Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

δεν μπορώ να απαντήσω με σιγουριά αλλά συνήθως κούτες των Νο8.5 ανοίγει ,,,τώρα ίσως έχει στη τσέπη κανένα Νο7.5,,,πάντως δεν βλέπω να υστερεί σε κάτι το DUE No8.5 σε πιατάκια που έγλειφαν τα 55-60 μέτρα

καλά το φόντο με τα πέυκα σε ξεγελάει για πλάκα,,,π.χ η εισερχόμενη μηχανή στο 1ο γήπεδο είναι στα 72 μέτρα με το αποστασιόμετρο μετρημένη,,,λέω στη παρέα πόσο το κάνετε 50 ο ενας 55 ο άλλος ο Ψιλλάκης πλησίασε είπε 65 ,,,από εκεί περίπου περνάει το Β που λέμε πιο πάνω με τα 3 μέτρα προσκόπευση

πόσο έξω πέφτουμε τελικά με τα μέτρα .yel.
 
Last edited:
δεν μπορώ να απαντήσω με σιγουριά αλλά συνήθως κούτες των Νο8.5 ανοίγει ,,,τώρα ίσως έχει στη τσέπη κανένα Νο7.5,,,πάντως δεν βλέπω να υστερεί σε κάτι το DUE No8.5 σε πιατάκια που έγλειφαν τα 55-60 μέτρα

καλά το φόντο με τα πέυκα σε ξεγελάει για πλάκα,,,π.χ η εισερχόμενη μηχανή στο 1ο γήπεδο είναι στα 72 μέτρα με το αποστασιόμετρο μετρημένη,,,λέω στη παρέα πόσο το κάνετε 50 ο ενας 55 ο άλλος ο Ψιλλάκης πλησίασε είπε 65 ,,,από εκεί περίπου περνάει το Β που λέμε πιο πάνω με τα 3 μέτρα προσκόπευση

πόσο έξω πέφτουμε τελικά με τα μέτρα .yel.
Παύλο πριν 10 μέρες είχα πάρει 2 κουτιά nsi due για δοκιμη.ενα 8,5 Ν και ένα 7,5Ν..άνοιξα ένα φυσίγγι 8,5 και είχε μέσα 378 σκάγια..πιο χόνδρο και από 8.το 7,5 είχε 350 απολυτα σωστο για 7,5.τα κάνει αυτά η NSI και όχι μόνο καμία φορά.
 
κανένας δεν είναι αλάνθαστος Γιάννη,,φαντάσου τώρα μια εταιρεία σαν την Nobel και να συμβαίνουν αυτά τί γίνεται με τα εγχώρια,,,ομελέτα η κατάσταση άστο !

εγώ αν τα έβρισκα όπως τα λες θα έστελνα mail με φωτό και Lot στην εταιρεία ,,,θα ήμουν περίεργος να δω αντιδράσεις
 
69TqwdQ.jpg

zYnXEVI.jpg

Ouad306.jpg


εγώ θα ήθελα να εκφράσω τον θαυμασμό μου για το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ αποτέλεσμα του Κατσιώτη . Ένα εξαιρετικό σκοπευτή με τον οποίο έχω την τιμή και την χαρά να έχω ρίξει πολλές φορές δίπλα - δίπλα στο Σχιστό.
Είναι ανατριχιαστικό το 99/100 και το να είσαι πρώτος μπροστά από ένα όνομα σαν του SPADA .

.RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT.

μακάρι να πάει έτσι καλά και την δεύτερη ημέρα.
 
[QUOTE="george s k, post: 387761, member: 655"εγώ θα ήθελα να εκφράσω τον θαυμασμό μου για το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ αποτέλεσμα του Κατσιώτη . Ένα εξαιρετικό σκοπευτή με τον οποίο έχω την τιμή και την χαρά να έχω ρίξει πολλές φορές δίπλα - δίπλα στο Σχιστό.
Είναι ανατριχιαστικό το 99/100 και το να είσαι πρώτος μπροστά από ένα όνομα σαν του SPADA .

.RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT.

μακάρι να πάει έτσι καλά και την δεύτερη ημέρα.[/QUOTE]
Ειναι κι'ένα άλλο παιδί Ελλαδίτης που τον είδα κάτω στην Κύπρο σ'ένα γήπεδο (είχε κάνει 24/25 χάνοντας τον τελευταίο ) πού έχει άριστη τεχνική κ συγχρονισμό κίνησης με πάτημα καί βλέπω τώρα το αποτέλεσμα του που πραγματικά τον αδικεί για τις δυνατότητες του .
 
[QUOTE="george s k, post: 387761, member: 655"εγώ θα ήθελα να εκφράσω τον θαυμασμό μου για το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ αποτέλεσμα του Κατσιώτη . Ένα εξαιρετικό σκοπευτή με τον οποίο έχω την τιμή και την χαρά να έχω ρίξει πολλές φορές δίπλα - δίπλα στο Σχιστό.
Είναι ανατριχιαστικό το 99/100 και το να είσαι πρώτος μπροστά από ένα όνομα σαν του SPADA .

.RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT.

μακάρι να πάει έτσι καλά και την δεύτερη ημέρα.
Ειναι κι'ένα άλλο παιδί Ελλαδίτης που τον είδα κάτω στην Κύπρο σ'ένα γήπεδο (είχε κάνει 24/25 χάνοντας τον τελευταίο ) πού έχει άριστη τεχνική κ συγχρονισμό κίνησης με πάτημα καί βλέπω τώρα το αποτέλεσμα του που πραγματικά τον αδικεί για τις δυνατότητες του .[/QUOTE]

ποιόν λες ??
 
κοίτα , όσοι είναι στην πρώτη σελίδα είναι όλοι σπουδαίοι σκοπευτές.
Αλλά μία "κακή" ημέρα που θα σου δώσει 1-2 πιάτα λιγότερα σε ρίχνει 10 θέσεις στην κατάταξη.
π.χ ο Βογιάκης ( ο ιδιοκτήτης του Σχιστού 26 ος ) βλέπω έχει κάνει 86.
αν δεις τον Μίμη να ρίχνει σπάνια θα κάνει κάτω από 24 , εδώ έχει κάνει 20 και 21.
Αλλά ο αγώνας είναι άλλο πράγμα , ειδικά σε τέτοια επίπεδα , κρίνεται από πολύ μικρές λεπτομέρειες.
 
κοίτα , όσοι είναι στην πρώτη σελίδα είναι όλοι σπουδαίοι σκοπευτές.
Αλλά μία "κακή" ημέρα που θα σου δώσει 1-2 πιάτα λιγότερα σε ρίχνει 10 θέσεις στην κατάταξη.
π.χ ο Βογιάκης ( ο ιδιοκτήτης του Σχιστού 26 ος ) βλέπω έχει κάνει 86.
αν δεις τον Μίμη να ρίχνει σπάνια θα κάνει κάτω από 24 , εδώ έχει κάνει 20 και 21.
Αλλά ο αγώνας είναι άλλο πράγμα , ειδικά σε τέτοια επίπεδα , κρίνεται από πολύ μικρές λεπτομέρειες.

Έτσι ακριβώς είναι .
Κερδίζει αυτός που έχει το θράσος να σου λέει μια βδομάδα από πρίν ότι αυτό τον αγώνα θα τον κερδίσω ΕΓΩ ....
 
Back
Top