Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Περιοχή
Πόρτο ράφτη
Όνομα
Γεράσιμος
Βασικά δεν λέγεται καν πανελλήνιο ρεκόρ αλλά πανελλήνια επίδοση, και ναι, αφορά μόνο τον Πανελλήνιο αγώνα. Μπορεί να την κατέχω εγώ με 191/200 αλλά ο Ψυλλάκης έχει κάνει 196/200 σε αγώνα κυπέλλου και 192/200 σε πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα, οπότε μην της προσάπτουμε παραπάνω βαρύτητα από ότι της αναλογεί. Ένα σκορ είναι, το οποίο το έχω επαναλάβει σε αγώνα κυπέλλου, ενώ ο Ψυλλάκης το έχει καταρρίψει πολλές φορές.
Πανελλήνιο ρεκόρ ή Πανελλήνια επίδοση δεν θα τα χαλάσουμε εκεί τώρα! Και οι 2 το ίδιο λέμε συνάδελφε!

Όνομα
takis
Οτι πείς εσύ θα κάνουμε φίλε μου...
το θέμα δεν είναι ότι πω εγώ ΑΛΛΆ τι πρέπει να γίνει βάσει τον διεθνών κανονισμών.
Για μένα Ο Πανελλήνιος πρέπει να είναι η γιορτή της σκοποβολής και τίποτα άλλο καθαρός και δίκαιος με σεβασμό για όλους
και ιδιαίτερα τώρα περισσότερο που όλοι περνάμε δύσκολα λόγω των άσχημων καταστάσεων.

Περιοχή
Μαρκόπουλο
Όνομα
Aρης
το θέμα δεν είναι ότι πω εγώ ΑΛΛΆ τι πρέπει να γίνει βάσει τον διεθνών κανονισμών.
Για μένα Ο Πανελλήνιος πρέπει να είναι η γιορτή της σκοποβολής και τίποτα άλλο καθαρός και δίκαιος με σεβασμό για όλους
και ιδιαίτερα τώρα περισσότερο που όλοι περνάμε δύσκολα λόγω των άσχημων καταστάσεων.
Θα δηλώσεις συμμετοχή?
Να σε γνωρίσουμε κιόλας γιατί είναι κάτι σαν να μιλάμε σε φαντομά και δεν είναι ότι καλύτερο.

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
Όνομα
Γιώργος
ΥΓ εγώ δεν θα πέσω Αμαχητί παντός Κύριοι Καλημέρα σας
μιλάς με γρίφους πάλι "γέροντα"

( ξέρω , μάλλον φαντάζομαι ότι δεν είσαι γέροντας αλλά νεότατος , απλά έτσι βγαίνει ωραία η ατάκα ......yel..yel..yel. )

Όνομα
takis
Θα δηλώσεις συμμετοχή?
Να σε γνωρίσουμε κιόλας γιατί είναι κάτι σαν να μιλάμε σε φαντομά και δεν είναι ότι καλύτερο.
πες πως έγινε
θα γίνει και αυτό θα σου πω πως αλλά μην το πεις λοιπόν την Κυριακή 6/6 το απόγευμα κοιτά διακριτικά στο Βάθρο.

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
Όνομα
Γιώργος
πες πως έγινε
θα γίνει και αυτό θα σου πω πως αλλά μην το πεις λοιπόν την Κυριακή 6/6 το απόγευμα κοιτά διακριτικά στο Βάθρο.
γειά σου ρε Χρηστάρα , δώσε πόνο αδελφέ ................................. .sex hard.

Περιοχή
Μαρκόπουλο
Όνομα
Aρης
πες πως έγινε
Ωραίος!! :) .

Θα μου απαντήσεις... ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ όμως... σε μια ερώτηση που θα σου κάνω? (μονολεκτικά). :)

Όνομα
takis
μιλάς με γρίφους πάλι "γέροντα"

( ξέρω , μάλλον φαντάζομαι ότι δεν είσαι γέροντας αλλά νεότατος , απλά έτσι βγαίνει ωραία η ατάκα .....

Ωραίος!! :) .

Θα μου απαντήσεις... ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ όμως... σε μια ερώτηση που θα σου κάνω? (μονολεκτικά).

εξαρτάτε από την Ερώτηση

Όνομα
takis
ωραία πάει η πρώτη ερώτηση ,
έχουμε άλλες 4 .
πάμε δυνατά θα το βρούμε ................ .sarcastic.
καλημέρα Παλικάρια όλα καλά τι κάνετε πολύ ησυχία έπεσε.......
Μάλλον θα διαβάζεται για τις εξετάσεις...... κοντεύουν το νου σας.....
και μην ξεχνάτε το πρωινό γεύμα είναι σημαντικό για καλές επιδόσεις μην ξεχνάτε να το παίρνετε πηγαίνοντας στο μάθημα.

καλημέρα Παλικάρια όλα καλά τι κάνετε πολύ ησυχία έπεσε.......
Μάλλον θα διαβάζεται για τις εξετάσεις...... κοντεύουν το νου σας.....
και μην ξεχνάτε το πρωινό γεύμα είναι σημαντικό για καλές επιδόσεις μην ξεχνάτε να το παίρνετε πηγαίνοντας στο μάθημα.
Δάσκαλε τι προτεινεις σαν εξπερ που είσαι ;; εγώ το πρωι 2 πιτες με γυρο χτυπάω, το παω καλά για τον αγώνα ;;