Σκοπευτήριο Χανίων

Ωραια περασαμε σημερα!!!και στην αλλη βολτα με καλο!!συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που επαιξαν αλλα και σε αυτους που βοηθησαν!!!
4l3Jnqs.jpg
Μπράβο Μητσάρα !!! Και σ' άλλα με υγεία !!! Συγχαρητήρια και σε όλους όσοι πήραν μέρος ...
.shake hands. .shake hands.
 
46/50 το σκορ!23 και 23 με τα δυο πιατα να τα χανω στο πρωτο βατηρα και στις δυο πουλες!!ψυχρολουσια!!μετα ξυπνησα και αρχισα να παιζω πιο ορεξατα και εκλεισα με δυο 23αρια!!το κατω σχημα αρκετα πιο δυσκολο απο το πανω!!
 
Ωραια περασαμε σημερα!!!και στην αλλη βολτα με καλο!!συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που επαιξαν αλλα και σε αυτους που βοηθησαν!!!
4l3Jnqs.jpg
Μπραβο Δημήτρη για το σκορ και την πρωτιά,επισης Μπραβο σε ολους που συμμετείχαν! Τα Κενταυρακια με το guerini μαμανε!
 
Ωραία περάσαμε και χθες στο σκοπευτήριο ... αλλά με απόντες όλους τους συμφορουμίτες Βίκτωρα, Ευριπίδη, Γιάννη, Δημήτρη, Ευτύχη ... o_O
Το ίδιο σχήμα παίξαμε πάλι, 3 μονά κι ένα ντουμπλέ σιμ, στο 1ο γήπεδο. Έριξα δυο πούλες ... πάλι 21 και 22 ... Το τελευταίο 15θήμερο σε καμιά 10αριά πούλες συνολικά, εκτός από ένα 19αρι, δεν έχω πέσει κάτω από 20 ... Ή το σχήμα είναι εύκολο ... ή εγώ είμαι σε καλή φόρμα τελευταία ... .yel. :D Ή και τα δυο !!! ;) Πάντως δεν το λες και πολύ εύκολο, αφού ούτε οι πολύ καλοί σκοπευτές δεν έκαναν χθες 25αρι ...
Από την Τετάρτη πάντως θα αλλάξουν εντελώς τα σχήματα, εν όψει της προετοιμασίας των γηπέδων για τον πανελλήνιο αγώνα Compak (28-29/7/2018) κι έλεγε χθες ο υπεύθυνος ότι ... θα κλάψουνε μανούλες !!!!.sarcastic. ... Ίδωμεν ... :D;):)
 
Ελπιζω να δωσει να πιουμε καφε την Τεταρτη.
Κυριακη εριξα στο πανω γηπεδο, ενω η αληθεια ειναι πως περιμενα το κατω, και οντως αυτο που λες περι μαναδων και κλαυθμων ακουστηκε και τοτε. Ελπιζω να μεινει η μηχανη στο μπαλκονι, και στη τροχια που τη σχεδιασαν.

Αντε να δουμε τι θα μπει
 
Back
Top