Σκοπευτήριο Χανίων

Οσοι με ξερουν οντως καταλαβαινουν. Απο την αλλη βεβαια δεν ειμαι εγω εκεινος που αναζητω την τουφεκια στα ορια, πιεζοντας ολο και περισσοτερο το ευρος της τουφεκιας μου, εχοντας πλεον εξαντλησει τα συμβατικα τσοκ, και θεωρωντας ευκολες τις βολες μικρης και μεσης αποστασης.
 
Το φιλησυχο στυλ του κυπελουχου ευρι, καμουφλαρει εντεχνως την σκοπευτικη του κατάρτιση κ την προσπάθεια εντύπωσιασμου των αντιπάλων του μέσω διαφημιστικων μυνηματων από μεγάλες εταιρίες του χώρου στο σκοπευτικο του γιλεκο... Όσοι τον ξέρουν καταλαβαίνουν .love.
Πέρα από την πλάκα, φίλε apache νομίζω ότι τα παιδιά θα σε κατατοπισουν πλήρως σε ότι χρειαστείς για το καινούριο σου σκοπευτηριο...
Εχω μίλησε ήδη μιλήσει με evri θα με φτιάξουν!!
 
Οσοι με ξερουν οντως καταλαβαινουν. Απο την αλλη βεβαια δεν ειμαι εγω εκεινος που αναζητω την τουφεκια στα ορια, πιεζοντας ολο και περισσοτερο το ευρος της τουφεκιας μου, εχοντας πλεον εξαντλησει τα συμβατικα τσοκ, και θεωρωντας ευκολες τις βολες μικρης και μεσης αποστασης.
Ακριβως αυτο.γι αυτο εισαι coach.σαν κυνηγος που ειμαι προσπαθώ να διευρυνω την τουφεκια μου στα όρια για προσωπικο όφελος και παντα όσον αφορα το θηραμα χωρις να θεωρώ καμμια βολή ευκολη.εξασκω τις τεχνικές μου ενστικτωδώς χωρις να εκδηλωνω ιδιαίτερο ενδιαφέρον για αγώνες όπως κάνετε εσείς οι σκοπευτές ουτε ποτε επεδιωξα την αγορά εξειδικευμένου οπλου για το άθλημα του sporting σε αντίθεση μ εσας που θέλετε σκοπευτικό τυφεκιον ως λαγνοι των πορτοκαλί δισκίων ουτε επεδιωξα ποτε να πεισω κάποιον να φτασει τ οπλο του στα ορια. Αρα λοιπον αγαπητέ συνάδελφε και συνκυνηγε εσείς αυτοπροσώπως είστε ο γνωστης και ο κατέχων τα μυστικά της αγωνιστικής σκοποβολης οποτε είστε ο πιο κατάλληλος για τον τιτλο του προπονητη
.my man.
 
Ακριβως αυτο.γι αυτο εισαι coach.σαν κυνηγος που ειμαι προσπαθώ να διευρυνω την τουφεκια μου στα όρια για προσωπικο όφελος και παντα όσον αφορα το θηραμα χωρις να θεωρώ καμμια βολή ευκολη.εξασκω τις τεχνικές μου ενστικτωδώς χωρις να εκδηλωνω ιδιαίτερο ενδιαφέρον για αγώνες όπως κάνετε εσείς οι σκοπευτές ουτε ποτε επεδιωξα την αγορά εξειδικευμένου οπλου για το άθλημα του sporting σε αντίθεση μ εσας που θέλετε σκοπευτικό τυφεκιον ως λαγνοι των πορτοκαλί δισκίων ουτε επεδιωξα ποτε να πεισω κάποιον να φτασει τ οπλο του στα ορια. Αρα λοιπον αγαπητέ συνάδελφε και συνκυνηγε εσείς αυτοπροσώπως είστε ο γνωστης και ο κατέχων τα μυστικά της αγωνιστικής σκοποβολης οποτε είστε ο πιο κατάλληλος για τον τιτλο του προπονητη
.my man.
Εγω το οπλο μου το εχω καπου 15 χρονια και ακομα μαθω. Εσυ ουτε χρονο και εξαντλησες ηδη τις βλητικες ικανοτητες των συμβατικων τσοκ.
 
Εγω το οπλο μου το εχω καπου 15 χρονια και ακομα μαθω. Εσυ ουτε χρονο και εξαντλησες ηδη τις βλητικες ικανοτητες των συμβατικων τσοκ.
Γι αυτο ακριβός επειδή μαθαίνεις μπορείς να μεταδωσεις τις γνώσεις καλυτερα:)
 
Ρε σεις, θέλω κι εγώ να γράψω το δικό μου στο γιλέκο μου, αλλά ρε γμτ είναι μεγάλο και φοβούμαι ότι δεν χωράει ... Πρέπει ή να γραφτεί με ψιλά γράμματα, ή να κοπεί και να μπει σε δυο σειρές. Και δεν θαναι ωραίο ούτε το ένα ούτε το άλλο, σωστά ;;;; .sarcastic. .very funny..yelling.
Τέλος πάντων, ωραία ήταν χθες, παίξαμε στο υπερυψωμένο γήπεδο, είχε αλλάξει λίγο τις τροχιές, σχετικά εύκολο θα τόλεγα το σχήμα... Αρκετά καλά τα πήγα, μετά τις φόλες που είχα φάει τις τελευταίες φορές, και αναπτερώθηκε λίγο το ηθικό μου ... .sarcastic.
Είχε ένα ελαφρό δροσερό αεράκι, και μετρίαζε τη ζέστη και ήμασταν αρκετά άνετα ... :)
Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω κι εγώ φίλε Στελιο,η λύση είναι μία... Γιλέκο με δεξιό μανίκι να χωράει ολο....!!!!!!
 
Γι αυτο ακριβός επειδή μαθαίνεις μπορείς να μεταδωσεις τις γνώσεις καλυτερα:)

Eιναι σαν να λες οτι ενας τελειοφοιτος δημοτικου, επειδη μαθανει, μπορει να διδαξει μια ταξη Δημοτικου, καλυτερα απο ενα δασκαλο. Δασκαλε! .sarcastic.
 
Ωραια περασαμε σημερα!!!και στην αλλη βολτα με καλο!!συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που επαιξαν αλλα και σε αυτους που βοηθησαν!!!
4l3Jnqs.jpg
 
Back
Top