Συμμαχία του Νότου - Cretan meeting 2016-2017

Πρέπει να είναι φίλε μου 75αρης τώρα; να του δώσεις χαιρετισμους απο τον Δημήτρη τον ψηλό πες του...έχω ακόμα σπίτι μου πολλές φωτογραφίες που τραβούσα απο συναντήσεις με ξένους αξιωματικούς στο αρχηγείο κ οσες δεν έβγαιναν καλές δεν του τις έδειχνα .sarcastic.ποτε
75 αρης τοσο! Οκ,μολις τον δω θα δωσω χαιρετισμους! Θα περασες καλα παντως,εχω ακουσει τα καλυτερα γι αυτο το στρατοπεδο.
 
75 αρης τοσο! Οκ,μολις τον δω θα δωσω χαιρετισμους! Θα περασες καλα παντως,εχω ακουσει τα καλυτερα γι αυτο το στρατοπεδο.
Πολυ καλά πέρασα Γιάννη.είχαμε δωμάτια με 2 κρεβάτια μόνο με τουαλέτα μέσα κ φαγητό είχαμε απο την olympic catering...βέβαια με είχε φτιάξει το βύσμα μου ο τοτε υπουργός άμυνας που τώρα βρίσκετε στην ψειρου...ονόματα δεν λεμε.yel.
 
10 λεπτά έξω από το Ηράκλειο, να φέρω την κλούβα να φορτώσουμε από Λασίθι;;;
απαπα. πολυ αγριες διαθεσεις βλεπω. κοριτσια φορτωματα, αρχιζω και φοβαμαι τη παντοφλα που λεει ο βικτωρας. νομιζω οτι θ απαγορευτει η φωτογραφηση
 
Νικολή θες την αποψη μου.
Στην αντροπαρεα για φαι ποτό κ περιξ κυνηγιού μην πάρεις θυληκα.
Η δεν θα πειτε για κυνηγι η θα ξεπερασετε το οριο .sarcastic.

Και βέβαια να πεις την άποψη σου !
Εγώ να δω τη θα πω για κυνήγι, 3 μέρες μόνο.
Έτσι και αλλιώς no limits είμαστε.
 
απαπα. πολυ αγριες διαθεσεις βλεπω. κοριτσια φορτωματα, αρχιζω και φοβαμαι τη παντοφλα που λεει ο βικτωρας. νομιζω οτι θ απαγορευτει η φωτογραφηση
Να αλλάξεις κωδικό φίλε μου να μην δει τις φωτογραφίες ή γυναίκα .sarcastic.
 
Νικολή θες την αποψη μου.
Στην αντροπαρεα για φαι ποτό κ περιξ κυνηγιού μην πάρεις θυληκα.
Η δεν θα πειτε για κυνηγι η θα ξεπερασετε το οριο .sarcastic.
Πιο όριο; καρποσης;είναι απεριόριστο το νούμερο στο συγκεκριμένο θήραμα .sarcastic..my man.
 
Back
Top