Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Συγχαρητήρια πολλά παλικάρια... Πρέπει να είναι απαιτητική φάση ο 200αρης αγώνας, κάθε λάθος δεν γυρίζει πίσω κ κοστίζει... Κάποια στιγμή θέλω για την εμπειρία να το δοκιμάσω...
Μπράβο κ πάλι, να είστε καλά κ στους επόμενους...
 
Συγχαρητήρια και από εμένα σε όλους τους συμμετέχοντες και ιδιαίτερα στους διακριθέντες.
Καλή συνέχεια σε όσους ακολουθήσουν και τους υπόλοιπους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος.
Θα κάνεις και στους υπόλοιπους διαιτησία?
 
Συγχαρητήρια σε όλους και από εμένα και εύχομαι του χρόνου σε όλους εσάς που είσασταν εκεί και σε εμάς που θα θέλαμε αλλά δεν μπορούσαμε να είμαστε εκεί ,να βρεθούμε να το χαρούμε και να το κάψουμε. Και αν ξέρει να μου πει κάποιος γιατί αυτοί οι αγώνες δεν γίνονται άνοιξη έτσι ώστε να μην καίει ο ήλιος τους αθλητές. Δεν το λέω βέβαια για εμένα που μου είναι πολύ δύσκολο λόγω εποχιακής δουλειάς αλλά και για όλους τους άλλους.
 
Συγχαρητήρια σε όλους και από εμένα και εύχομαι του χρόνου σε όλους εσάς που είσασταν εκεί και σε εμάς που θα θέλαμε αλλά δεν μπορούσαμε να είμαστε εκεί ,να βρεθούμε να το χαρούμε και να το κάψουμε. Και αν ξέρει να μου πει κάποιος γιατί αυτοί οι αγώνες δεν γίνονται άνοιξη έτσι ώστε να μην καίει ο ήλιος τους αθλητές. Δεν το λέω βέβαια για εμένα που μου είναι πολύ δύσκολο λόγω εποχιακής δουλειάς αλλά και για όλους τους άλλους.
του χρόνου που δεν θα έχει covid θα ξεκινήσουν την άνοιξη .
οπότε δεν θα έχεις δικαιολογία Αντρίκο μας ................ .yel. .yel. .yel.
 
Σήμερα έμαθα ότι μπήκαν κλέφτες στο σκοπευτήριο και έκλεψαν και κατέστρεψαν τα πάντα. Ξήλωσαν τα καλώδια στα γήπεδα κλέψανε μηχανές άνοιξαν τα σπιτάκια και πήραν ότι υπήρχε.
Μεγάλη καταστροφή λένε.
Εύχομαι δύναμη στους ανθρώπους του σκοπευτηριου και ελπίζω να βρουν τα ψυχικά αλλά και υλικά αποθέματα να το ξαναστήσουν..
Κρίμα..... πολύ κρίμα.
 
Σήμερα έμαθα ότι μπήκαν κλέφτες στο σκοπευτήριο και έκλεψαν και κατέστρεψαν τα πάντα. Ξήλωσαν τα καλώδια στα γήπεδα κλέψανε μηχανές άνοιξαν τα σπιτάκια και πήραν ότι υπήρχε.
Μεγάλη καταστροφή λένε.
Εύχομαι δύναμη στους ανθρώπους του σκοπευτηριου και ελπίζω να βρουν τα ψυχικά αλλά και υλικά αποθέματα να το ξαναστήσουν..
Κρίμα..... πολύ κρίμα.
Κριμα στον κοπο των παιδιων. Δευτερη φορα αλητες καταστρεφουν το συγκεκριμενο σκοπευτηριο. Σημερα δηλαδη δεν λειτουργει;
 
Δυστυχώς το σκοπευτήριο αυτό βρίσκεται σε πολύ άσχημο σημείο οι ρομά που βρίσκονται στην περιοχή δρουν συνεχώς λεηλατωντας πολλές επιχειρήσεις που βρίσκονται στην περιοχή καί είναι πραγματική μάστιγα . Ακόμα και φραγμενο να ήταν θα έμπαιναν για πλάκα μέσα. Κρίμα γιατί είναι πολύ ωραίο σκοπευτήριο και οι άνθρωποι που το διαχειριζονται πολύ εξυπηρετικοί.
 
Το επισκέφτηκα χθες και λειτουργούσαν όλα τα γήπεδα, πλην του 6. Σήμερα μπορεί να λειτουργεί και αυτό. Πραγματικά πολύ κρίμα για τον κόπο και τις προσπάθειες να δημιουργηθεί αυτό που είναι σήμερα, οπότε χρειάζεται και την ανάλογη στήριξή μας.
 
Back
Top