Φυσίγγια για Λαγό

Σε καυγά ποτέ δεν σηκώνεις πόδι πάνω απ' τη μέση....στόχος τα γόνατα κ το ισχύακο νευρο‼️ένας ολοκληρωμένος μαχητής θα πρέπει να γνωρίζει Brazilian jiou jitsou ,γροθιές(πυγμαχία) κ 20%ποδια(απαιτούν πολύ ενέργεια)κ ποτέ γροθιά στο πρόσωπο(το χέρι σπάει για πλάκα)...σφαλιάρα προτιμότερη να πιάσει κ αυτι‼️αυτά κ γίνομε μπουχος‼️
Το κατέχεις το ρεμπάπ ...

ps
(ρε ... μπαπ)
 
Εγώ παλιά σε πανευρωπαικους αγώνες πάλης στο παλαι ντε σπορ, τυχαία σκονταψα πάνω στον Aleksander Karelin , στραβομαρα έχεις ρε μαλ........α του λέω, κάτι δικά του μου είπε αυτός, ε δεν σηκωνα και πολλά πολλά, τον αρπάζω........., αν δεν έμπαιναν στη μέση καμιά 20αρια' παλαιστές, μπάτσοι, βίζιτες, κλπ να τον γλυτώσουν ,το υπουργείο εξωτερικών για το καλό της χώρας μας θα έπρεπε να με φυγαδευσει στην Βρετανία.
 
Εγώ παλιά σε πανευρωπαικους αγώνες πάλης στο παλαι ντε σπορ, τυχαία σκονταψα πάνω στον Aleksander Karelin , στραβομαρα έχεις ρε μαλ........α του λέω, κάτι δικά του μου είπε αυτός, ε δεν σηκωνα και πολλά πολλά, τον αρπάζω........., αν δεν έμπαιναν στη μέση καμιά 20αρια' παλαιστές, μπάτσοι, βίζιτες, κλπ να τον γλυτώσουν ,το υπουργείο εξωτερικών για το καλό της χώρας μας θα έπρεπε να με φυγαδευσει στην Βρετανία.
Παρίσι φίλε μου ... 29 αυτοεξορισθέντες από την Ελλάδα συνιστούν Παρίσι ... Αυτοί ξέρουν !!!

Θα αυτοεξοριζόμουν και εγώ, έτσι για το γαμώτο και για την οδυνηρή εμπειρία, αλλά μου λείπουν τα χρήματα.

ps
Μόλις ακούω ότι αυτός αυτοεξορίστηκε στο Παρίσι με πιάνουν τα νεύρα μου !!!!
Σιγά ρε φίλε, κόψε λίγο στόμφο ... τι θες να σε λυπηθούμε κιόλας ... ρε αϊ κιχ .sex hard.
 
Αυτοί που αυτοεξοριζονται ρε παιδι μου μου θυμίζουν κάτι ανάλογο με τις μέρες τώρα της νηστείας που νηστεύουν και κάθε μέρα τρώνε γαρίδες καραβίδες χταπόδι και ψάρι άντε και τις Παρασκευές μυδοπυλαφο χωρίς λάδι ,ε ρε φίλε είναι για λυπηση άστο στεναχωριέμαι με αυτά που τραβάνε και τις θυσίες που κάνουν για τη πίστη τους.
 
Βασίλη, οι αληθινοί πατριώτες, δεν αυτοεξοριζονται έτσι απλά, αλλά κάνουν και αντίσταση από εκεί. Κάποιοι μάλιστα εξ αυτών ( οι ταγμενοι στην υπηρεσία της εθνικής ιδέας), δεν αρκούνται ούτε σε αυτό, αλλά δέχονται για την ανόρθωση της πατρίδας να διακόψουν τον ανενδοτο αγώνα και να έρθουν ( με βαριά καρδιά ), να αναλάβουν την ηγεσία μας, αλλά δυστυχώς τέτοιες πράξεις αυτοθυσίας δεν αναγνωριζονται όσο θα έπρεπε από εμάς. Τι να πει κανείς για την αχαριστία μας.
 
να διακόψουν τον ανενδοτο αγώνα και να έρθουν ( με βαριά καρδιά ), να αναλάβουν την ηγεσία μας,
:) :) :)

ps
Τελικά το 4άρι φαίνεται να επικρατεί (για να είμαστε και λίγο εντός θέματος)

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Ιδανικό-νούμερο-σκαγιού-για-λαγό.4050/

Μόνο ο @tsakalos είναι αισιόδοξος και βάζει 6άρι
.think.
 
Δηλαδή έχουμε και λέμε...
Δεν σηκώνουμε το πόδι πάνω από την μέση εκτός και αν είσαι μαζί με άλλους 28 αυτοεξόριστους σε καβουροπαρτυ και επιστρέψεις μετά την εισβολή για να αναλάβεις πολιτική θέση βάζοντας σε δίκανο Ν4 που είναι και το πιο δημοφιλές παίζοντας μόνο τα τσοκ,σωστά?
 
Δηλαδή έχουμε και λέμε...
Δεν σηκώνουμε το πόδι πάνω από την μέση εκτός και αν είσαι μαζί με άλλους 28 αυτοεξόριστους σε καβουροπαρτυ και επιστρέψεις μετά την εισβολή για να αναλάβεις πολιτική θέση βάζοντας σε δίκανο Ν4 που είναι και το πιο δημοφιλές παίζοντας μόνο τα τσοκ,σωστά?
Εγω θελω να μου πειτε πως το φουσεκι θα ´´γαμαεί´´ στο λαγο αμα δεν του σηκωσετε τα ποδια πανω απο την μεση!!!
Εχετε δει εσεις τουμπα χωρις πληρη περιστροφη ;
Amateurs.yelling..big smile..sarcastic..love.
 
Δηλαδή έχουμε και λέμε...
Δεν σηκώνουμε το πόδι πάνω από την μέση εκτός και αν είσαι μαζί με άλλους 28 αυτοεξόριστους σε καβουροπαρτυ και επιστρέψεις μετά την εισβολή για να αναλάβεις πολιτική θέση βάζοντας σε δίκανο Ν4 που είναι και το πιο δημοφιλές παίζοντας μόνο τα τσοκ,σωστά?
Ναι αν για κυρίαρχο μάτι έχεις το δεξί, διαφορετικά η ζωή τραβάει την ανηφόρα.
 
Back
Top