Συμμαχία του Νότου - Cretan meeting 2016-2017

Παρών θα ειμαι και εγώ. Όπως λέει και ο Άρης στη βράσει κολλάει το σίδερο, να κάνουμε ενα πιο νωρίς και ενα μετα για τσίχλες. Εγώ δεν έχω άδεια κυνηγιού εκτος νόμου. Οποτε θα περιμένω στην ταβέρνα χιχιχιχι
 
Με βαση την μικρη εμπειρια μου με παρεα Κρητικων σε τραπεζι εσας σας "φοβαμαι"!!!!Μεχρι και τηλεφωνικως σε ανοιχτη ακροαση Εβρος-Κρητη δεν εβρισκα το σπιτι απ την σουρα.Οταν καθησα μαζι τους στο τραπεζι εδω απλα δεν πηγα σπιτι..ΛΑΜΠΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Με βαση την μικρη εμπειρια μου με παρεα Κρητικων σε τραπεζι εσας σας "φοβαμαι"!!!!Μεχρι και τηλεφωνικως σε ανοιχτη ακροαση Εβρος-Κρητη δεν εβρισκα το σπιτι απ την σουρα.Οταν καθησα μαζι τους στο τραπεζι εδω απλα δεν πηγα σπιτι..ΛΑΜΠΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
να το ξανά κάνεις
 
Με βαση την μικρη εμπειρια μου με παρεα Κρητικων σε τραπεζι εσας σας "φοβαμαι"!!!!
Αν μου έχει μείνει κάτι από τα ταξίδια μου στην Κρήτη τόσο για διακοπές όσο και για δουλειά, ήταν εκείνα τα απίστευτα τραπέζια. Ειδικά όταν έμενα στην Επισκοπη στο Ρέθυμνο και πηγαίναμε στην Αργυρούπολη (στα νερά ), έτσι νομίζω λεγόταν το μέρος, φτάναμε το μεσημέρι μετά από μπάνιο και φευγαμε το βράδυ....buy buy.bbq2.drunk.
 
επαναφερω το θεμα στο προσκηνιο. η κρητικη μαφια ειναι μεσα για 23 οκτωβρη για μεζεδοσουροκατασταση?αντε για να οργανωνομαστε σιγα σιγα
Για πες μου τα δρομολόγια -Πειραιά-Χανιά- του MINOAN LINE για 22 Οκτ. 2016 με ανοιχτή την επιστροφή....my man..sarcastic.
 
Για πες μου τα δρομολόγια -Πειραιά-Χανιά- του MINOAN LINE για 22 Οκτ. 2016 με ανοιχτή την επιστροφή....my man..sarcastic.

Σπυρο αυτο με την ανοιχτη την επιστροφη η ποιο σωστη κινηση. Μετα απο κανα πηγαδι ρακι που προβλεπω να καταναλωθει ουτε την αλλη μερα δεν θα βρισκεις το πλοιο ετσι κι αλλοιως για να μπεις. Μιλαω εκ πειρας, υπηρετησα αεροπορια στην Κρητη.
 
Σπυρο αυτο με την ανοιχτη την επιστροφη η ποιο σωστη κινηση. Μετα απο κανα πηγαδι ρακι που προβλεπω να καταναλωθει ουτε την αλλη μερα δεν θα βρισκεις το πλοιο ετσι κι αλλοιως για να μπεις. Μιλαω εκ πειρας, υπηρετησα αεροπορια στην Κρητη.
Ποια μέρα...εγώ για βδομάδα είχα στο μυαλό μου....sarcastic.
 
Ευριπιδη εγω ειμαι μεσα για 23 Οκτωβρη! Σπυρο και οποιος αλλος θελει ειναι ευπροσδεκτος εδω οχι μονο τωρα αλλα ολο το χρονο! Για οτι θελησει εδω οταν ερθει,εννοειται εδω ειμαστε απο διαμονη-σκοπευτηριο-κυνηγι αν ειναι περιοδος και οτι αλλο θελει..
 
Back
Top