Προσφορές-Τιμές

Και ειχα δει πολλα γνωστες μαρκες που δεν ερηχναν ουτε τσιχλα καθηστη στα 25 μετρα
Αμφιβαλλεις οτι αυτες οι μαρκες που λες σε καποιον αλλον δεν θα εκαναν παπαδες?
Το ιδιο γινεται κ στην ιδιογομωση..
Ειναι αδυνατον να ταιριαξουν σε ολους το ιδιο καποιες συνταγες και οι λογοι μπορει να ειναι πολλοι..
 
Last edited:
Αμφιβαλλεις οτι αυτες οι μαρκες που λες σε καποιον αλλον δεν θα εκαναν παπαδες?
Το ιδιο γινεται κ στην ιδιογομωση..
Ειναι αδυνατον να ταιριαξουν σε ολους το ιδιο καποιες συνταγες και οι λογοι μπορει να εινα
. συμφωνο οτι υπαρχει φυσιγγιο που ενα οπλο δεν το αποδηδει τοσο καλα οσο ενα αλλο οπλο ' αλλα υπαρχουν και φυσιγγια που ειναι αχρηστα σε ολα τα οπλα .
αμφιβαλλω γιατι η ιδια μαρκα απο αλλο καταστημα που επερνα προφανος διαφορετηκη παρτιδα εκανε οντος παππαδες ' οπως και διαφορετηκο νουμερο σκαγιων απο 9αρι σε 8αρι και εκει διαφορετηκη παρτηδα
 
Απιστευτες προσφορες φυσιγγια megasalapatas.gr
Nova 32 5.5euro , condor 8 euro, expres 34 6 euro,3 αλφα 6euro,
Gorilla 33 6 euro κλπ.
Ωραίες τιμες αλλά τα μεταφορικά είναι αρκετά ! Εμένα για 8-10 κουτιά μου βγάζει μεταφορικά 25€ για Νάξο !!! (Αυτόματα στο e-shop δεν επικοινώνησα μαζί για να ξέρω αν έχει γίνει κάποιο λάθος ) . Αν είναι έτσι η όποια προσφορά εξαφανίζεται !!!

Επίσης αν έχει δοκιμάσει κανεις τα gorilla shoots tordo θα ήθελα απόψεις !
 
Last edited:
Ωραίες τιμες αλλά τα μεταφορικά είναι αρκετά ! Εμένα για 8-10 κουτιά μου βγάζει μεταφορικά 25€ για Νάξο !!! (Αυτόματα στο e-shop δεν επικοινώνησα μαζί για να ξέρω αν έχει γίνει κάποιο λάθος ) . Αν είναι έτσι η όποια προσφορά εξαφανίζεται !!!

Επίσης αν έχει δοκιμάσει κανεις τα gorilla shoots tordo θα ήθελα απόψεις !
Μεχρι Αθήνα είναι δωρεάν .Καλύτερα μίλησε μαζί τους στο τηλέφωνο αυριο και πες μας. Αν μπορούμε να σε εξυπηρετήσουμε ρε Γιώργο.
Τα δικά μου ακομη δεν τα πήρα απο το πρακτορείο.Κανε μια συνεννόηση αυριο πρωί και να τα στειλει αυριο Αθήνα.Απο κει τα παίρνω εγώ και στα στελνω με αλλο πρακτορείο Νάξο.και πληρώνεις με την παραδοση στη Νάξο τα μεταφορικά απο Αθήνα.
;) Και το πρόβλημα πάααααει.....sarcastic.
 
Μεχρι Αθήνα είναι δωρεάν .Καλύτερα μίλησε μαζί τους στο τηλέφωνο αυριο και πες μας. Αν μπορούμε να σε εξυπηρετήσουμε ρε Γιώργο.
Τα δικά μου ακομη δεν τα πήρα απο το πρακτορείο.Κανε μια συνεννόηση αυριο πρωί και να τα στειλει αυριο Αθήνα.Απο κει τα παίρνω εγώ και στα στελνω με αλλο πρακτορείο Νάξο.και πληρώνεις με την παραδοση στη Νάξο τα μεταφορικά απο Αθήνα.
;) Και το πρόβλημα πάααααει.....sarcastic.
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση προσφορά σας να με εξυπηρετησετε !!! Δεν ήξερα οτι μέχρι την Αθήνα είναι δωρεάν ! Έχω γνωστούς πάνω που μπορούν να με εξυπηρετήσουν !
ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!
 
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση προσφορά σας να με εξυπηρετησετε !!! Δεν ήξερα οτι μέχρι την Αθήνα είναι δωρεάν ! Έχω γνωστούς πάνω που μπορούν να με εξυπηρετήσουν !
ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!
Γιώργο στο λέω και πάλι.Εγω τα δικά μου δεν τα πηρα και δεν με πειραζει να μην τα παρω ουτε αυριο.Οποτε αν κανεις παραγγελία δεν ειναι πρόβλημα ρε φίλε να σε εξυπηρετήσω αφου θα παω.
Οτι ειναι πες μου αύριο.
Ο πληθυντικός δεν χρειάζεται ..sarcastic.
 
Μανδηλαρας Ιλιον ανακοίνωσε 30/3-1/4 50% στα ρούχα και τιμές κόστους στα φυσίγγια, για όσους όμως πάνε από εκεί από ότι κατάλαβα.
Θα κατέβω Αθήνα λογικά τότε...
Λέτε να κάνουμε ντου μετά την έκθεση...! Ξέρω και ταβέρνα με ωραία ψητά εκεί κοντά ! :p
 
Back
Top