Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

καλημέρα Παλικάρια όλα καλά τι κάνετε πολύ ησυχία έπεσε.......
Μάλλον θα διαβάζεται για τις εξετάσεις...... κοντεύουν το νου σας.....
και μην ξεχνάτε το πρωινό γεύμα είναι σημαντικό για καλές επιδόσεις μην ξεχνάτε να το παίρνετε πηγαίνοντας στο μάθημα.
Δάσκαλε τι προτεινεις σαν εξπερ που είσαι ;; εγώ το πρωι 2 πιτες με γυρο χτυπάω, το παω καλά για τον αγώνα ;;
 
Πρώτο Σαββατοκύριακο με ελεύθερη πλέον μετακίνηση πήγα μια βόλτα στον Ασπρόπυργο ,πολύς ο κόσμος θύμισε τις καλές εποχές. Κατάφερα να ρίξω 2 πουλες σε διαφορετικά τερέν.Μπραβο στον Λεωνίδα και στον Γιώργο για το στήσιμο των μηχανών. Οι περισσότερες των οποίων αποδίδουν κυνηγετικές τροχιες .Υπάρχουν βέβαια και κάποιες πονηρές τεχνικές τροχιές για πιο δυνατούς λύτες. Αλλά ότι πρέπει για προπόνηση είτε αφορά κυνηγούς είτε σκοπευτές που θα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα. Βέβαια δεν δοκίμασα όλα τα τερέν αλλά για τα 2 έχω πολύ θετική εντύπωση.
 
Πρώτο Σαββατοκύριακο με ελεύθερη πλέον μετακίνηση πήγα μια βόλτα στον Ασπρόπυργο ,πολύς ο κόσμος θύμισε τις καλές εποχές. Κατάφερα να ρίξω 2 πουλες σε διαφορετικά τερέν.Μπραβο στον Λεωνίδα και στον Γιώργο για το στήσιμο των μηχανών. Οι περισσότερες των οποίων αποδίδουν κυνηγετικές τροχιες .Υπάρχουν βέβαια και κάποιες πονηρές τεχνικές τροχιές για πιο δυνατούς λύτες. Αλλά ότι πρέπει για προπόνηση είτε αφορά κυνηγούς είτε σκοπευτές που θα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα. Βέβαια δεν δοκίμασα όλα τα τερέν αλλά για τα 2 έχω πολύ θετική εντύπωση.
Φώτη σε έχω χάσει, ήταν κ ο γιος μαζί ;
 
κι εμεις εκει με @Λεωνίδας και τα γυναικοπαιδα, καλα ηταν πραγματικά ωραιες τροχιες στα 2 γηπεδα που εριξα. με λιγη περισσοτερη προσοχη θα αποφευγαμε το κλαμπανισμα σε μερικά πιατακια
Ριχνει δυο μέτρα αριστερά η πλας ρε πιπη
 
Last edited:
Εγω να δεις κλαμπανισμα σημερα Σπυρο , ειχε κ ενα δυνατο αερα, ουτε οταν εριξα πρωτη φορα skeet τετοιο σκορ... .hair.
Ηταν σήμερα με αυτον τον αέρα πολυ δυνατή προπονηση , εριχνα τραπ κ μετα σε έψαξα κ είχες φυγει ρε Λιπτον
 
γιατί ρε Τζέρυς ακόμα τις φτιάχνουν , χθες άλλες , σήμερα άλλες , αύριο λέει άλλες .
όταν τελειώσουν τα τσιαμπιόνια θα πούμε και εμείς οι από κάτω ................. ;) ;)
Δηλαδή???? Τζάμπα καήκατε το Σ.Κ??? Δέν μου τα λέτε καλά...:oops:.
Πότε θα κατασταλάξουν οι τροχιές?Γιατί αυτές οι αλλαγές????
Τα σχήματα πότε θα ανακοινωθούν και με ποιόν τρόπο????:rolleyes:
 
Δηλαδή???? Τζάμπα καήκατε το Σ.Κ??? Δέν μου τα λέτε καλά...:oops:.
Πότε θα κατασταλάξουν οι τροχιές?Γιατί αυτές οι αλλαγές????
Τα σχήματα πότε θα ανακοινωθούν και με ποιόν τρόπο????:rolleyes:
Βασικά στήσαν τα πιάτα την Παρασκευή ο Λεώ με τον Ψυλλάκη και είπανε εκεί στα παιδιά του σκοπευτηρίου να μπούν σε όλες τις μηχανές πρόκες μεγάλες ώστε να πακτωθούν κάτω και να είναι ακίνητες.. Έλα ομως που δεν βάλανε με αποτέλεσμα να κουνηθούν και να έχουμε άλλα πιάτα το Σάββατο άλλα την Κυριακή και μέτα που τις γύρισε λίγο ο Ψυλλάκης ήταν άλλα πιάτα.. Την Τετάρτη θα ελεγχούν απο την ΕΤΕΚΟ ώστε να οριστικοποιηθούν οι τροχιές.. Τώρα τα σχήματα απ'οτι συζητιέται θα γίνουν με Live Κλήρωση την Παρασκευή ώστε να είναι δίκαιο για όλους.. Μην με ρωτήσεις αν τα σιμ μπούν σε κάποιο γήπεδο που μπορεί κάποιοι ντουμπλέδες να μην βγαίνουν τι θα γίνει.. Θα σου απαντήσω τπτ απλά θα είναι Fair για όλους.
 
Back
Top