Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Την Τετάρτη θα ελεγχούν απο την ΕΤΕΚΟ ώστε να οριστικοποιηθούν οι τροχιές.. Τώρα τα σχήματα απ'οτι συζητιέται θα γίνουν με Live Κλήρωση την Παρασκευή ώστε να είναι δίκαιο για όλους.
Αν γίνουν έτσι όπως τα λές,.RESPECT..shake hands.
 
Αυτό θα προτείνουμε με τον Γιώργο στον διοργανωτή σύλλογο. Μένει να γίνει αποδεκτό.
Λεωνίδα δεν μπορείτε να το απαιτήσετε αυτό ώστε να μην μπορεί κανείς να μιλήσει για κανέναν για οτιδήποτε?
Ειναι ότι ποιό δίκαιο έχω ακούσει σε αυτόν τον τομέα.
 
Λεωνίδα δεν μπορείτε να το απαιτήσετε αυτό ώστε να μην μπορεί κανείς να μιλήσει για κανέναν για οτιδήποτε?
Ειναι ότι ποιό δίκαιο έχω ακούσει σε αυτόν τον τομέα.
Δεν μου αρέσει η λέξη "απαιτώ". Θα εξηγήσουμε ότι είναι θέμα ηθικής τάξης και ακεραιότητας και φαντάζομαι θα γίνει αποδεκτό.
 
Πως σας φάνηκαν οι τροχιές του Πανελλήνιου;
Οι τροχιές του Σαββάτου πολύ καλές. Δεν περίμενα ωστόσο ότι κάποιες θα άλλαζαν ακριβώς μία μέρα μετά. Μετά τις αλλαγές, νομίζω ότι πλέον η Β στο γήπεδο 5 έχει γίνει σχεδόν εξωπραγματική και ειδικά από τον βατήρα 5. Ωστόσο όλα τα γήπεδα (3-6) είναι ιδιαίτερα ενδιαφέροντα και με όσους μίλησα, αυτό εισέπραξα. Νομίζω ότι αυτό που μένει πλέον προς βελτίωση είναι η λειτουργικότητα των μηχανών..
 
Εγώ πιστεύω ότι θα πέσει κλαμπανισμα πολύ με τα SIM του 3ου γηπέδου C.B...D.B.Επαιξα 3 πούλες και απογοητεύτηκα. Το επίπεδο μου βέβαια δεν είναι μέτρο σύγκρισης, αλλά...
Δύσκολα πιάτα για σιμ όντως, μέχρι να ρίξεις στο Β που πέφτει γρήγορα, το c και το d έχουν πάει στο διάολο...
 
Δύσκολα πιάτα για σιμ όντως, μέχρι να ρίξεις στο Β που πέφτει γρήγορα, το c και το d έχουν πάει στο διάολο...
πράγματι, γι' αυτό το Β πρέπει να είναι το δεύτερο πιάτο. Έχει και αυτό μία δυσκολία, αφού πέφτει γρήγορα στο έδαφος, αλλά είναι πιο εύκολα διαχειρίσιμη από το να προσπαθήσεις να πάρεις το C ή το D στα 40+ μέτρα.
 
Ας χάσουμε και 6 πιάτα ρε παιδιά...μια χαρά είναι το 194..για σκορ .big smile. .my man..



Ανακοίνωση έχει γίνει για τον αγώνα? Δεν βλέπω πουθενά τίποτα..:rolleyes:
Μπράβο ρε φίλε δεν το είχα σκεφτεί έτσι.Εγω δεν σου λέω 194,εστω 193 η192 βρε αδερφέ.
 
Back
Top