Συμμαχία του Νότου - Cretan meeting 2016-2017

1.γιαννης
2.βικτωρας
3.μυρος
4.νικολης
5.στελιος?
6.η αφεντομουτσουναρα μου μετα υιου πρεσβυτερου
7.ο μπαρης μου?? ισως δεν ξερω θα δουμε δεν γνωριζω δεν απαντω κ. τ. λ
Δε λέω πράμα ακόμη, μέχρι τελευταία μέρα ... γιατί όταν προγραμματίζω κάτι ... συνήθως κάτι γίνεται και μου χαλά τα σχέδια ...:( .buy buy.

και απεταξαμην τον δαιμονα εκ των εσω
.buy.
... Ένα απογεματάκι καθότανε στην αυλή ένας παππούς παρέα με το εγγονάκι του, αλλά κάποια στιγμή ψιλονύσταξε και τον έπιασε χασμουρητό. Είχε όμως τη συνήθεια να κάνει σταυρό μπροστά στο στόμα του κάθε φορά που το άνοιγε να χασμουρηθεί.
Το κοπέλι το πρόσεξε και του φάνηκε παράξενο ... απόρησε, και τονε ρωτά:
- Γιάντα παππού σταυρώνεις το στόμα σου κάθε φορά που χασμουριέσαι ;;;
- Για να μη μπούνε οι διαόλοι μέσα μου, παιδί μου.
Και το εγγονάκι, με την παιδική του αφέλεια:
-Κι εκείνοι απού 'ναι μέσα σου, παππού, πως θα βγούνε ;;;;;;; .fff. .what.
.sarcastic.
 
Η ωρα δε με νοαιζει, η παρεα με νοιαζει, να βρεθουμε. Αντε αντε, σιμωνει ο καιρος.

Επισης, εννοειται οτι πρεπει να ειναι και ο Γιαννης μαζι, Μυρο σε σενα το λεω. Εχω πραματα να του βαστω
 
Last edited:
παρότι τα διάβασα όλα από την αρχή, για κάντε μια ανακεφαλαίωση, 23 του μήνα που;
παρότι θα έχω βγει στις ελιές θα προσπαθήσω να έρθω στην ταβέρνα για την παρέα.
είναι κανείς από Κίσσαμο;
 
Οι Σίσσες είναι χωριό, 130 χιλιόμετρα από το σπίτι μου, το καλό που σας θέλω να έχετε καλό κρασί....hunter.
eTWMLSBA0.png
 
εμενα παιζεται η συμμετοχη λογω δουλειας. σαββατο θα ειμαστε πολλες ωρες μεσα κυριακη προς το παρον το ιδιο και δευτερα πρωι πρωι μεσα. οπως καταλαβατε ξαναμεταφερεται η αδεια για να δουμε που θα παει το βιολι. θα ξερω αν ερθω την παρασκευη. απλα αποφασιστε ωρα και μερος που θα βρεθουμε και θ απαντησω παρασκευη απογευμα
 
Back
Top