Σκοπευτήριο Λαγκαδά (Δρακόντειο)

φιλαρακιαμου freeman kai kastoras ενα 99,9 παιζη να καταιβουμε παρεα 4 5 ατωμα απο σερρες στο δρακοντειο την κυριακη για κανα 2 3 πουλεςςςς ειστε μεσααααα;; να φερω και κανα 2 3 μετρα λουκανικοοο;;.xm..sarcastic..shoot..shoot..hunter.
Σακη για αυτην την Κυριακή λες; Για μενα θα είναι δυσκολο πολυ :) στειλε τα λουκάνικα εδω! ha haaa
 
σε ευχαριστω πολυ φιλε μου. τωρα το μονο που εμεινε ειναι να βρω παρεα να παω να ριξω επιτελους
Παναγιώτη τους πήρα τηλ κι εγώ. Θα βγάλω κάρτα σκοπευτή εκεί και θα πάω να ρίξω στο σκοπευτήριο αυτό. Άλλωστε ειναι το πιο κοντινό στο μέρος μου. Τα δικα μας πιο βόρεια που μένω δυστυχώς δε λειτουργούν. Μπορούμε να κανονίσουμε να πάμε και παρέα .Κάθε Τετάρτη ειναι η γραμματέας είπαν πρωινές ώρες για τα διαδικαστικά.
 
Παναγιώτη τους πήρα τηλ κι εγώ. Θα βγάλω κάρτα σκοπευτή εκεί και θα πάω να ρίξω στο σκοπευτήριο αυτό. Άλλωστε ειναι το πιο κοντινό στο μέρος μου. Τα δικα μας πιο βόρεια που μένω δυστυχώς δε λειτουργούν. Μπορούμε να κανονίσουμε να πάμε και παρέα .Κάθε Τετάρτη ειναι η γραμματέας είπαν πρωινές ώρες για τα διαδικαστικά.
ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΩΣ.. σε ειπε τι χαρτια θελει? το κανονιζουμε. περιμενω και εναν εμπειρο κυνηγο φιλο του συγχωρεμενου του πεθερου μου που ηταν και αυτος κυνηγος να παμε μαζι να ριξουμε καμμια φορα
 
ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΩΣ.. σε ειπε τι χαρτια θελει? το κανονιζουμε. περιμενω και εναν εμπειρο κυνηγο φιλο του συγχωρεμενου του πεθερου μου που ηταν και αυτος κυνηγος να παμε μαζι να ριξουμε καμμια φορα
Μιλησα με εναν κύριο.Μου είπε Τετάρτη να παρω τηλ στην κοπέλα να μου πει τι θα χρειαστεί. Eίπε οτι η κάρτα σκοπευτή κανει περίπου ένα μήνα να βγει αλλά δίνουν ενα χαρτί που μπορούμε να μεταφέρουμε το όπλο κανονικά για σκοποβολή μέχρι να βγει η κάρτα.
Παναγιώτη θα σου στείλω pm για να συνεννοηθούμε για τη συνάντηση αν βολέψει.
 
Last edited:
Back
Top