Συμμαχία του Νότου - Cretan meeting 2016-2017

Μάγκες μην χάσετε την συνάντηση σας.
Κάντε ότι περνάει από το χέρι σας να βρεθείτε.
Πιστέψτε με , θα το θυμόσαστε για πάντα.
Δεν μας κάνετε καμιά έκπληξη λέω εγώ οι βόρειοι ημερομηνία και μέρα ξέρετε .my man.
 
Α ρε Μύρο , να ήξερες μόνο πόσο θα ήθελα να κατέβω .
Το Νησί είναι η μεγάλη μου αγάπη , έχω ξαδέλφια κάτω που θέλουνε να με δουν .Στο Ηράκλειο γεννήθηκε και ο πατέρας μου.
Πράγματι θα ήταν μια καλή ευκαιρία να σας γνωρίσουμε κιόλας .
 
Α ρε Μύρο , να ήξερες μόνο πόσο θα ήθελα να κατέβω .
Το Νησί είναι η μεγάλη μου αγάπη , έχω ξαδέλφια κάτω που θέλουνε να με δουν .Στο Ηράκλειο γεννήθηκε και ο πατέρας μου.
Πράγματι θα ήταν μια καλή ευκαιρία να σας γνωρίσουμε κιόλας .
εσυ ειδικα μια σουζα δρομο εισαι μαζι με το βασιλακη
.bike
 
Α ρε Μύρο , να ήξερες μόνο πόσο θα ήθελα να κατέβω .
Το Νησί είναι η μεγάλη μου αγάπη , έχω ξαδέλφια κάτω που θέλουνε να με δουν .Στο Ηράκλειο γεννήθηκε και ο πατέρας μου.
Πράγματι θα ήταν μια καλή ευκαιρία να σας γνωρίσουμε κιόλας .
Οπότε θέλετε εδώ θα είμαστε!!!
 
αχ δεν μ εννοας. πως θα μεινουν οι αναθυμιασεις κατω μπας και γλυτωσουμε στην επιστροφη απο τυχον ελεγχο οινου στα ενδοτερα μας??
Εγώ κατέω ότι, οι αναθυμιάσεις από τη Κρήτη δεν μπορούν να συγκρατηθούν ούτε από πέντε πόντους πεπαλαιωμένη μούργα ελαιόλαδου....
Έχω λάθος πληροφορίες ;;;
 
Μυρο,ναι μεσα είμαι! Παιζει να ερθει κ ενας συνκυνηγος μου..για τι ωρα μιλαμε; Μεσημερι πχ;
αν αρχισουμε απ το μεσημερι τον ηπιαμε αλλα οτι θελει η παρεα αν εχουμε γυρισει απ το πρωινο καρτερι. θα προτεινα απογευματακι
 
αν αρχισουμε απ το μεσημερι τον ηπιαμε αλλα οτι θελει η παρεα αν εχουμε γυρισει απ το πρωινο καρτερι. θα προτεινα απογευματακι
Πιο μεσημερη???? Αρωστη ειμαστε???απο το πρωη να πηγενουν οι τουφεκιες ντρετα
 
Back
Top