Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

δεν ξέρω τί γίνεται με εμένα αλλά πάντα στην 1η πούλα κοιμάμαι .sarcastic.

2ος Β και τρίτοι ομαδικό 266/300
IMG-20190318-065035.jpg
μπραβο ρε εργαλειο!
 
εδώ τα αποτελέσματα .
Ο Παύλος έχασε την πρώτη θέση στη Β στο shoot off. Κρίμα ρε συ Παύλο , την επόμενη θέλω πρωτιά. .shake hands..shake hands..shake hands.

BiiIqsE.gif


και εδώ η γενική κατάταξη.

V3anvU6.gif


FDrGHyu.gif


δεν είδα τον Ψυλλάκη ??? ο οποίος στον προηγούμενο αγώνα στον Ασπρόπυργο έκανε 75/75.

Έμαθα κάτι το οποίο ελπίζω να είναι μπαρούφα , γιατί αν ισχύει θα είναι τεράστια ατυχία για τον ίδιο αλλά και για το Ελληνικό sporting.

Ξέρει κανείς κάτι ?????
 
Δεν είναι μπαρουφα δυστυχώς για τον ψιλλακη

Γιωργο για το σκορ μου και το 17 στην τελευταία πουλά αν θες μπορώ να στο εξηγήσω σε προσωπικό μήνυμα γιατι επέλεξα να το αφήσω εκει

ρε συ Παύλο τι να μου εξηγήσεις.
κάνεις κακή αρχή και μετά κάνεις δύο πούλες με επίδοση δεκάδας γενικής.
αυτό από μόνο του δείχνει δυνατότητες μεγάλες και ψυχολογίας και ικανότητας σκοπευτικής.
οι περισσότεροι μετά από κακό ξεκίνημα πολύ δύσκολα ανακάμπτουν.
ΠΡΟΧΩΡΑ παιχταρά μου να σε καμαρώνουμε. .shake hands..shake hands..shake hands..shake hands.
 
δεν ξέρω τί γίνεται με εμένα αλλά πάντα στην 1η πούλα κοιμάμαι .sarcastic.

2ος Β και τρίτοι ομαδικό 266/300
IMG-20190318-065035.jpg
Συμβαίνει αυτό σε πάρα πολλούς Παύλο . Η Εθνική skeet Ρωσίας ανδρών-γυναικών κάνουν 15λεπτο ελαφρό τροχαδάκι πρίν να μπούν στον αγώνα ....
 
δεν ξέρω τί γίνεται με εμένα αλλά πάντα στην 1η πούλα κοιμάμαι .sarcastic.

2ος Β και τρίτοι ομαδικό 266/300
IMG-20190318-065035.jpg
Μπράβο Παύλο!!!
Συγχαρητήρια!!!
Μη αγχώνεσαι...απόλαυσε τη θέση που πήρες στο βάθρο
...και...
στο δρόμο, κάπου κοντά σου, είναι και η πρωτιά...;)
 
δεν αγχώνομαι Σπύρο ξέρω τις δυνατότητες μου και είμαι "σκύλος" σε αυτό που κάνω,,,αν είχα 3 πιατάκια ακόμα στην 1η πουλα που ηταν η πιο εύκολη από ολα τα γήπεδα και δεν άφηνα την 4η πούλα ηθελημένα,θα μιλάγαμε για shoot off στην Α,,,δεν ήταν η μέρα μου έτσι είναι ο αγώνας

σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια !
 
Συμβαίνει αυτό σε πάρα πολλούς Παύλο . Η Εθνική skeet Ρωσίας ανδρών-γυναικών κάνουν 15λεπτο ελαφρό τροχαδάκι πρίν να μπούν στον αγώνα ....

............ εγώ αν κάνω 15 λεπτο τροχαδάκι ....... θέλω τρεις μέρες αναρρωτική μετά..........:(:(:(

πάντως πολύ θα ήθελα να δω τον Γιώργη τον Digweed να κάνει τροχαδάκι ...........very funny..very funny..very funny.
 
Επίσκεψη σήμερα στα Ψαχνά. 8 γήπεδα σπόρτινγκ! Ωραία δουλειά μέσα στην φύση. Στα δύο αριστερα γήπεδα δεν βλέπεις κάν τις μηχανές.Πετάγονται τα πιάτα μέσα από τα σχοίνα,
Ταλαιπωρηθήκαμε λίγο λόγω ότι έστρωναν πίσσα σήμερα και αφήσαμε τα αυτοκίνητα μακριά αλλα κατά τ άλλα ήταν υπέροχα!
Οποιος δεν έχει πάει το προτείνω ανεπιφύλακτα.
 
Επίσκεψη σήμερα στα Ψαχνά. 8 γήπεδα σπόρτινγκ! Ωραία δουλειά μέσα στην φύση. Στα δύο αριστερα γήπεδα δεν βλέπεις κάν τις μηχανές.Πετάγονται τα πιάτα μέσα από τα σχοίνα,
Ταλαιπωρηθήκαμε λίγο λόγω ότι έστρωναν πίσσα σήμερα και αφήσαμε τα αυτοκίνητα μακριά αλλα κατά τ άλλα ήταν υπέροχα!
Οποιος δεν έχει πάει το προτείνω ανεπιφύλακτα.

........ καμμιά φωτό όμως δεν έβγαλες να μας φτιάξεις λιγουλάκι ...........:(:(:(
 
Back
Top