Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Ποιό περίεργο πιάτο από το D στο 3 γήπεδο δεν έχω ξαναδεί..Σε τρομάζει στην αρχή αλλά αν δε βιαστείς σπάει ωραία.
Ακόμα ποιό εύκολα από τους 4 κ 5 βατήρες.Το έριξα σήμερα και από τον πρώτο κ με δυσκόλεψε μέχρι να του πάρω τον αέρα.

Εχει γρήγορη ψιλοκάθετη ανοδική πορεία αλλά με την κοιλιά προς τα πάνω και στρίβει ελαφρώς.
Πιρουέτα το ονόμασα...
 
Ποιό περίεργο πιάτο από το D στο 3 γήπεδο δεν έχω ξαναδεί..Σε τρομάζει στην αρχή αλλά αν δε βιαστείς σπάει ωραία.
Ακόμα ποιό εύκολα από τους 4 κ 5 βατήρες.Το έριξα σήμερα και από τον πρώτο κ με δυσκόλεψε μέχρι να του πάρω τον αέρα.

Εχει γρήγορη ψιλοκάθετη ανοδική πορεία αλλά με την κοιλιά προς τα πάνω και στρίβει ελαφρώς.
Πιρουέτα το ονόμασα...
Ευχαριστώ! Ήθελα από καιρό να βγάλω αυτή την τροχιά. Πήραμε την μηχανή F από εκεί που ήταν με τον Ψυλλάκη και την κατεβάσαμε κάτω στην τάφρο και ιδού!

Δοκίμασε το και δεύτερο σε sim. Βγαίνει πολύ ωραία.
 
Ποιό περίεργο πιάτο από το D στο 3 γήπεδο δεν έχω ξαναδεί..Σε τρομάζει στην αρχή αλλά αν δε βιαστείς σπάει ωραία.
Ακόμα ποιό εύκολα από τους 4 κ 5 βατήρες.Το έριξα σήμερα και από τον πρώτο κ με δυσκόλεψε μέχρι να του πάρω τον αέρα.

Εχει γρήγορη ψιλοκάθετη ανοδική πορεία αλλά με την κοιλιά προς τα πάνω και στρίβει ελαφρώς.
Πιρουέτα το ονόμασα...
το σπασιμο του ειναι εντυπωσιακο.
 
Επισης το c στο γηπεδο 4, πολυ γαμοπιατο, γρηγορο χαμηλο πεφτει νωρις, πραγματικα δυσκολο...
Εγώ πιστεύω ότι μέχρι τώρα είναι η ποιό εύκολη τροχιά που του έχουν δώσει κατά καιρούς.
Γενικά εκτός του d που ανέφερα ποιό πάνω ,άντε κ του E στο 4 είναι όλα τα πιάτα βατά.
Σίγουρα το 3 γήπεδο είναι το ποιό δύσκολο λόγω sim.
 
καλημέρα καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα να έχουμε με υγειά και χαρά.
Βάση πληροφορίας ο πανελλήνιος αγώνας 200 στόχων για φέτος ορίστηκε στις 5-6/6/2021(εκτός απροόπτου );).terror.
η Αντίστροφη μέτρηση άρχισε Τικ -Τοκ Τικ-Τοκ
Χρήστο που θα γίνει ο πανελληνιος ; θα λάβεις μέρος ;; τικ τακ τικ τοκ τακ εχει αρρυθμία το ρολοι
 
Δάσκαλε στους μαθητές σου να μας δώσεις τα θέματα νωρίτερα μπας και κάνουμε και κανένα σκονάκι!!
Τα σχήματα θα βγουν τελευταία στιγμή ώστε να μην τα γνωρίζουμε ούτε εμείς. Θα διασφαλίσουμε την ισότητα για όλους.
 
Back
Top