Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Για να σου λέω ότι για μένα είναι το best seller του ;). Εγώ το ρίχνω από τις γερακο/δεντροτσιχλες μέχρι φασσα και μικρά παπια από 20 βαθμούς μέχρι -3. Για μένα το καλύτερο 34αρι που έχω ρίξει και πίστεψε με έχω ρίξει πολλά. Αν τώρα συνυπολογισεις και την συμφέρουσα τιμή (6.40) καταλαβαίνεις ότι είναι σούπερ. Ορίστε και μια δοκιμή View attachment 14657
Οποίος βρει κενό να περάσει σε αυτά τα μέτρα και με νο6 σκάγια όχι φασσα ή μικρό παπί αλλά τσιχλα κερδίζει μαντολάτο .yel.
 
Για να σου λέω ότι για μένα είναι το best seller του ;). Εγώ το ρίχνω από τις γερακο/δεντροτσιχλες μέχρι φασσα και μικρά παπια από 20 βαθμούς μέχρι -3. Για μένα το καλύτερο 34αρι που έχω ρίξει και πίστεψε με έχω ρίξει πολλά. Αν τώρα συνυπολογισεις και την συμφέρουσα τιμή (6.40) καταλαβαίνεις ότι είναι σούπερ. Ορίστε και μια δοκιμή View attachment 14657
Μάλλον πρέπει να το δοκιμάσω και αυτο:) μόλις μπει χειμωνας όμως εε γιατί τον θέλω τον ώμο μου. Πολύ καλό φαίνεται πάντως
 
Μάλλον πρέπει να το δοκιμάσω και αυτο:) μόλις μπει χειμωνας όμως εε γιατί τον θέλω τον ώμο μου. Πολύ καλό φαίνεται πάντως
Εγώ από 25 βαθμούς και κατω το ρίχνω κανονικά. Δν εχει τπτ τρελή ανάκρουση. Εδώ μερικές φορές το ρίχνω και με το δικανο το ultra light που είναι κάτω από 3 κιλά χωρίς θέμα
 
Μόλις παρελήφθησαν , Σαββάτο μεσημέρι μίλησα με τον Αντρέα , Σαββάτο βράδυ τα γέμισε και δευτέρα τα έστειλε. Ότι ζητήσεις όπως το ζητήσεις.
Για την ιστορία 20 κουτιά 28γρ sporting Νο 7,5.
 

Attachments

  • IMG_20200721_190622.jpg
    IMG_20200721_190622.jpg
    206,5 KB · Προβολές: 72
Μηπως γνωρίζει κάποιος τις τιμές των παρακάτω....(όσες γνωρίζετε )View attachment 14653
εγω έχω μόνο αυτές τις πληροφορίες από πέρυσι και δεν ξέρω αν ισχύουν ακόμα
View attachment 14654
Απλώς θέλω να έχω πάρει τις αποφασεις μου πριν τηλεφωνησω.
Και κάτι τελευταίο...θα ήθελα να μου προτεινετε κάποιο από τα παραπάνω που σας έχει αφησει ικανοποιημένους μιας και πρώτη φορά θα τα δοκιμάσω.
Όλες οι γνώμες είναι δεκτές παιδιά!
32gr csb1: τσιχλοφονιάς.
34gr csb1: φασοφονιάς.
35gr psb2: φασοφονιάς (για τα κρύα)
Επίσης μου είχε γεμίσει πέρυσι 36γρ. με ελικοειδή νο 6 και νο 7 με tecna (φυσίγγι θάνατος .sarcastic. )
Όπλο Beretta ES-100, full choke (συνήθως).
 
Καλησπερα παιδια,παραγγειλα φυσιγγια στον Αντρεα κ εβαλα κ μερικα 34αρια γεμισμενα με Mb.Τα εχει ριξει κανεις να μου πει εντυπωσεις;

Αυτα τα βγαζει απο φετος. Εβαλα κ εγω ενα κουτακι.
Το χειμωνα με υγρασια θα τα δουμε...
 
Σας είπε πόσα bar θα βγάζουν και σε τι τιμή θα είναι αυτό το καινούργιο 34αρι με mb???

Οχι Κωστα, δεν ρωτησα.
Κανω την παραγγελια, μου λεει ο Αντρεας να σου στειλω κ ενα-δυο κουτακια απο τα καινουρια?
Στειλε...
 
Καλησπερα παιδια,παραγγειλα φυσιγγια στον Αντρεα κ εβαλα κ μερικα 34αρια γεμισμενα με Mb.Τα εχει ριξει κανεις να μου πει εντυπωσεις;
Παλιά έφτιαχνε με mb36....ενα 34αρι...αν δεν κανό λάθος....το φυσηγγι ήταν θανατος
 
Παλιά έφτιαχνε με mb36....ενα 34αρι...αν δεν κανό λάθος....το φυσηγγι ήταν θανατος
Ολα του τα φυσιγγια τα εχω ευχαριστηθει το μονο που με δυσκολεψε ηταν το 32 αρι με την csb το ασπρο λογο μεγαλης συγκεντρωσης κ ταχυτητας
 
Αρχές Αυγούστου παρήγγειλα 20 κουτιά φυσίγγια από αυτά που έχει στη ιστοσελίδα του, όχι κάτι ιδιαίτερο. Περίμενα να μου τα αποστείλει άμεσα. Δεν είχε ούτε τα φυσίγγια του. Μου έδωσε το τηλέφωνο του εργαστηρίου για να τα παραγγείλω και μου είπε ότι θα είναι έτοιμα σε 2 ημέρες.

Παίρνω τηλέφωνο στο εργαστήριο και μου λέει ότι θα μου τα φτιάξει και θα μου τα στείλει για να τα παραλάβω μετά το δεκαπενταύγουστο. Του λέω ότι τα θέλω άμεσα διότι το δεκαπενταύγουστο θα έχω φύγει. Ήταν Τρίτη. Μου λέει εντάξει, την Παρασκευή θα τα έχεις. Θα σε πάρω τηλέφωνο όταν θα είναι έτοιμα.

Έρχεται Πέμπτη και δε με έχει πάρει τηλέφωνο. Τον παίρνω εγώ. «Την Δευτέρα δεν είχαμε συνεννοηθεί να σε πάρω για να στα στείλω;» μου λέει. Όχι του λέω, αλλά δεν πειράζει στείλτε τα τη Δευτέρα. «Πώς να πληρώσω;» ρωτάω. «Θα σε πάρω τη Δευτέρα και θα σου πω» μου απαντάει.

Σήμερα έχουμε Τετάρτη. Τηλέφωνο δεν έχει πάρει.

Business made in Greece … .shake hands.



Σε λίγο θα πάω σε κάποιο κατάστημα να αγοράσω φυσίγγια.
Καμιά καλή πρόταση σε 30/9 ;
 
Αρχές Αυγούστου παρήγγειλα 20 κουτιά φυσίγγια από αυτά που έχει στη ιστοσελίδα του, όχι κάτι ιδιαίτερο. Περίμενα να μου τα αποστείλει άμεσα. Δεν είχε ούτε τα φυσίγγια του. Μου έδωσε το τηλέφωνο του εργαστηρίου για να τα παραγγείλω και μου είπε ότι θα είναι έτοιμα σε 2 ημέρες.

Παίρνω τηλέφωνο στο εργαστήριο και μου λέει ότι θα μου τα φτιάξει και θα μου τα στείλει για να τα παραλάβω μετά το δεκαπενταύγουστο. Του λέω ότι τα θέλω άμεσα διότι το δεκαπενταύγουστο θα έχω φύγει. Ήταν Τρίτη. Μου λέει εντάξει, την Παρασκευή θα τα έχεις. Θα σε πάρω τηλέφωνο όταν θα είναι έτοιμα.

Έρχεται Πέμπτη και δε με έχει πάρει τηλέφωνο. Τον παίρνω εγώ. «Την Δευτέρα δεν είχαμε συνεννοηθεί να σε πάρω για να στα στείλω;» μου λέει. Όχι του λέω, αλλά δεν πειράζει στείλτε τα τη Δευτέρα. «Πώς να πληρώσω;» ρωτάω. «Θα σε πάρω τη Δευτέρα και θα σου πω» μου απαντάει.

Σήμερα έχουμε Τετάρτη. Τηλέφωνο δεν έχει πάρει.

Business made in Greece … .shake hands.



Σε λίγο θα πάω σε κάποιο κατάστημα να αγοράσω φυσίγγια.
Καμιά καλή πρόταση σε 30/9 ;
Αθήνα είσαι Θαλή;
 
Back
Top