Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Καλησπέρα ,μιας και δεν έχω αγοράσει ποτέ 28 gr του Ρουμελιώτη τι διαφορά έχουν τα 28αρια του με τον piston skeet από αυτά με του Καρδαρά τον συγκεντρωτηρα.

Καρδαρα πιο συγκεντρωτικα. Μόνο αυτά ριχνω πλέον, τα δοκίμασα και τα δύο. Μου άρεσαν και τα δυο πολύ αλλα με τον καρδαρα δίνουν περισσότερα μέτρα.
 
Καλησπέρα ,μιας και δεν έχω αγοράσει ποτέ 28 gr του Ρουμελιώτη τι διαφορά έχουν τα 28αρια του με τον piston skeet από αυτά με του Καρδαρά τον συγκεντρωτηρα.
Θα κάνω παραγγελία με 24αρια για το σκοπευτήριο και θέλω να πάρω και 28αρια για τσίχλες ,με 12αρι λέω να τα πάρω όλα .
 
Με 12αρι να τα πάρεις. Γενικά παίζουν και συνδυασμοί, αφού ο Ανδρέας φτιάχνει και φυσίγγια custom. Γνώμη μου να πάρεις να δοκιμάσεις και να δεις τι σου κάνει περισσότερο. Αμα πάρουμε μαζί έχεις τη δυνατότητα να κάνεις δοκιμές χωρίς να πάρεις άπειρα κουτιά. Θα μιλήσουμε.
Αν συναντηθούμε αύριο να σου δώσω να δοκιμάσεις απ τα δικά μου να πάθεις..

Αύριο Σχιστό φίλε, πριν σου παραδώσει την παραγγελία ειχα μιλήσει με Ανδρέα και μου είχε πει περήφανα τι σου είχε ετοιμάσει. Αν υπάρχει η δυνατότητα θα ήθελα να τα δοκιμάσω κι εγώ
 
Με 12αρι να τα πάρεις. Γενικά παίζουν και συνδυασμοί, αφού ο Ανδρέας φτιάχνει και φυσίγγια custom. Γνώμη μου να πάρεις να δοκιμάσεις και να δεις τι σου κάνει περισσότερο. Αμα πάρουμε μαζί έχεις τη δυνατότητα να κάνεις δοκιμές χωρίς να πάρεις άπειρα κουτιά. Θα μιλήσουμε.


Αύριο Σχιστό φίλε, πριν σου παραδώσει την παραγγελία ειχα μιλήσει με Ανδρέα και μου είχε πει περήφανα τι σου είχε ετοιμάσει. Αν υπάρχει η δυνατότητα θα ήθελα να τα δοκιμάσω κι εγώ
Αν συναντηθούμε αύριο να σου δώσω να δοκιμάσεις απ τα δικά μου να πάθεις..
Έχεις πάρει κάτι διαφορετικό και ως προς το στήσιμο η λες για τον 12αρι και το χρώμα .
 
Έχεις πάρει κάτι διαφορετικό και ως προς το στήσιμο η λες για τον 12αρι και το χρώμα .
16άρης κ 27άρης.Δεν διογκώνεται το πλαστικό κατα την πυροδότηση και είναι ποιό συγκεντρωτικά και σαφώς και ποιό όμορφα.
Να σου δώσω να καταλάβεις, τα λευκά είναι λίιιγο ποιό μαλακά από τα μαύρα(ποιό σκληρό πλαστικό) και ακόμα ποιό ζωηρά τα super fioochi.
Ολα ίδιο setup.
Κάνει δουλειά το μέταλλο .
 
Τα ΜΒ 36gr που βγάζει , τα έχει δουλέψει κάποιος φίλος , να μας πει εντυπώσεις , και συμπεριφορές σε κρύο - υγρασία - μακρινές τουφεκιες - και ανάκρουση .

Το 36 πέρυσι το γέμιζε με τέκνα . Έριξα μερικά αλλά δεν ευχαριστήθηκα όσο το 35αρι . Φυσικά μπορεί κάποιος άλλος να του έκανε το κέφι αλλά για μένα το 35 θερίζει
 
Το 36 πέρυσι το γέμιζε με τέκνα . Έριξα μερικά αλλά δεν ευχαριστήθηκα όσο το 35αρι . Φυσικά μπορεί κάποιος άλλος να του έκανε το κέφι αλλά για μένα το 35 θερίζει
Το 36 πέρυσι το γέμιζε με τέκνα . Έριξα μερικά αλλά δεν ευχαριστήθηκα όσο το 35αρι . Φυσικά μπορεί κάποιος άλλος να του έκανε το κέφι αλλά για μένα το 35 θερίζει
Alex να είσαι καλά φίλε ,και σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση .
 
Back
Top