Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Last edited:
Συγχαρητήρια Γεράσιμε!
Όπως και σε όλους που συμμετείχαν, ειδικότερα όμως στους παιδιά από το φόρουμ!
Αλήθεια, εκτός από εσένα, τον Γιώργο, τον Άρη, και φυσικά τον Λεωνίδα, υπάρχουν και άλλα μέλη;
Δεν ξέρω αν υπάρχει ας μας το πει..
 
Συγχαρητήρια Γεράσιμε!
Όπως και σε όλους που συμμετείχαν, ειδικότερα όμως στα παιδιά από το φόρουμ!
Αλήθεια, εκτός από εσένα, τον Γιώργο, τον Άρη, και φυσικά τον Λεωνίδα, υπάρχουν και άλλα μέλη;
Ο Ψιλλάκης, ο Φανης Σ..μέλη είναι και αυτοί αλλά δεν γράφουν....
 
Μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες.
Ενδιαφέρον έχει το σκόρ των τελευταίων ... να τα βλέπουν οι νέοι και να μην φοβούνται να εκτεθούν και να ξεκινήσουν να ρίχνουν.
Η σκοποβολή είναι διασκέδαση.
 
να τα βλέπουν οι νέοι και να μην φοβούνται να εκτεθούν και να ξεκινήσουν να ρίχνουν
Τρανό παράδειγμα το σημερινό που το 80% των σκοπευτών μαζί και εγώ κατεβήκαμε κατηγορία από την περσυνή χρονιά...
Αντί να ανέβουμε..ή να μείνουμε στην ίδια.. κατεβήκαμε.. :).
Γιατί είχαμε τα "κάκαλα" να καταταγούμε σε 200άρι αγώνα και όχι σε 100άρι....
 
Συγχαρητήρια τζερυ
Ακου Μήτσε εσύ, να τα ακούνε και οι άλλοι να στα πώ εγώ που το έζησα από κοντά το σκηνικό για το ποιός και γιατί κατα την γνώμη μου αξίζει συγχαρητήρια εκτός από τον Γεράσιμο που σίγουρα τα αξίζει.
1ος ο Ψιλλάκης και δεν μπορεί να πεί ΚΑΝΕΙΣ κουβέντα γι αυτόν.Αυτήν την στιγμή που μιλάμε δεν έχει αντίπαλο.Είναι μια αριστερή μηχανή.- :) .
2ος ο Ηλίας Κουτσογ. με τον οποίο παίζαμε στην ίδια ομάδα.Πολύ γερός,συγκεντρωμένος,και πάρα πολύ καλό παιδί.
Χθές στην πρώτη "κρύα" πούλα στο 5 που ξεκινούσαμε τον είδα να διπλοτουφεκάει αρκετά μονά και μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν θα τα πήγαινε καλά.Μετα από αυτην την πούλα ήταν φωτιά και κέντρα.Δεν ήταν τυχαίο το αποτέλεσμα που έφερε.
Μπράβο του για αυτό και ξανά μπράβο για τον εξαίρετο χαρακτήρα που έχει!!
3ος Γεράσιμος.Δέν τον είδα να ρίχνει εκτός από το shoot off που τα έκανε σκατά:) ένώ περίμενα άλλα γιατί είναι πολύ θετικός και έξυπνος σκοπευτής.
Ξανά μπράβο για το σκόρ σου Γεράσιμε!
4ος Ο Γιώργος Αποστολίδης...τι να πουμε..αυτός και αν δεν είναι άξιος συγχαρητηρίων!!Οι 3 από πάνω "καμμένοι" στο ρίξιμο (με λιγότερο τον τζέρυ) και αν δεν ήταν μουδιασμένος την 1η μέρα θά ήταν σίγουρα στην 3άδα που αν δεν κάνω λάθος τα είχε ρίξει μόνο μια φορά.

Ηταν η 1η συμμετοχή μου σε 200άρι αγώνα και γενικά στο σκοπευτήριο ασπροπυργου.
Οργάνωση παρα πολύ καλή,διαιτησία ΑΡΙΣΤΗ και γενικά το διήμερο κύλησε υπέροχα χωρίς γκρίνιες και παράπονα.
Ηταν πολύ ωραία εμπειρία και θα προσπαθήσω να το ξανακάνω αν και είναι δύσκολο λόγω εποχιακής δουλειάς.
 
Ακου Μήτσε εσύ, να τα ακούνε και οι άλλοι να στα πώ εγώ που το έζησα από κοντά το σκηνικό για το ποιός και γιατί κατα την γνώμη μου αξίζει συγχαρητήρια εκτός από τον Γεράσιμο που σίγουρα τα αξίζει.
1ος ο Ψιλλάκης και δεν μπορεί να πεί ΚΑΝΕΙΣ κουβέντα γι αυτόν.Αυτήν την στιγμή που μιλάμε δεν έχει αντίπαλο.Είναι μια αριστερή μηχανή.- :) .
2ος ο Ηλίας Κουτσογ. με τον οποίο παίζαμε στην ίδια ομάδα.Πολύ γερός,συγκεντρωμένος,και πάρα πολύ καλό παιδί.
Χθές στην πρώτη "κρύα" πούλα στο 5 που ξεκινούσαμε τον είδα να διπλοτουφεκάει αρκετά μονά και μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν θα τα πήγαινε καλά.Μετα από αυτην την πούλα ήταν φωτιά και κέντρα.Δεν ήταν τυχαίο το αποτέλεσμα που έφερε.
Μπράβο του για αυτό και ξανά μπράβο για τον εξαίρετο χαρακτήρα που έχει!!
3ος Γεράσιμος.Δέν τον είδα να ρίχνει εκτός από το shoot off που τα έκανε σκατά:) ένώ περίμενα άλλα γιατί είναι πολύ θετικός και έξυπνος σκοπευτής.
Ξανά μπράβο για το σκόρ σου Γεράσιμε!
4ος Ο Γιώργος Αποστολίδης...τι να πουμε..αυτός και αν δεν είναι άξιος συγχαρητηρίων!!Οι 3 από πάνω "καμμένοι" στο ρίξιμο (με λιγότερο τον τζέρυ) και αν δεν ήταν μουδιασμένος την 1η μέρα θά ήταν σίγουρα στην 3άδα που αν δεν κάνω λάθος τα είχε ρίξει μόνο μια φορά.

Ηταν η 1η συμμετοχή μου σε 200άρι αγώνα και γενικά στο σκοπευτήριο ασπροπυργου.
Οργάνωση παρα πολύ καλή,διαιτησία ΑΡΙΣΤΗ και γενικά το διήμερο κύλησε υπέροχα χωρίς γκρίνιες και παράπονα.
Ηταν πολύ ωραία εμπειρία και θα προσπαθήσω να το ξανακάνω αν και είναι δύσκολο λόγω εποχιακής δουλειάς.
Παντού σωστός και ειδικά για το σχόλιο για τη διαιτησία. Ίσως η μοναδική φορά σε αγώνα compak που δεν υπήρχαν λάθη, παραβλέψεις, παρεξηγήσεις.
 
Back
Top