Σκοπευτήριο Ψαχνά Ευβοίας

WKLE6IM.jpg

uys7ySq.jpg

LekuzeK.jpg
 
Και μετά σου λέει εταιρεία κολλοσος!!! Βρε πάρτε brain τιτανίου να βρείτε την υγεία σας! Sorry για το off topic

Σε αυτά τα λεφτά υπάρχουν και τα extreme τιτανίου που είναι παναλαφρα και έχουν γάμω τις τουφεκιές

Το κακό είναι πως δεν βγάζει για όλα τα όπλα παρά μόνο για συγκεκριμένα σκοπευτικά
 
Μητσο πολλά μπραβο και πάλι! Έριξες πολυ καλα και σιγουρα φοβερη εμπειρία.
Πολλά μπραβο και στον Caesar ! Διπλή εκπροσώπηση λοιπόν το hunterlife.
Άσε τα σάπια και ανέβασε και εσυ καμία φωτο.εμαθα οτι έπαιξαν φωτο με Spada..
Καλησπέρα στην παρέα! Μόλις γύρισα σπίτι από το Grand Prix των Ψαχνών. Ήταν ένας φανταστικός - απαιτητικός αγώνας και πέρα από το σκορ είχα την ευκαιρία να γνωρίσω ένα εξαιρετικό παιδί και μέλος του φόρουμ τον Δημήτρη από κοντά. Δημήτρη συγχαρητήρια για την εμφάνιση σου και το σκορ σου και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ραντεβού στο επόμενο σκοπευτικό event! Μόλις χαλαρώσω θα ανεβάσω και φώτο με μεγάάάλο ενδιαφέρον! Έχω να δηλώσω ακόμη ότι ο Δημητρός δικαιωματικά αξίζει τον τίτλο του big smoke! Αμέτρητες κάπνες από το Guerini του και πολύ θέαμα!!!!
Συγχαρητήρια παιδιά κ εις ανώτερα!!!
 
Και μετά σου λέει εταιρεία κολλοσος!!! Βρε πάρτε brain τιτανίου να βρείτε την υγεία σας! Sorry για το off topic
Άσε Τόλη γιατί και από κει καήκαμε...όταν μιλήσεις με τον κύριο Σωτηροπουλο να του δώσεις τους χαιρετισμούς μου... Από το Γιώργο με το Guerini να του πεις.
 
δεν ήταν εκεί ο γιος του , αλλιώς θα βλέπαμε μαχαίρια ιταλιάνικα ........... ;););)
Ετσι ειναι Γιώργο! Θα κοντράρονταν δυνατά.
Αλλά ήταν η κόρη του που τέτοιο σκορ δεν το εχω ξαναδεί σε γυναίκα..ακου 187!!
βέβαια και οι δικοί μας έριξαν φανταστικά.ο Κατσιωτης έκανε μαγικό σκορ την πρώτη μερα αλλά και σαν τελικό σκορ ήταν φοβερό.
Αξίζουν πολλά μπραβο στους Έλληνες σκοπευτές περα από οτι έριξαν πολυ καλα,το να κατεβαίνεις σε τέτοιους αγώνες θέλει πολλά έξοδα και προσωπικό χρόνο.το άθλημα ενώ στην Ελλάδα επικρατεί οικονομική κρίση, φαίνεται να αναπτύσσετε δυναμικά.
 
Ετσι ειναι Γιώργο! Θα κοντράρονταν δυνατά.
Αλλά ήταν η κόρη του που τέτοιο σκορ δεν το εχω ξαναδεί σε γυναίκα..ακου 187!!
βέβαια και οι δικοί μας έριξαν φανταστικά.ο Κατσιωτης έκανε μαγικό σκορ την πρώτη μερα αλλά και σαν τελικό σκορ ήταν φοβερό.
Αξίζουν πολλά μπραβο στους Έλληνες σκοπευτές περα από οτι έριξαν πολυ καλα,το να κατεβαίνεις σε τέτοιους αγώνες θέλει πολλά έξοδα και προσωπικό χρόνο.το άθλημα ενώ στην Ελλάδα επικρατεί οικονομική κρίση, φαίνεται να αναπτύσσετε δυναμικά.

.shake hands..shake hands..shake hands.
 
Παιδιά σας Ευχαριστώ όλους !!σπουδαία εμπειρία και πολύ όμορφο μερος!!!!πρώτη μου φορά σε αγώνα εκτός χανιων και γενικά πρώτη φορά σε διακοσαρι αγώνα grand prix με τέτοια ονόματα !!είχα πάρει την οικογένεια μαζί με δύο μικρά παιδάκια με οτι συνεπάγεται αυτό!!καταφερα ενα 176 αν και θα ηθελα το 180!!συγχαρητήρια σε όλους και πιο πολλα συγχαρητήρια στην οικογένεια μου που με στήριξε σε αυτό τον αγώνα!!έτυχε και παίξαμε μαζί με τον caesar από το φόρουμ!!Ο όποιος έκανε φοβερό σκορ και κάναμε και καλή παρεούλα!!!Μου είπε πως θα ανεβάσει και φωτο!!!
Καλησπέρα στην παρέα! Μόλις γύρισα σπίτι από το Grand Prix των Ψαχνών. Ήταν ένας φανταστικός - απαιτητικός αγώνας και πέρα από το σκορ είχα την ευκαιρία να γνωρίσω ένα εξαιρετικό παιδί και μέλος του φόρουμ τον Δημήτρη από κοντά. Δημήτρη συγχαρητήρια για την εμφάνιση σου και το σκορ σου και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ραντεβού στο επόμενο σκοπευτικό event! Μόλις χαλαρώσω θα ανεβάσω και φώτο με μεγάάάλο ενδιαφέρον! Έχω να δηλώσω ακόμη ότι ο Δημητρός δικαιωματικά αξίζει τον τίτλο του big smoke! Αμέτρητες κάπνες από το Guerini του και πολύ θέαμα!!!!
Μπράβο παίχτες, πάντα επιτυχίες εύχομαι !
 
Ετσι ειναι Γιώργο! Θα κοντράρονταν δυνατά.
Αλλά ήταν η κόρη του που τέτοιο σκορ δεν το εχω ξαναδεί σε γυναίκα..ακου 187!!
βέβαια και οι δικοί μας έριξαν φανταστικά.ο Κατσιωτης έκανε μαγικό σκορ την πρώτη μερα αλλά και σαν τελικό σκορ ήταν φοβερό.
Αξίζουν πολλά μπραβο στους Έλληνες σκοπευτές περα από οτι έριξαν πολυ καλα,το να κατεβαίνεις σε τέτοιους αγώνες θέλει πολλά έξοδα και προσωπικό χρόνο.το άθλημα ενώ στην Ελλάδα επικρατεί οικονομική κρίση, φαίνεται να αναπτύσσετε δυναμικά.

Αναπτυσσεται στα μερη που το σκοπευτηριο ειναι κοντα, δυστυχως ομως οπως ειπες, ειναι δυσκολο οικονομικα να κατεβαινεις σε αγωνες, ειδικα ν ακολουθεις το πρωταθλημα. Ειναι ομως αναμφισβητητα φοβερη εμπειρια η συμμετοχη σε τετοιες διοργανωσεις, και το να ριχνεις μαζι με ανθρωπους καταξιωμενους στο χωρο
 
έτοιμος για Πανευρωπαικό μόλις κανόνισα την άδεια μου ( να είναι καλά η υπάλληλος μου χωρίς αυτήν δεν θα ήταν τίποτα εφικτό ) και δήλωσα για τον αγώνα .exciting.
ποτε ειναι παυλο?
 
Back
Top