Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

Τα ονόματα είναι πραγματικά πολύ μεγάλα αλλά εγώ θα σταθώ στον δικό μας Δημήτρη που αυτό που κάνει σ ένα σκοπευτήριο που δε το ξέρει είναι πάρα πολύ μεγάλη υποθεση.πολλα συγχαρητήρια από μένα λοιπόν Δημήτρη και μακάρι να έχεις και ανάλογη συνεχεια.ειλικρινα πάρα πολλά μπράβο
 
69TqwdQ.jpg

zYnXEVI.jpg

Ouad306.jpg


εγώ θα ήθελα να εκφράσω τον θαυμασμό μου για το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ αποτέλεσμα του Κατσιώτη . Ένα εξαιρετικό σκοπευτή με τον οποίο έχω την τιμή και την χαρά να έχω ρίξει πολλές φορές δίπλα - δίπλα στο Σχιστό.
Είναι ανατριχιαστικό το 99/100 και το να είσαι πρώτος μπροστά από ένα όνομα σαν του SPADA .

.RESPECT..RESPECT..RESPECT..RESPECT.

μακάρι να πάει έτσι καλά και την δεύτερη ημέρα.
Εκεί κοντά είσαι και εσύ αλλά δεν κατεβενεις στους αγώνες!
 
Πολλα μπραβο σε ολους!
Θελω να συγχαρώ ιδιαίτερα τον φίλο και συγκυνηγο Δημητρη(dimitrisliou),καθώς ήταν η πρώτη φορά που έριχνε εκτός Κρήτης και πρώτη φορά σε 200αρι αγώνα.φυσιγγια έριχνε αποκλειστικά του Ρουμελιωτη σε όλο τον αγώνα.
 
Μπράβο σε όλα τα παιδιά αλλά κι εγώ θα σταθώ στον Δημήτρη γιατί το 176 εκτός έδρας και σ εναν τέτοιο αγώνα είναι τεράστια επίδοση.πολλα συγχαρητήρια λοιπόν Δημήτρη κι εύχομαι ανάλογη και καλύτερη συνεχεια
 
Παιδιά σας Ευχαριστώ όλους !!σπουδαία εμπειρία και πολύ όμορφο μερος!!!!πρώτη μου φορά σε αγώνα εκτός χανιων και γενικά πρώτη φορά σε διακοσαρι αγώνα grand prix με τέτοια ονόματα !!είχα πάρει την οικογένεια μαζί με δύο μικρά παιδάκια με οτι συνεπάγεται αυτό!!καταφερα ενα 176 αν και θα ηθελα το 180!!συγχαρητήρια σε όλους και πιο πολλα συγχαρητήρια στην οικογένεια μου που με στήριξε σε αυτό τον αγώνα!!έτυχε και παίξαμε μαζί με τον caesar από το φόρουμ!!Ο όποιος έκανε φοβερό σκορ και κάναμε και καλή παρεούλα!!!Μου είπε πως θα ανεβάσει και φωτο!!!
 
Παιδιά σας Ευχαριστώ όλους !!σπουδαία εμπειρία και πολύ όμορφο μερος!!!!πρώτη μου φορά σε αγώνα εκτός χανιων και γενικά πρώτη φορά σε διακοσαρι αγώνα grand prix με τέτοια ονόματα !!είχα πάρει την οικογένεια μαζί με δύο μικρά παιδάκια με οτι συνεπάγεται αυτό!!καταφερα ενα 176 αν και θα ηθελα το 180!!συγχαρητήρια σε όλους και πιο πολλα συγχαρητήρια στην οικογένεια μου που με στήριξε σε αυτό τον αγώνα!!έτυχε και παίξαμε μαζί με τον caesar από το φόρουμ!!Ο όποιος έκανε φοβερό σκορ και κάναμε και καλή παρεούλα!!!Μου είπε πως θα ανεβάσει και φωτο!!!
Μητσο πολλά μπραβο και πάλι! Έριξες πολυ καλα και σιγουρα φοβερη εμπειρία.
Πολλά μπραβο και στον Caesar ! Διπλή εκπροσώπηση λοιπόν το hunterlife.
Άσε τα σάπια και ανέβασε και εσυ καμία φωτο.εμαθα οτι έπαιξαν φωτο με Spada..
 
Καλησπέρα στην παρέα! Μόλις γύρισα σπίτι από το Grand Prix των Ψαχνών. Ήταν ένας φανταστικός - απαιτητικός αγώνας και πέρα από το σκορ είχα την ευκαιρία να γνωρίσω ένα εξαιρετικό παιδί και μέλος του φόρουμ τον Δημήτρη από κοντά. Δημήτρη συγχαρητήρια για την εμφάνιση σου και το σκορ σου και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ραντεβού στο επόμενο σκοπευτικό event! Μόλις χαλαρώσω θα ανεβάσω και φώτο με μεγάάάλο ενδιαφέρον! Έχω να δηλώσω ακόμη ότι ο Δημητρός δικαιωματικά αξίζει τον τίτλο του big smoke! Αμέτρητες κάπνες από το Guerini του και πολύ θέαμα!!!!
 
Καλησπέρα στην παρέα! Μόλις γύρισα σπίτι από το Grand Prix των Ψαχνών. Ήταν ένας φανταστικός - απαιτητικός αγώνας και πέρα από το σκορ είχα την ευκαιρία να γνωρίσω ένα εξαιρετικό παιδί και μέλος του φόρουμ τον Δημήτρη από κοντά. Δημήτρη συγχαρητήρια για την εμφάνιση σου και το σκορ σου και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ραντεβού στο επόμενο σκοπευτικό event! Μόλις χαλαρώσω θα ανεβάσω και φώτο με μεγάάάλο ενδιαφέρον! Έχω να δηλώσω ακόμη ότι ο Δημητρός δικαιωματικά αξίζει τον τίτλο του big smoke! Αμέτρητες κάπνες από το Guerini του και πολύ θέαμα!!!!
Πολλά συγχαρητήρια κι από μενα.μπραβο ρε παιδιά που το ευχαριστηθηκατε
 
Συγχαρητήρια παιδιά και εις ανώτερα .
Άλλο ένα συμβάν με Muller choke στον αγώνα πάνω σε DT11 κολλητου μου,,,είναι καλα ευτυχώς δεν είχαμε κάτι ανησυχητικό .hair.
Έχουν βγει προβληματικά γενικά τα αλουμινένια του .
https://wwwv.co-aa06.stream/claim/y...e40WRS_w53T4v_Whf5iN9KuHMyMxYCQYfgQCYnBuiTeE#
https://www.trapshooters.com/threads/muller-chokes.244773/
 
Back
Top