Σκοπευτήριο Χανίων

Κοροιδευε εσυ, μα το Demiris δε το γλυτωνεις.

Ίσως αλλα εγω θα γραψω kapsofysekis
.yelling.
Ρε σεις, θέλω κι εγώ να γράψω το δικό μου στο γιλέκο μου, αλλά ρε γμτ είναι μεγάλο και φοβούμαι ότι δεν χωράει ... Πρέπει ή να γραφτεί με ψιλά γράμματα, ή να κοπεί και να μπει σε δυο σειρές. Και δεν θαναι ωραίο ούτε το ένα ούτε το άλλο, σωστά ;;;; .sarcastic. .very funny..yelling.
Τέλος πάντων, ωραία ήταν χθες, παίξαμε στο υπερυψωμένο γήπεδο, είχε αλλάξει λίγο τις τροχιές, σχετικά εύκολο θα τόλεγα το σχήμα... Αρκετά καλά τα πήγα, μετά τις φόλες που είχα φάει τις τελευταίες φορές, και αναπτερώθηκε λίγο το ηθικό μου ... .sarcastic.
Είχε ένα ελαφρό δροσερό αεράκι, και μετρίαζε τη ζέστη και ήμασταν αρκετά άνετα ... :)
 
Ρε σεις, θέλω κι εγώ να γράψω το δικό μου στο γιλέκο μου, αλλά ρε γμτ είναι μεγάλο και φοβούμαι ότι δεν χωράει ... Πρέπει ή να γραφτεί με ψιλά γράμματα, ή να κοπεί και να μπει σε δυο σειρές. Και δεν θαναι ωραίο ούτε το ένα ούτε το άλλο, σωστά ;;;; .sarcastic. .very funny..yelling.
Τέλος πάντων, ωραία ήταν χθες, παίξαμε στο υπερυψωμένο γήπεδο, είχε αλλάξει λίγο τις τροχιές, σχετικά εύκολο θα τόλεγα το σχήμα... Αρκετά καλά τα πήγα, μετά τις φόλες που είχα φάει τις τελευταίες φορές, και αναπτερώθηκε λίγο το ηθικό μου ... .sarcastic.
Είχε ένα ελαφρό δροσερό αεράκι, και μετρίαζε τη ζέστη και ήμασταν αρκετά άνετα ... :)
Σιγα ρε συ!!!
Ποσο μεγαλο ειναι το"ΣΤΕΛΙΟΣ"???
Γραψε "ΚΛΙΝΤ",να εξοικονομησεις λιγο χωρο!;)
Αν επιμένεις στο πρώτο,βαλε περισσοτερα βαρη στη μπαρα!:cool:
 
Θαναση καλως ορισες. Ειναι στο Καμπανι, μετα τα Κουνουπιδιανα. Εχει ταμπελες στο δρομο. Αν θες, ανεβα Σαββατο εχουμε προπονηση για τους αγωνες της Κυριακης, να δεις και πως ειναι το ολο πραμα
 
Θαναση καλως ορισες. Ειναι στο Καμπανι, μετα τα Κουνουπιδιανα. Εχει ταμπελες στο δρομο. Αν θες, ανεβα Σαββατο εχουμε προπονηση για τους αγωνες της Κυριακης, να δεις και πως ειναι το ολο πραμα
Ευχαριστώ παρα πολυ. Αν προλάβω θα ρθω το Σάββατο ( γιατί πρεπει να τακτοποιήσω και το σπίτι) διαφορετικα αρχές της επόμενης εβδομάδας! Ευχαριστώ και πάλι καλο απόγευμα!
 
Ευχαριστώ παρα πολυ. Αν προλάβω θα ρθω το Σάββατο ( γιατί πρεπει να τακτοποιήσω και το σπίτι) διαφορετικα αρχές της επόμενης εβδομάδας! Ευχαριστώ και πάλι καλο απόγευμα!
Θανάση αν θες στείλε μου π.μ το τηλ.σου γιατι το Σάββατο θ ανεβω να ρίξω καμμια πουλα.αν μπορεσεις να έρθεις να συναντηθουμε κάπου που σε βολευει να πάμε μαζι
 
Βίκτωρα ο Γιούρι θα σας προπονήσει?
Ηλία μερικοί κακεντρεχεις με μπερδεύουν με τον κυπελουχο ως coach.ουτε γιλέκο με χορηγούς εχω ουτε ουδέποτε υπήρξα μέλος των ανώτερων σκοπευτικων κυκλων. Ο βικ ειναι ο κονεδιαρης με σαλαβαντακη και μητσιαλη αλλα κανει την παπια.ο βικ ειναι αυτος που πήρε τον μητσιαλη και πήγανε να φάνε στην ταβέρνα του σαλαβαντακη.εαν ψευδομαι προκαλώ τον οποιοδήποτε να με αμφισβητήσει. Οποτε αλλος ειναι ο coach
.yelling.
 
Το φιλησυχο στυλ του κυπελουχου διανοουμενου, φίλε ευρι, καμουφλαρει εντεχνως την σκοπευτικη του κατάρτιση κ την προσπάθεια εντύπωσιασμου των αντιπάλων του μέσω διαφημιστικων μυνηματων από μεγάλες εταιρίες του χώρου στο σκοπευτικο του γιλεκο... Όσοι τον ξέρουν καταλαβαίνουν .love.
Πέρα από την πλάκα, φίλε apache νομίζω ότι τα παιδιά θα σε κατατοπισουν πλήρως σε ότι χρειαστείς για το καινούριο σου σκοπευτηριο...
 
Last edited:
Back
Top