Συμμαχία του Νότου - Cretan meeting 2016-2017

εμενα παιζεται η συμμετοχη λογω δουλειας. σαββατο θα ειμαστε πολλες ωρες μεσα κυριακη προς το παρον το ιδιο και δευτερα πρωι πρωι μεσα. οπως καταλαβατε ξαναμεταφερεται η αδεια για να δουμε που θα παει το βιολι. θα ξερω αν ερθω την παρασκευη. απλα αποφασιστε ωρα και μερος που θα βρεθουμε και θ απαντησω παρασκευη απογευμα
Δεν μας τα λες καλά φίλε μου Ευριπίδη, το ξέρεις;
 
παρότι τα διάβασα όλα από την αρχή, για κάντε μια ανακεφαλαίωση, 23 του μήνα που;
παρότι θα έχω βγει στις ελιές θα προσπαθήσω να έρθω στην ταβέρνα για την παρέα.
είναι κανείς από Κίσσαμο;
Συνομε και συγχωριανε καλως ορισες στην ομορφη παρεα του Ηunterlife! Απο Κισσαμο ειμαι και εγω.θα μιλησουμε αν ειναι να παμε μαζι την Κυριακη!
Παιδια εγω ειμαι μεσα για Κυριακη 23 Οκτωβρη,θα ερθω! Ξερω οτι το καλο μαγαζι εκει ειναι απεναντι απο τον μεγαλο πλατανο.αν θελετε μαθαινω ακριβως πως λεγετε γιατι ο κουμπαρος μου παει συνεχεια και τα ξερει ολα εκει αλλα μου λεει αυτο ειναι το καλυτερο.αν θελετε και
μου δωσετε το ΟΚ κλεινω και τραπεζι!
 
Συνομε και συγχωριανε καλως ορισες στην ομορφη παρεα του Ηunterlife! Απο Κισσαμο ειμαι και εγω.θα μιλησουμε αν ειναι να παμε μαζι την Κυριακη!
Παιδια εγω ειμαι μεσα για Κυριακη 23 Οκτωβρη,θα ερθω! Ξερω οτι το καλο μαγαζι εκει ειναι απεναντι απο τον μεγαλο πλατανο.αν θελετε μαθαινω ακριβως πως λεγετε γιατι ο κουμπαρος μου παει συνεχεια και τα ξερει ολα εκει αλλα μου λεει αυτο ειναι το καλυτερο.αν θελετε και
μου δωσετε το ΟΚ κλεινω και τραπεζι!
Γειά σου Γιάννη! Από μένα έχεις το ΟΚ! Καλύτερα είναι να έχουμε κλείσει μαγαζί, το είχε πει και ο Βίκτωρας παραπάνω. Αναμενε.....
 
Συνομε και συγχωριανε καλως ορισες στην ομορφη παρεα του Ηunterlife! Απο Κισσαμο ειμαι και εγω.θα μιλησουμε αν ειναι να παμε μαζι την Κυριακη!
Παιδια εγω ειμαι μεσα για Κυριακη 23 Οκτωβρη,θα ερθω! Ξερω οτι το καλο μαγαζι εκει ειναι απεναντι απο τον μεγαλο πλατανο.αν θελετε μαθαινω ακριβως πως λεγετε γιατι ο κουμπαρος μου παει συνεχεια και τα ξερει ολα εκει αλλα μου λεει αυτο ειναι το καλυτερο.αν θελετε και
μου δωσετε το ΟΚ κλεινω και τραπεζι!
ωραία! θα ανταλλάξουμε τηλέφωνα μέσω μηνύματος να μιλήσουμε αύριο.
 
Καλησπερα! Γιάννη ( riziti) τωρα ειδα το pm...δεν είμαστε απλα γνωστοί,είμαστε πολυ γνωστοί..Χαχα δεν το περιμενα..καλώς ήρθες και παλι! εγω απο το διπλα χωριο ειμαι..θα σε παρω τηλέφωνο αυριο να τα πουμε και να κανονίσουμε..παιδια ποσα περιπου άτομα να πω ? εγω θα παρω και την γυναικα μου..αρα είμαστε δυο άτομα..να πω περιπου για 10-12 άτομα? και τι ωρα θα παμε,πανω κατω για να του πω?
 
Γιαννη, υπολογισε να τρωμε κατα τις 2-2μιση. Νομιζω ειναι καλα, αν καποιος εχει αλλη ωρα υποψιν, ειμαι εννοειται ανοικτος σε προτασεις. Προτεινω να βρεθουμε εξω απο το χωριο, μολις στριβει απο Εθνικη προς Σισσες ολοι μαζι, και να παμε πακετο στο μαγαζι.
 
Γιαννη, υπολογισε να τρωμε κατα τις 2-2μιση. Νομιζω ειναι καλα, αν καποιος εχει αλλη ωρα υποψιν, ειμαι εννοειται ανοικτος σε προτασεις. Προτεινω να βρεθουμε εξω απο το χωριο, μολις στριβει απο Εθνικη προς Σισσες ολοι μαζι, και να παμε πακετο στο μαγαζι.
Εγώ δεν έχω θέμα με την ώρα που είπε ο Βίκτωρας, ας περιμένουμε να δούνε την ώρα και οι υπόλοιποι και βλέπουμε!
 
εγω ακομα δεν ξερω τι ωρα θα δουλευω και αν θα δουλευω τη κυριακη. αν δε δουλευω θα ερθω. απλα να πουμε και κατι αλλο. επειδη θα ειναι η πρωτη συναντηση για να γνωριστουμε αποψη μου ειναι να γινει χωρις γυναικες για να ειμαστε και λιγο πιο ανετοι. αν παλι κρινετε οτι πρεπει να εχει και γυναικες κανενα προβλημα το τραπεζι ειναι ανοιχτο για ολους
 
Καλημερα! Ευριπιδη συμφωνω για τις γυναικες..αλλα ποιος τις κουτελωνει..χαχα! Θα το προσπαθησω..λοιπον το τραπεζι κλειστηκε .η ταβερνα λεγετε Φλουρης Μανωλης (τηλ:28340-71202) στο Γενι-Καβε! Του ειπα περιπου 10 ατομα μπορει λιγο πανω λιγο κατω ,μου ειπε κανενα προβλημα! Να δωσουμε ραντεβου στις 2 το μεσημερι Κυριακη 23 Οκτωβριου,στις Σισσες μολις στριψουμε απο τον Εθνικο δρομο εκει που ειπε και ο Βικτωρας; συμφωνειτε ολοι;
 
Back
Top