Σκοπευτήριο Λαγκαδά (Δρακόντειο)

Γιωργο συγγνωμη αλλα δεν εχω δει καποια φωτο σου οποτε δεν σε αναγνωρισα. Καποια στιγμη ειδα καποιον(με μουσακι) που εριχνε διπλα διπλα με τον πατερα του και υπεθεσα οτι εισαι εσυ συνδυαζοντας οτι παςδεν με τον πατερας σου για κυνηγι.
Το μερος εκει κραταει τρυγονια και πιο μετα που θα βγουν και η φετινη σοδεια θα παιζουν πιο πολυ.
Το ζητημα ειναι πως απο κατω στον καμπο.και μεχρι την αναληψη ειναι απαγορυμενη περιοχη.
εεεεε φωναξε και ση ρε φιλαρακι freemannnn freemannnnnn θα σε ακουγεεε,,αλα ετσι ωπος ητανε ταμπουρεμενος ο γιωργος με τα ακουστικα σιγα μην ακουγεεεεεε δεν επαιρνε τα ματιατου πανω την affinyti.my man..sarcastic..very shoked.
 
Όχι Άγγελε ήμουν με ένα κόκκινο μπλουζάκι και κυνηγετικό γιλέκο.
Μια άλλη φορά να το κανονίσουμε να τα πούμε και να γνωριστούμε.;)
γιωργοοοο το ζευγαρακι με τα τρυγονακια που μας πηρανε τα καπελα επραιπεεεε να παισουννν.my man. σε καρτερι να καθεσαι ετσι δεν σου ερχωνταιιιι,,μου θυμησαν της τουφεκιες απο το f 16 blaser.very shoked..very funny..very funny.
 
Τωρα που ειδα τις φωτο καταλαβα πως ησουν με το τζιν και το καφετι καπελακι.
Στο.σκοπευτηριο επερνα ορκο πως το παληκαρι με το ασπρο μπλουζακι που καθομαστα καποια στιγμη διπλα διπλα ηταν ο σακης.
Φτυστος εσυ ησουν.
Σε ντουμπλαρει στις φωτο και στα κυνηγια;;;;;.fff.:):)
 
Τωρα που ειδα τις φωτο καταλαβα πως ησουν με το τζιν και το καφετι καπελακι.
Στο.σκοπευτηριο επερνα ορκο πως το παληκαρι με το ασπρο μπλουζακι που καθομαστα καποια στιγμη διπλα διπλα ηταν ο σακης.
Φτυστος εσυ ησουν.
Σε ντουμπλαρει στις φωτο και στα κυνηγια;;;;;.fff.:):)
το παιδι που ειδες με το ασπρο μπλουζακι ειναι ξαδελφακιμου,και κυνηγαμε μαζι και μιαζουμε αρκαιτααα.very shoked. σου παραθετω και δυο φωτο με μενα και εκηνων.hair. screen shot windows 7 pic host δεν νωμιζω να μην με ειδεςςς ημουνα το καλητερω τουφεκι εκη σημεραα.terror..very funny..very funny..hunter..hunter.
 
Οταν μπηκατε στους βατηρες για να ριξετε εγω εφευγα.
Σαν να ειστε σε καθρεφτη ειστε.
Αν δεν πεις.σκορ δεν ανακυρυσω καλυτερο τουφεκι!!
Αλλωστε καλυτερο σκορ απο τον Γιώργο με 20/25 με ξενο τουφεκι δεν νομιζω να εκανες.
 
Οταν μπηκατε στους βατηρες για να ριξετε εγω εφευγα.
Σαν να ειστε σε καθρεφτη ειστε.
Αν δεν πεις.σκορ δεν ανακυρυσω καλυτερο τουφεκι!!
Αλλωστε καλυτερο σκορ απο τον Γιώργο με 20/25 με ξενο τουφεκι δεν νομιζω να εκανες.
πρωτον το ξαδελφακιμου ειναι παρα πωλη καλητερω τουφεκι απο μενα.RESPECT. δευτερων πηρα περισωτερα δισκακια με το f16 blaser,,,παρωτι που ερηξα δευτερη πουλα με το δικομου οπλο,αλα αρχησε μετα ο αερας και μου χαλασε την ψυχολογια.hair.,,τελικα σημασια εχη οτι περασαμε ωραια γνωρισα και τον freeman και ακωμη καλητερα εαν γνωριζα και σενααα,,παντως με τον freeman εχουμε τηλ και δωσαμε ραντεβου για το σκοπευτηριο του ΚΣΘ στο κουρι,,και θα παισουνε και μαγκαλιααα εκηbbq2beer
 
Καλησπέρα,
σήμερα εκτός από βόλτα ρίξαμε και τις τουφεκιές μας και πέρασε ένα ωραίο πρωινό στο σκοπευτήριο.
Τελικά είναι μεγάλο κόλλημα και θα πρέπει να προχωρήσω σε αγορά ποσότητας φυσιγγίων.
Σάκη και Γιώργο όταν ανεβείτε προς Ασβεστοχώρι ειδοποιήστε μήπως και βρεθούμε.
 
Καλησπέρα,
σήμερα εκτός από βόλτα ρίξαμε και τις τουφεκιές μας και πέρασε ένα ωραίο πρωινό στο σκοπευτήριο.
Τελικά είναι μεγάλο κόλλημα και θα πρέπει να προχωρήσω σε αγορά ποσότητας φυσιγγίων.
Σάκη και Γιώργο όταν ανεβείτε προς Ασβεστοχώρι ειδοποιήστε μήπως και βρεθούμε.

Άγγελε ήταν να ανεβούμε με τον Αποστόλη σήμερα αλλά φοβηθήκαμε τον καιρό.
Πρέπει κάποια στιγμή να βρεθούμε όλοι μαζί επάνω...
 
εγω παιδες ψηνωμαι για κυριακη η δευτερα,εαν κατση θα παρω τον freeman τηλ και θα κανωνισουμε αμα λαχι να βρεθουμε,,,εδω και 10 μερες ελοιπα εκτως για δουλια και δεν πηγα καθωλου για κανα τουφεκιιιιι.hair..sarcastic.
 
Μία πολύ εποικοδομητική προπόνηση σήμερα στο Δρακόντιο και μάλλον έπαιξε το ρόλο του ότι δεν είχε κόσμο.
Η πρώτη πούλα ρίχτηκε με βιδωμένο επάνω στην Fabarm το Skeet της Briley.
Αν και δεν έχει σημασία τόσο πολύ το σκόρ,όταν ξεκινάς με 10/10 αυτομάτως παίρνεις φοβερή ψυχολογία.
Είναι αυτό το συναίσθημα που νιώθεις και λες άντε βγάλε το πιάτο να το πάρω!
Η πούλα έκλεισε τελικά με 22/25.
Δεύτερη πούλα και την θέση του Skeet πήρε το Brain TM.
Παρεμφερές σχεδόν το αποτέλεσμα με το σκορ στο τέλος να γράφει 20/25.
Για το TM δεν θα πω κάτι παραπάνω είναι γνωστή η άποψη μου ότι είναι ένα εξαίρετο τσοκάκι.
Στην τρίτη πούλα πήγα λίγο πιο πίσω στους βατήρες του Skeet,και εκτός από τα πιάτα του αθλήματος που δοκίμασα(Pull-Mark) έριξα και μερικές μακρινές τραβέρσες.
Είχα το γνωστό θεματάκι με τα πιάτα από αριστερά στα δεξιά(Pull) αλλά σιγά σιγά το διόρθωσα.
Αφήνω για τελευταίο το κοντάκι το οποίο παλικάρια είναι όλα τα λεφτά.
Αν μπορείτε φτιάξτε κοντάκι στα μέτρα σας και θα είναι το μεγαλύτερο δώρο που θα έχετε κάνει στον εαυτό σας!
 
Μία πολύ εποικοδομητική προπόνηση σήμερα στο Δρακόντιο και μάλλον έπαιξε το ρόλο του ότι δεν είχε κόσμο.
Η πρώτη πούλα ρίχτηκε με βιδωμένο επάνω στην Fabarm το Skeet της Briley.
Αν και δεν έχει σημασία τόσο πολύ το σκόρ,όταν ξεκινάς με 10/10 αυτομάτως παίρνεις φοβερή ψυχολογία.
Είναι αυτό το συναίσθημα που νιώθεις και λες άντε βγάλε το πιάτο να το πάρω!
Η πούλα έκλεισε τελικά με 22/25.
Δεύτερη πούλα και την θέση του Skeet πήρε το Brain TM.
Παρεμφερές σχεδόν το αποτέλεσμα με το σκορ στο τέλος να γράφει 20/25.
Για το TM δεν θα πω κάτι παραπάνω είναι γνωστή η άποψη μου ότι είναι ένα εξαίρετο τσοκάκι.
Στην τρίτη πούλα πήγα λίγο πιο πίσω στους βατήρες του Skeet,και εκτός από τα πιάτα του αθλήματος που δοκίμασα(Pull-Mark) έριξα και μερικές μακρινές τραβέρσες.
Είχα το γνωστό θεματάκι με τα πιάτα από αριστερά στα δεξιά(Pull) αλλά σιγά σιγά το διόρθωσα.
Αφήνω για τελευταίο το κοντάκι το οποίο παλικάρια είναι όλα τα λεφτά.
Αν μπορείτε φτιάξτε κοντάκι στα μέτρα σας και θα είναι το μεγαλύτερο δώρο που θα έχετε κάνει στον εαυτό σας!
παικτουρα εχεις γινει.παρε τωρα κι ενα τσοκακι με κεντρα για long range τουφεκιες και εισαι ωραιος.καλη η περιφερεια αλλα ως εκει.την αποσταση θα στη δωσει το κεντρο.σφιξε λιγο και θα δεις ομορφα πραματα.μην το φοβηθεις καθολου.ασε που μετα κατι ιμιτασιονε θα βαρεσουνε μπιελα
 
Ευριπίδη δυστυχώς για το σπείρωμα που έχει η δικιά μου η Fabarm η εταιρίες δεν βγάζουν τσοκ.:(
Αλλιώς ένα Kicks 2* θα ήταν ήδη στην συλλογή μου.;)
Τα μόνα πλέον τσοκ που παράγονται για το παλιό σπείρωμα της Fabarm είναι τα Brain.
 
Ευριπίδη δυστυχώς για το σπείρωμα που έχει η δικιά μου η Fabarm η εταιρίες δεν βγάζουν τσοκ.:(
Αλλιώς ένα Kicks 2* θα ήταν ήδη στην συλλογή μου.;)
Τα μόνα πλέον τσοκ που παράγονται για το παλιό σπείρωμα της Fabarm είναι τα Brain.
και τα briley
 
Γιωργο πρεπει να κοπούν τα δέντρα της πλαγιας πισω απο το το σκεπαστρο με τους βατηρες του sporting.
Χαχαχα υπερβάλλεις λίγο..sarcastic.
Βελτιωνεσαι συνεχεια φιλε.
Το προσπαθώ φιλαράκι.;)
*Ενα σφιχτό τσοκακι πρεπει να παρεις και εκλεισες μετα ;)
Είναι στο πρόγραμμα ένα Brain Long Range (8/10)....;)
 
Να συμπληρώσω κάτι για το σκοπευτήριο που με φαρμάκωσε τι με φαρμάκωσε δηλαδή μαχαίρι στην καρδιά ήταν ότι από της 7 έως της 15 θα είναι κλειστό.:(
 :eek: 8 πουλες κατρλαχιστο την επομενη κυριακη. Μην σου πω και σαββατο και κυριακη! .shoot.
 
Back
Top