Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Ενημερώνω ότι έχουν μείνει κάμποσα σκοπευτικα φυσίγγια και από εβδομάδα θα ασχοληθεί με κυνηγετικά. Σκοπευτικα πάλι από τον Αύγουστο επομένως όποιος ενδιαφέρεται καλο ειναι να επικοινωνήσει μαζι του μέχρι την Παρασκευή. Σάββατο θα ειναι Αθήνα ο ρουμ.
 
Τα ΜΒ 36gr που βγάζει , τα έχει δουλέψει κάποιος φίλος , να μας πει εντυπώσεις , και συμπεριφορές σε κρύο - υγρασία - μακρινές τουφεκιες - και ανάκρουση .
Έριξα και εγώ αρκετά 36 αρια με τέκνα σαν το 34αρι του δεν είχε και το 35αρι καλο αλλά το 34αρι το κάτι άλλο αυτα από εμένα
Αν κυνηγάς βόρεια Ελλάδα για βάλτο μόνο μ92ς κατά την γνώμη μου.... .sarcastic.
 
Γεμίζει καθόλου με G3000 ;
Μόλις μίλησα με τον Ανδρέα φίλε μου θα βγάλει κάποια με g3000 στα 33γρ στα 6€ σε νούμερα 9-10-11 στις αρχές Αυγούστου 6-7 του μήνα με είπε οπότε πάρε τηλ να σου κρατήσει μερικά δεν θα βγάλει πολλά
Επίσης σταματάει τα τέκνα και θα βγάλει με mb36 στα 36γρ και με μ92ς στα 38γρ
Αυτά από εμένα!!!;):D
 
Μόλις μίλησα με τον Ανδρέα φίλε μου θα βγάλει κάποια με g3000 στα 33γρ στα 6€ σε νούμερα 9-10-11 στις αρχές Αυγούστου 6-7 του μήνα με είπε οπότε πάρε τηλ να σου κρατήσει μερικά δεν θα βγάλει πολλά
Επίσης σταματάει τα τέκνα και θα βγάλει με mb36 στα 36γρ και με μ92ς στα 38γρ
Αυτά από εμένα!!!;):D

Antr na doume
 
Το 36 πέρυσι το γέμιζε με τέκνα . Έριξα μερικά αλλά δεν ευχαριστήθηκα όσο το 35αρι . Φυσικά μπορεί κάποιος άλλος να του έκανε το κέφι αλλά για μένα το 35 θερίζει
Συμφωνώ και επαυξάνω, αλλά για θερμοκρασίες κάτω από 15ο C. Στις ζεστές μέρες φεύγουν σφραγίσματα... .sarcastic.
 
Μόλις μίλησα με τον Ανδρέα φίλε μου θα βγάλει κάποια με g3000 στα 33γρ στα 6€ σε νούμερα 9-10-11 στις αρχές Αυγούστου 6-7 του μήνα με είπε οπότε πάρε τηλ να σου κρατήσει μερικά δεν θα βγάλει πολλά
Επίσης σταματάει τα τέκνα και θα βγάλει με mb36 στα 36γρ και με μ92ς στα 38γρ
Αυτά από εμένα!!!;):D
Ευχαριστώ πολύ Τέλη!
 
Διαβάζω παραπάνω

"Τίποτα , αν θυμάμαι καλά απο θεσσαλονίκη δεν είσαι? Να πιούμε κανά καφε να σου φερω μερικα χεχε " .
"Μόλις έριξα και εγώ την παραγγελία μου και αναμένω χεχε"

και επειδή το έχω δεί πολλές φορές,

Τι είναι αυτά τα χεχε ρε παιδιά?
Σε τι cal βγαίνουνε, τι γόμωση, συγγεντρωτήρα και πυρίτιδα, να πάρουμε κι εμείς???
.big smile.
 
Διαβάζω παραπάνω

"Τίποτα , αν θυμάμαι καλά απο θεσσαλονίκη δεν είσαι? Να πιούμε κανά καφε να σου φερω μερικα χεχε " .
"Μόλις έριξα και εγώ την παραγγελία μου και αναμένω χεχε"

και επειδή το έχω δεί πολλές φορές,

Τι είναι αυτά τα χεχε ρε παιδιά?
Σε τι cal βγαίνουνε, τι γόμωση, συγγεντρωτήρα και πυρίτιδα, να πάρουμε κι εμείς???
.big smile.
Χε χε .sarcastic.
 
Διαβάζω παραπάνω

"Τίποτα , αν θυμάμαι καλά απο θεσσαλονίκη δεν είσαι? Να πιούμε κανά καφε να σου φερω μερικα χεχε " .
"Μόλις έριξα και εγώ την παραγγελία μου και αναμένω χεχε"

και επειδή το έχω δεί πολλές φορές,

Τι είναι αυτά τα χεχε ρε παιδιά?
Σε τι cal βγαίνουνε, τι γόμωση, συγγεντρωτήρα και πυρίτιδα, να πάρουμε κι εμείς???
.big smile.

xexexe .yel.
 
Back
Top