως αλλα εχει και πολλα καλα ακομα εδω και θα ειμαι εδω για αυτους να αλλαζουμε κουβεντες
Εχεις 3 πούλμαν για τις 28 Οκτωβρίου Τόλη.
 
Κρυο και υγρασια στα +35 μετρα η φασσα θελει 5ρια για να την κρατησεις....στα 35+ μετρα τα 6ρια
με υγρασια και κρυο κωλωνουν....ειδικοτερα με υγρασια.
Αυτα ειναι τα συμπερασματα μου....σεβαστες για μενα ολες οι αποψεις...αλλα με 7ρι δεν παω....και 10ρι
ουτε στην τσιχλα.
ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ
 
Back
Top