Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

........ καμμιά φωτό όμως δεν έβγαλες να μας φτιάξεις λιγουλάκι ...........:(:(:(
Eχεις δίκιο,αλλά επειδή μέσα στην πρώτη πούλα έπεσαν 2 τηλ από την δουλειά και μου έσπασε το ηθικό (με αποτέλεσμα να το κάνω ακόντιο το όπλο) το άφησα στον γιό μου,
έκλεισα και το bluetοth και τέλος μέχρι που έφυγα.Να σου πώ την αλήθεια μου έλειψε που δεν τράβηξα μία στο αριστερό γήπεδο με φόντο το χιονισμένο Διρφυ (αν δεν κάνω λάθος). Αυτη η εικόνα ήταν εντυπωσιακή.
 
Χρόνια πολλά σε όλους!!Σήμερα αν βρω λίγο χρόνο θα κάνω την εγγραφή στο gp Στα Ψαχνά!!είπα να ανέβω να παίξω μιας και έχω και μια βαφτιση εκει κοντα!!θα είναι μια πολύ καλή και ομορφη εμπειρία!!τα γήπεδα είναι δυσκολουτσικα από ότι άκουσα όμως θα κάνουμε ότι μπορούμε καλυτερο
!!αν κάποιο παιδί από εσάς θα παίξει με τα χαράς να τα πούμε από κοντα!
 
Χρόνια πολλά σε όλους!!Σήμερα αν βρω λίγο χρόνο θα κάνω την εγγραφή στο gp Στα Ψαχνά!!είπα να ανέβω να παίξω μιας και έχω και μια βαφτιση εκει κοντα!!θα είναι μια πολύ καλή και ομορφη εμπειρία!!τα γήπεδα είναι δυσκολουτσικα από ότι άκουσα όμως θα κάνουμε ότι μπορούμε καλυτερο
!!αν κάποιο παιδί από εσάς θα παίξει με τα χαράς να τα πούμε από κοντα!
Ποτε ειναι η αγωνες? Αμα μπορεσω θα ερθω να παρακολουθησω εγω.
 
επιστροφή μόλις ,,,,όταν ρίχνεις σε ένα σκοπευτήριο με 48 διαφορετικές τροχίες σε 8 γήπεδα με καλή παρέα η ώρα περνάει ευχάριστα χωρίς να το καταλάβεις

γνωρίσαμε τον Spada ο οποίος είναι το στοχοθέτης του αγώνα και τον Δημήτρη Λιουδάκη ,,,χάρηκα που σε γνώρισα και ρίξαμε μαζί η παρέα σου πολύ ευχάριστη είσαι και τούφεκος μπράβο !

IMG-20190502-164702.jpg



οι τροχιές τεχνηκές μέχρι εκεί που δεν πάει ,,,ειδικά στο 1ο γήπεδο ήθελαν μερικά πιατάκια 2 εως 3 μέτρα μπροστά,,,μάλιστα θυμάμαι χαρακτηριστικά το B με το που μπαίνω να παίξω μου λεει ο ΨΙλλάκης ...Παύλο οι τροχίες είναι Sporting οπότε βάλε προσκόπευση περίπου 3 μέτρα στο Β,,,ζητάω το πιάτο το σπάω μου λέει πόσα έβαλες του λέω 2 ,,,όχι μου λέει είδα την τουφεκιά σου όσα σου είπα 3 έβαλες .sarcastic.

τα Gemini 4/4 δεν βγήκαν από τις κάννες και σε συνδιασμό με τα DUE έκαναν φοβερά καπνίσματα σε απαιτητικά πιάτα και αποστάσεις,,,παιδιά οπωσδήποτε να πάτε να ρίξετε αυτές τις τροχιές δεν πρέπει να τις χάσετε !!!
 
Φίλε Παύλο συμπασχω με το μαρτύριο που τράβηξες και απορώ με την υπομονή σου.
8 μόνο γήπεδα? Τεχνικά πιάτα? Πεντακάθαρο και καταπρασινο μέρος? Μηχανές να δουλεύουν ρολόι και άτομα σε κάθε γήπεδο να ειναι σε επιφυλακή για τη διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας τους.
Εγώ θα τους τράβαγα μια ωραιότατη μήνυση για εμπαιγμό και θα έφευγα...χαχαχαχαχαχαχααχα
 
Φίλε Παύλο συμπασχω με το μαρτύριο που τράβηξες και απορώ με την υπομονή σου.
8 μόνο γήπεδα? Τεχνικά πιάτα? Πεντακάθαρο και καταπρασινο μέρος? Μηχανές να δουλεύουν ρολόι και άτομα σε κάθε γήπεδο να ειναι σε επιφυλακή για τη διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας τους.
Εγώ θα τους τράβαγα μια ωραιότατη μήνυση για εμπαιγμό και θα έφευγα...χαχαχαχαχαχαχααχα
Πες τα γιατί μας δουλεύει κανονικά!!!
 
Ωραια πραματα ρε σεις, καινουριο σκοπευτηριο ειναι, επενδυση καλη και απο ανθρωπους που το γουσταρουν το πραμα. Μακαρι να χαμε καμποσα τετοια ανα την επικρατεια.

Due ε; Το λεω καιρο μα δε με ακουει κανεις.... .yel.
 
Back
Top