Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ από εβδομάδα θα παραγγείλω από τον κ. Κουτουντζή (Fantom) τα sporting,έχει και νούμερο 8 1/2 που θέλω.
Θα πάρω και κάποια κουτιά για το 20άρι για δοκιμή τα έχει και σε καλή τιμή.
Ωραιος Γιώργο.. Ριξε συρμα απο τις εντυπωσεις για να ξέρουμε τι παίζει..
 
Πλεον δεν παιρνω απο άγνωστους για μενα βιοτεχνες.γιατι φετος ετσι του χρονου γιουβετσι.εχθες πηρα για δοκιμη ενα Rio 28 γρ στ οποιο βρηκα υλικα μεσα 100% ισπανικά μέχρι και το καψουλι.οποτε για μενα η σταθερότητα μετραει
 
Εγώ από εβδομάδα θα παραγγείλω από τον κ. Κουτουντζή (Fantom) τα sporting,έχει και νούμερο 8 1/2 που θέλω.
Θα πάρω και κάποια κουτιά για το 20άρι για δοκιμή τα έχει και σε καλή τιμή.
Για τα εικοσαριά του έχω ακούσει τα καλύτερα από φιλαράκι.
 
και μια και το αναφερα οριστε
oZiyFTf.jpg

GjL5noI.jpg

H6I31zH.jpg
 
Σε τι τιμή ;
Δε κερω φιλε δεν πηρα ακόμη

και μια και το αναφερα οριστε
oZiyFTf.jpg

GjL5noI.jpg

H6I31zH.jpg
Αυτο το βυσμα απο δοκιμες μου είναι σκουπα. Δεν δινει υψηλη συγκεντρωση αλλα κατανομη και σε νορμαλ αποστασεις βοηθει
 
Πλεον δεν παιρνω απο άγνωστους για μενα βιοτεχνες.γιατι φετος ετσι του χρονου γιουβετσι.εχθες πηρα για δοκιμη ενα Rio 28 γρ στ οποιο βρηκα υλικα μεσα 100% ισπανικά μέχρι και το καψουλι.οποτε για μενα η σταθερότητα μετραει
και μια και το αναφερα οριστε
oZiyFTf.jpg

GjL5noI.jpg

H6I31zH.jpg
Έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό Ευριπο από ότι φαίνεται οι ισπανοί είναι ποιό σταθεροί, άσε που τελευταία όλο και περισσότερες εταιρείες γεμίζουν με τα υλικά τούς.
 

εγω παιδες φετως σκευτωμαι να κανο αγωρα αναμεσα στα imperial 28 gr n8,,,η στα lampro sporting 28gr n8 μιας και η τιμεστους ειναι στα 6 ευρω και 6,20 ευρω,,,δωκιμαζενα και στο κυνηγι και στο σκοπευτηριο με πωλη καλες εντυπωσηςςς.shake hands.
Δες εκεί Σάκη στο λινκ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top