Σκοπευτήριο Λαγκαδά (Δρακόντειο)

Μόνο 35€...??? Όταν είχα ρωτήσει, μου είχαν πει 80€ για μία χρονιά....
για τον σύλλογο θα σου είπαν τόσα .. Εμείς πληρώνουμε 5€ τον μήνα σκοπευτήριο, 35€ πρώτη έκδοση δελτίου και ανανέωση 20€
 
μπράβο πολύ καλά νούμερα! Σε τι αγώνισμα; το σκοπευτήριο είναι πολύ μεγάλο σχολείο! Σου ανοίγουν τα μάτια στην κυριολεξία!
Sporting Πέτρο.
Ευθύμη πήγαινε!
Για εμένα μην ρίχνεις απο εκεί που έχουν στημένους τους βατήρες. Δοκίμασε στα τσιμεντένια τετράγωνα και ιδιαίτερα στα ακριανά να μην ενοχλεί και ο ήχος αυτόν που πατάει τα κουμπιά και δε φοράει ωτοασπίδες.Ρίξε απο εκεί σπουργίτι, τσίχλα, πάπια και το λοξό ορτύκι. Για μένα τα καλύτερα πιάτα.
Ξέρεις πολλά εσύ....yelling. .sarcastic.
Θέλω τόσο πολύ να πάω σε σημείο που ο μόνος μου ενδοιασμός είναι μην γίνει καμιά "στραβή" κατά την μεταφορά, καθώς μόνο ΑΚΚΟ έχω, ούτε άδεια θήρας ούτε σκοπευτή για να δικαιολογήσω τη μεταφορά....
Ευθύμη ούτε για πλάκα!
Μην το διακινδυνέψεις.
 
το σκοπευτηριο δεν ανηκει σε καποιο συλλογο που μπορει να εφοδιαζει τυφεκια για προπονηση κλπ ? οπως ειναι οι σκοπευτικοι..
 
το σκοπευτηριο δεν ανηκει σε καποιο συλλογο που μπορει να εφοδιαζει τυφεκια για προπονηση κλπ ? οπως ειναι οι σκοπευτικοι..
θα μπορουσαν αλλα δεν ειναι κ υποχρεωμενη,αλλο οι σκοπευτικη συλογοι πυροβολων οπλων κ αλλο σκοπευτηρια πυλινου στοχου
 
Χαΐρι στο κυνήγι δεν έχει οπότε αναβλήθηκε το πρωινό ξύπνημα και πήγα κατά της 11 στο σκοπευτήριο.
Συννεφιά με αεράκι και ολίγον ψύχρα συνέθετε το σκηνικό του καιρού.
Η παρέα τέλεια(Αποστολάρα που είσαι ρε φίλε @Kastoras ) όπως και η διάθεση.
Δύο πούλες έριξα με ''σκορ'' 17 και 15. (σκουριάσαμε :D)
Δεν είχε όμως και πολύ σημασία διότι ο βασικός σκοπός μου σήμερα ήταν η δοκιμή του Brain MR που το έχω αρκετό καιρό αλλά δεν το είχα τεστάρει ακόμα.
Πολύ καλές οι εντυπώσεις με δυνατά σπασίματα ακόμα και σε κάποιες μακρινές τουφεκιές που επιχείρησα.
Φυσίγγια Wolf Sporting σε νούμερο 8 1/5 που μου φάνηκαν αρκετά καλά.
 
Χαΐρι στο κυνήγι δεν έχει οπότε αναβλήθηκε το πρωινό ξύπνημα και πήγα κατά της 11 στο σκοπευτήριο.
Συννεφιά με αεράκι και ολίγον ψύχρα συνέθετε το σκηνικό του καιρού.
Η παρέα τέλεια(Αποστολάρα που είσαι ρε φίλε @Kastoras ) όπως και η διάθεση.
Δύο πούλες έριξα με ''σκορ'' 17 και 15. (σκουριάσαμε :D)
Δεν είχε όμως και πολύ σημασία διότι ο βασικός σκοπός μου σήμερα ήταν η δοκιμή του Brain MR που το έχω αρκετό καιρό αλλά δεν το είχα τεστάρει ακόμα.
Πολύ καλές οι εντυπώσεις με δυνατά σπασίματα ακόμα και σε κάποιες μακρινές τουφεκιές που επιχείρησα.
Φυσίγγια Wolf Sporting σε νούμερο 8 1/5 που μου φάνηκαν αρκετά καλά.
ωραιως φιλε γιωργοοο απο εδω και περα θα εχουμε συναντησης τακτικες στο σκοπευτηριοοοο.my man.,,θα σε παρω και τηλ να σου ρωτησω κατι περι θεματος δελτιου σκοποβοληςςς.xm.
 
Χαΐρι στο κυνήγι δεν έχει οπότε αναβλήθηκε το πρωινό ξύπνημα και πήγα κατά της 11 στο σκοπευτήριο.
Συννεφιά με αεράκι και ολίγον ψύχρα συνέθετε το σκηνικό του καιρού.
Η παρέα τέλεια(Αποστολάρα που είσαι ρε φίλε @Kastoras ) όπως και η διάθεση.
Δύο πούλες έριξα με ''σκορ'' 17 και 15. (σκουριάσαμε :D)
Δεν είχε όμως και πολύ σημασία διότι ο βασικός σκοπός μου σήμερα ήταν η δοκιμή του Brain MR που το έχω αρκετό καιρό αλλά δεν το είχα τεστάρει ακόμα.
Πολύ καλές οι εντυπώσεις με δυνατά σπασίματα ακόμα και σε κάποιες μακρινές τουφεκιές που επιχείρησα.
Φυσίγγια Wolf Sporting σε νούμερο 8 1/5 που μου φάνηκαν αρκετά καλά.
Ελα παιχτούρα μου!! Διαβαζω για κρυο αεράκι δροσερό και μυρωδάτο και γουσταρω αλλα μόλις είπες για τα sporting .....sarcastic.ha haaa

Με την πρωτη ευκαιρία θα κατέβω, να ριξουμε τις πουλες μας και πλακωθουμε στα μπυρόνια μετα μετα συνοδίας απο παιδάκια;)
ΥΓ. Παλι με το όπλο μου εριξες ρε;.buy buy.
 
και σε σενα φιλε kastor θα ερθη η σηρασου να παιξουμε μαζιιιι δεν θα γλυτωσηςςςςςς.buy..xm..xm.
Φίλε Σάκη, πίσω έχει ο Καστορας την ουρά....lazy.
Φίλε κι όμως σήμερα δεν υπήρχε εκείνη η έντονη μυρωδιά της πυρίτιδας.
Άντε θα σε περιμένω να κάνουμε μια καλή μάζωξη. :)

Ναι και δεν στο δίνω πίσω...:D .yel.
.hair..hair..sarcastic.
 
τι να το κανο το laik ρε φιλεμου ευριπηδηηηηη αντε ελα και εση μια βωλταααα,,1 ωριτσα εισαι με το ανεμοπτερωωωωω,,θα σε περιμενω στο αεροδρομιω για παραλαβηηηη.yelling..yelling..my man.
Σακαρε αν μπορούσα θα ερχομουνα.σιγα μην άφηνα τα ψηταααα
.pop.
 
Back
Top