Σκοπευτήριο Χανίων

Ο Τακης παντως ελεγε πως ολα τα πιατα περνανε μεσα απο τα ορια.
Ναι Βικτωρα ήταν μέσα στα όρια μου το είπε και μένα..ίσως δεν το διατύπωσα καλά πριν.ηθελα να πω ότι μερικά πιατα ίσως εφάπτονταν ακριβώς στα όρια του γηπέδου compak..
 
Και καμιά μπαλωτε ???? Πράμα????
Για πείτε...
Μετά από 15 μέρες, πήγα ξανά σήμερα. Είχε αρκετό κόσμο ... Ευριπίδης και Βίκτωρας (που δεν ρίξανε), ήρθε κι ο Μήτσος αργότερα κι έριξε μια πούλα ... Αρχικά παίξαμε στο υπερυψωμένο γήπεδο (τη βεράντα που λέει ο Ευριπίδης), το σχήμα σχετικά βατό αν και είχε κάποια ζόρικα πιάτα, έριξα μια πούλα εκεί καλούτσικη. Μετά είπανε να πάμε κάτω στο μεσαίο γήπεδο, για να δοκιμάσουν και τις μηχανές και το σχήμα εν όψει του αγώνα. Ξεκίνησαν μερικά παιδιά, πολύ δύσκολο το σχήμα απ' ότι φάνηκε, αλλά και πολλά προβλήματα με τις μηχανές, ειδικά μια καινούργια μηχανή "του λαγού" μας έσπασε τα νεύρα !!! Πότε πετούσε το πιάτο ψηλά κι έκανε loop, πότε το έριχνε στο 1 μέτρο στο χώμα χωρίς ταχύτητα, πότε το πετούσε προς τα πίσω !!! και πότε έπαιρνε 2-3 πιάτα μαζί και μπλόκαρε ο βραχίονας, και δεν τα πετούσε καθόλου !!! Μετά από αυτά διέκοψαν την πούλα, και πήγαμε στο πρώτο κάτω γήπεδο, εκεί που παίζαμε συνήθως παλιά, για να ρίξουμε όσοι είχαμε πληρώσει πούλα και δεν ρίξαμε. Και εκεί το σχήμα είναι πολύ ζόρικο, έριξα την πούλα μου αλλά με την ψυχολογία πεσμένη και χωρίς αυτοσυγκέντρωση μετά από όλα αυτά, μετά βίας κατάφερα να κάνω 10 !!!!!!!:(
.sarcastic. .hair. .hair.
 
Δεν βλέπω κίνηση
Φαγωθήκατε να γίνει κάτι καλό αγωνηστικά και βλέπω μια αδιαφορία. Έγινε κάτι??
Δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς ;;; Και σε ποιούς αναφέρεσαι ;;; think
Έχω χάσει επαφή κιόλας τελευταία (για προσωπικούς - οικογενειακούς λόγους) και ούτε στον αγώνα θα μπορέσω να πάρω μέρος, αν και θα το ήθελα ...
Μόνο 2 φορές μπόρεσα να πάω αυτό το μήνα, και δεν έτυχε να ακούσω κάτι περίεργο ...
Μόνο παλιότερα πήρε το αυτί μου ότι δεν υπήρχε διάθεση για συμμετοχή από τους σκοπευτές εκτός Κρήτης (Αθήνα , κλπ.) ... Γιατί ;;; o_O
Κώστα στα Χανιά είσαι τώρα ;;; Αν ναι, πιστεύω να τα πούμε το απόγευμα ...
 
Δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς ;;; Και σε ποιούς αναφέρεσαι ;;;
...................................................................................................................................................................... ...
Μόνο παλιότερα πήρε το αυτί μου ότι δεν υπήρχε διάθεση για συμμετοχή από τους σκοπευτές εκτός Κρήτης (Αθήνα , κλπ.) ... Γιατί ;;; o_O
Κώστα στα Χανιά είσαι τώρα ;;; Αν ναι, πιστεύω να τα πούμε το απόγευμα ...

Αναφέρομαι στους Κρητικούς Στέλιο.
Όσον αφορά για συμμετοχές εκτός Κρήτης σύμφωνα με τα όσα μπορώ να ξέρω θα έρθουν αρκετοί αθλητές χωρίς να ξέρω ακριβές νούμερο. Ξέρω όμως σίγουρα ότι υπάρχουν συμμετοχές πέρα από την Αθήνα, από Θεσσαλονίκη μέχρι και την ακριτική Κομοτηνή.
Θα είμαι ξανά στο σκοπευτήριο την Παρασκευή από τις 11:00 το πρωί αν θες να τα πούμε από κοντά.
 
Για μενα οι λογοι μη συμμετοχης ειναι καθαρα οικονομικοι, και μαλιστα οχι λογω καποιας υψηλης χρεωσης ή παραβολων, αλλα λογω συγκεκριμενης συγκυριας. Πραγματικα ηθελα να συμμετασχω, το εκανα και περσι αλλωστε, και ευχαριστως θα το εκανα και φετος, ή αν πανε τα πραματα οπως υπολογιζω, σε μελλοντικες διοργανωσεις.
 
καλησπερα σας.σημερα μαζευτηκαμε στο σκοπευτηριο οπου δεν ειχε και πολυ κοσμο ηπιαμε τη καφεδαρα μας ριξαμε τις πουλες μας και γενικα περασαμε ωραια.μας περιμενε και μια ωραια εκπληξη καθως ηρθε για επισκεψη αστραπη στα χανια ο γνωστος μουστακιας του φορουμ αλλιως θεοφραστος.δυστυχως δεν μπορεσαν να ερθουν ο γιαννης χανια καθως και οι μυρος και νικολης λογω αποστασης.να ευχαριστησουμε και την διαχειριστικη ομαδα του hl η οποια μας χορηγησε τα φυσιγγια της συναντησης
παμε λοιπον
9KE3rZc.jpg

τεο,δημητρης,βικτωρας,στελιος
WesaKP2.jpg

δημητρης
xIHtcmq.jpg

eminvTE.jpg

ο διανοουμενος φιλοσοφος βικτωρας με απαραμιλλο σκοπευτικο στυλ
sk4R6Lx.jpg

στελαρας εν δραση
DoAR2nQ.jpg

τεο μοντελακι
MGw64SY.jpg

χωρις σχολια :confused:
nKqaP0G.jpg

QFd2oe2.jpg
 
καλησπερα σας.σημερα μαζευτηκαμε στο σκοπευτηριο οπου δεν ειχε και πολυ κοσμο ηπιαμε τη καφεδαρα μας ριξαμε τις πουλες μας και γενικα περασαμε ωραια.μας περιμενε και μια ωραια εκπληξη καθως ηρθε για επισκεψη αστραπη στα χανια ο γνωστος μουστακιας του φορουμ αλλιως θεοφραστος.δυστυχως δεν μπορεσαν να ερθουν ο γιαννης χανια καθως και οι μυρος και νικολης λογω αποστασης.να ευχαριστησουμε και την διαχειριστικη ομαδα του hl η οποια μας χορηγησε τα φυσιγγια της συναντησης
παμε λοιπον
9KE3rZc.jpg

τεο,δημητρης,βικτωρας,στελιος
WesaKP2.jpg

δημητρης
xIHtcmq.jpg

eminvTE.jpg

ο διανοουμενος φιλοσοφος βικτωρας με απαραμιλλο σκοπευτικο στυλ
sk4R6Lx.jpg

στελαρας εν δραση
DoAR2nQ.jpg

τεο μοντελακι
MGw64SY.jpg

χωρις σχολια :confused:
nKqaP0G.jpg

QFd2oe2.jpg
Όλα ωραία,η παρέα φοβερή,σίγουρα πέρασε τέλεια αλλά εσύ μωρέ που πας με το αεροβόλο???think.very funny..very funny.
 
Να συμπληρώσουμε ότι ο Τεό έριξε με το Blaser F16 που του παραχώρησε ο αδερφός του "Γιάννη-Χανιά", αφού ήταν το μόνο όπλο που βρέθηκε με κοντάκι να του ταιριάζει έστω και "κατά προσέγγιση" στις διαστάσεις, καθότι και τα δυο αδέρφια (Γιάννης και Κωστής) είναι αρκετά ψηλοί, αν και δεν έχουν βέβαια τον "όγκο" του Τεό ... .sarcastic.
 
καλησπερα σας.σημερα μαζευτηκαμε στο σκοπευτηριο οπου δεν ειχε και πολυ κοσμο ηπιαμε τη καφεδαρα μας ριξαμε τις πουλες μας και γενικα περασαμε ωραια.μας περιμενε και μια ωραια εκπληξη καθως ηρθε για επισκεψη αστραπη στα χανια ο γνωστος μουστακιας του φορουμ αλλιως θεοφραστος.δυστυχως δεν μπορεσαν να ερθουν ο γιαννης χανια καθως και οι μυρος και νικολης λογω αποστασης.να ευχαριστησουμε και την διαχειριστικη ομαδα του hl η οποια μας χορηγησε τα φυσιγγια της συναντησης
παμε λοιπον
9KE3rZc.jpg

τεο,δημητρης,βικτωρας,στελιος
WesaKP2.jpg

δημητρης
xIHtcmq.jpg

eminvTE.jpg

ο διανοουμενος φιλοσοφος βικτωρας με απαραμιλλο σκοπευτικο στυλ
sk4R6Lx.jpg

στελαρας εν δραση
DoAR2nQ.jpg

τεο μοντελακι
MGw64SY.jpg

χωρις σχολια :confused:
nKqaP0G.jpg

QFd2oe2.jpg
Καλησπερα σας!! Ωραιότατοι πραγματικα! Σας ζήλεψα και καταλαβαινω τι έχασα.μπραβο σας! Δεν μπόρεσα με τιποτα να ανέβω παρόλο ο Ευριπιδης με είχε ενημερώσει εγκαίρως για την συνάντηση και τον ευχαριστώ! εχω να ανέβω,πάνω από 20 μέρες και η βαλίτσα θα πάει μακριά από οτι φαίνεται..είχα βέβαια αντικαταστάτη τον αδελφό μου,ο οποίος το δουλεύει καλα το Blaser,ρίχνει φυσίγγια αβέρτα..και στην επόμενη με καλο ευχομαι!
 
Back
Top