Φυσίγγια για Λαγό

Κόψτε παίδες‼️θα μπει Κάνας οικολόγος κ θα βγει μείον 10 κιλά‼️
Συναντιούνται δύο παχουλές φίλες στο δρόμο και αφού λένε τα νέα τους, λέει η μία στην άλλη:
– Έχω ξεκινήσει πρόσφατα δύο δίαιτες ταυτόχρονα!
– Γιατί δύο; ρωτά η άλλη.
– Γιατί με τη μία δεν χόρταινα, όλο πεινούσα!
 
Η καλυτερη ασκηση ειναι το σεξ
Γιαυτο γιναμε ολοι σαν φωκιες.sarcastic.

Επιπλεον αμα βλεπετε φουσκωτους μην νομιζετε οτι γυμναζονται με σεξ
Αμα δειτε συνεχεια με το χερι πανω κατω ειναι εναλλαξ
.big smile..sarcastic.
Χρύσανθε μου σ' έχω φτιάξει!....σε 2' στο Αστεία - Περίεργα - Ενδιαφέροντα !!!;).sarcastic.
 
Πλάκα πλάκα ,,,,μόνο λαγός δεν παίζει εδώ μέσα‼️
Λοιπόν για να γνωρίζετε ,μην τυχόν κ σας ρωτήσουν κ δεν ξέρετε‼️
Μια φορά κ έναν καιρό ήταν τρεις παπάρες κ κάθε τρεις κ λίγο πήγαιναν νύχτα κ πηδαγαν τη γαιδουρα ενός μαγκιτη παππού....μια δυο τρεις...,την ψειλιαζεται τη δουλειά κ τους τη στήνει... πάει κ βάζει λουλακί(μπλε κατι σαν απορρυπαντικό δεν νομίζω να υπάρχει πλεον)στο μνι τσ γαιδουρας,τους την πέφτει ,"ησεις ριε μη βατευτι ντ γαιδουρα"❓τα δικά τους αυτοι.... Κατιβαστι ριε τα παντιλουονια.....από κει λοιπον οι @ουτσες μπλου‼️
 
Πλάκα πλάκα ,,,,μόνο λαγός δεν παίζει εδώ μέσα‼️
Λοιπόν για να γνωρίζετε ,μην τυχόν κ σας ρωτήσουν κ δεν ξέρετε‼️
Μια φορά κ έναν καιρό ήταν τρεις παπάρες κ κάθε τρεις κ λίγο πήγαιναν νύχτα κ πηδαγαν τη γαιδουρα ενός μαγκιτη παππού....μια δυο τρεις...,την ψειλιαζεται τη δουλειά κ τους τη στήνει... πάει κ βάζει λουλακί(μπλε κατι σαν απορρυπαντικό δεν νομίζω να υπάρχει πλεον)στο μνι τσ γαιδουρας,τους την πέφτει ,"ησεις ριε μη βατευτι ντ γαιδουρα"❓τα δικά τους αυτοι.... Κατιβαστι ριε τα παντιλουονια.....από κει λοιπον οι @ουτσες μπλου‼️
Εδω υπαρχει μια αντιστοιχη ιστορια για ενα ακριτικο χωριο
Αλλα ο αγροτης κατι αλλο ειχε βαλει
Δεν θυμαμαι ακριβως
Οποταν μπαινει στον καφενε βλεπει ποιος ηταν ο ´´σημαδεμενοσ´´ και λεει σε ολους
Κερασμενα στο ´´γαμπρό´´ μου.sarcastic.
 
Μια δοκιμη με Ν3 σκαγια....Για λαγο.....
Πολυ ωραια τα αστεια ....και το λεω ειλικρινα....Απλα ανεβαζω την δοκιμη...για να μην ''ξεσκισουμε''
το θεμα !!! :)

View attachment 45486View attachment 45487
View attachment 45489
Αυτα ειναι 45 πραγματικα μετρα !! Και ο στοχος 125χ85. :)
52 γρ.400μ/δ‼️‼️‼️ θάνατος‼️λαγος-χηνα-πρασινο-τουρκος‼️
 
Back
Top