Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Το Boss Λεώ! Είχε κουμπώσει την shotkam και η αλήθεια είναι ότι είναι έριχνε πάρα πολύ καλά.. Και μετά συζητάγαμε μήπως να βάλει βάρος μπροστά.. @george s k σιγά που σε κομπλάριζα! Μια χαρά ήσουν! Είδες όμως πως είναι η προπονηση στα δίπλα σιμ ε! Κάνεις 20 και νομίζεις ότι πήρες το champions league! Αχαχαχχα
 
Τι σε έβαλε να κάνεις ο Ρομπο ρε Γιώργο; :rolleyes: :oops:.think.
τα διπλά SIM θέλουν ψυχολογία για να πας καλά.
εγώ χθες ήμουν λίγο κουκουρούκου , γιατί είχα αποφασίσει να ψαχτώ με φυσίγγια και τσοκ.
έριχνα με 5 ειδών φυσίγγια και άλλαζα συνέχεια τσοκ για να δω διαφορές.
ξεκίνησα με 4/3 μετά έβαλα 3/1 μετά 3/2 μετά πάλι 4/3 και ταυτόχρονα άλλαζα και φυσίγγια 28gr 7.5 , 28gr 8 , 24gr 7.5 σε τρεις διαφορετικές μάρκες .................. κάψιμο μυαλού .......χεχεχεχε

στο τέλος κατάλαβα ότι ................... δεν κατάλαβα τίποτα ...... .hair. .hair.

οπότε άφησα επάνω τα 3/2 που ρίχνω συνήθως και άλλαζα μόνο φυσίγγια .................( σιγά μην και δεν άλλαζα ..........:p:p)

και μέσα σε αυτήν την τρικυμία με έβαλε ο ROBO να παίξουμε διπλά SIM .......................:eek::eek::eek:

που λέει και ο Άρης .............. ακόντιο χαχαχα , θυμήθηκα τα νιάτα μου ( αλήθεια σας το έχω πει ότι ήμουν πρωταθλητής παίδων στο ακόντιο ?? ..... αλήθεια λέω ).
ωραία ήταν ....................... όπως πάντα , παιδική χαρά .micle.
 
τα διπλά SIM θέλουν ψυχολογία για να πας καλά.
εγώ χθες ήμουν λίγο κουκουρούκου , γιατί είχα αποφασίσει να ψαχτώ με φυσίγγια και τσοκ.
έριχνα με 5 ειδών φυσίγγια και άλλαζα συνέχεια τσοκ για να δω διαφορές.
ξεκίνησα με 4/3 μετά έβαλα 3/1 μετά 3/2 μετά πάλι 4/3 και ταυτόχρονα άλλαζα και φυσίγγια 28gr 7.5 , 28gr 8 , 24gr 7.5 σε τρεις διαφορετικές μάρκες .................. κάψιμο μυαλού .......χεχεχεχε

στο τέλος κατάλαβα ότι ................... δεν κατάλαβα τίποτα ...... .hair. .hair.

οπότε άφησα επάνω τα 3/2 που ρίχνω συνήθως και άλλαζα μόνο φυσίγγια .................( σιγά μην και δεν άλλαζα ..........:p:p)

και μέσα σε αυτήν την τρικυμία με έβαλε ο ROBO να παίξουμε διπλά SIM .......................:eek::eek::eek:

που λέει και ο Άρης .............. ακόντιο χαχαχα , θυμήθηκα τα νιάτα μου ( αλήθεια σας το έχω πει ότι ήμουν πρωταθλητής παίδων στο ακόντιο ?? ..... αλήθεια λέω ).
ωραία ήταν ....................... όπως πάντα , παιδική χαρά .micle.
Από την μια καλά κανεις που πειραματίζεσαι όλοι μας το έχουμε κάνει.. Από την άλλη θα δεις ότι στο τέλος και θα καταλάβεις από μόνος σου ότι δεν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο το τσοκ και το φυσίγγι. Κοντάκι και ίδια επώμιση τπτ άλλο.
 
αλήθεια σας το έχω πει ότι ήμουν πρωταθλητής παίδων στο ακόντιο ??
Σοβαρά; Όχι δεν το ήξερα! Μπράβο σου! Άρα για μα φτάσεις να εισαι πρωταθλητής σε κάτι γνωρίζεις πολύ καλά από αθλητική ψυχολογία και τι πρέπει να κανεις! ;)
 
Σοβαρά; Όχι δεν το ήξερα! Μπράβο σου! Άρα για μα φτάσεις να εισαι πρωταθλητής σε κάτι γνωρίζεις πολύ καλά από αθλητική ψυχολογία και τι πρέπει να κανεις! ;)
δεν ξέρω αν το πρόσεξες ........... παίδων ............ χεχεχεχε ............ έχουν περάσει 45 χρόνια από τότε :(:(:(

εδώ πάει κυριολεκτικά το ............... ήμουν νιός και γέρασα .........χαχαχαχα
 
δεν ξέρω αν το πρόσεξες ........... παίδων ............ χεχεχεχε ............ έχουν περάσει 45 χρόνια από τότε :(:(:(

εδώ πάει κυριολεκτικά το ............... ήμουν νιός και γέρασα .........χαχαχαχα
Από δω και πέρα σε βαφτίζω Mr. Γκατσιούδης!
 
σήμερα αέρας πολύς και συννεφιά και κρύο , ένα χάλι μαύρο , αλλά κόσμος αρκετός.
και εκεί που περιμένω την σειρά μου στο γήπεδο 6 συνειδητοποιώ ότι αυτό που βλέπω μπροστά μου είναι μοναδικό και βέβαια το αποθανάτισα ...............

20210228_5 best.jpg


ξεκινώντας από τον κύριο με το μπλε μπουφάν και το HELLAS στην πλάτη και προχωρόντας προς το βάθος .

1. Παναγιώτης Κατσιώτης
2. Φάνης Στάμου ( @Fanisrem για εμάς στο HL )
3. Γιώργος Ψυλλάκης
4. Γιώργος Αποστολίδης ( @Caesar για εμάς στο HL )
5. Γεράσιμος Χριστοφοράτος ( @BeReT aKa RoBo για εμάς στο HL )

κυρίες και κύριοι , τα 5 καλλίτερα τουφέκια ( προσωπική άποψη ) αυτή την στιγμή στην Ελλάδα , σε μία πούλα όλα μαζί , εντελώς τυχαία.

Τι τύχη .................RESPECT..RESPECT..RESPECT.

μην με ρωτήσετε τι νούμερα έκαναν , δεν πρόσεξα ούτε και νομίζω ότι είχε σημασία .

Απλά η όλη φάση και η εικόνα ήταν ΜΑΓΙΚΗ.
 
Last edited:
σήμερα αέρας πολύς και συννεφιά και κρύο , ένα χάλι μαύρο , αλλά κόσμος αρκετός.
και εκεί που περιμένω την σειρά μου στο γήπεδο 6 συνειδητοποιώ ότι αυτό που βλέπω μπροστά μου είναι μοναδικό και βέβαια το αποθανάτισα ...............

View attachment 23569


ξεκινώντας από τον κύριο με το μπλε μπουφάν και το HELLAS στην πλάτη και προχωρόντας προς το βάθος .

1. Παναγιώτης Κατσιώτης
2. Φάνης Στάμου
3. Γιώργος Ψυλλάκης
4. Γιώργος Αποστολίδης ( @Caesar για εμάς στο HL )
5. Γεράσιμος Χριστοφοράτος ( @BeReT aKa RoBo για εμάς στο HL )

κυρίες και κύριοι , τα 5 καλλίτερα τουφέκια ( προσωπική άποψη ) αυτή την στιγμή στην Ελλάδα , σε μία πούλα όλα μαζί , εντελώς τυχαία.

Τι τύχη .................RESPECT..RESPECT..RESPECT.

μην με ρωτήσετε τι νούμερα έκαναν , δεν πρόσεξα ούτε και νομίζω ότι είχε σημασία .

Απλά η όλη φάση και η εικόνα ήταν ΜΑΓΙΚΗ.
Και το 6ο καλύτερο τουφέκι φωτογράφιζε
 
σήμερα αέρας πολύς και συννεφιά και κρύο , ένα χάλι μαύρο , αλλά κόσμος αρκετός.
και εκεί που περιμένω την σειρά μου στο γήπεδο 6 συνειδητοποιώ ότι αυτό που βλέπω μπροστά μου είναι μοναδικό και βέβαια το αποθανάτισα ...............

View attachment 23569


ξεκινώντας από τον κύριο με το μπλε μπουφάν και το HELLAS στην πλάτη και προχωρόντας προς το βάθος .

1. Παναγιώτης Κατσιώτης
2. Φάνης Στάμου
3. Γιώργος Ψυλλάκης
4. Γιώργος Αποστολίδης ( @Caesar για εμάς στο HL )
5. Γεράσιμος Χριστοφοράτος ( @BeReT aKa RoBo για εμάς στο HL )

κυρίες και κύριοι , τα 5 καλλίτερα τουφέκια ( προσωπική άποψη ) αυτή την στιγμή στην Ελλάδα , σε μία πούλα όλα μαζί , εντελώς τυχαία.

Τι τύχη .................RESPECT..RESPECT..RESPECT.

μην με ρωτήσετε τι νούμερα έκαναν , δεν πρόσεξα ούτε και νομίζω ότι είχε σημασία .

Απλά η όλη φάση και η εικόνα ήταν ΜΑΓΙΚΗ.
Α ρε Γιώργο τέτοια λόγια με συγκινούν να ξέρεις, ειδικά όταν τα βλέπω γραμμένα από έναν άνθρωπο σαν και εσένα! Σε ευχαριστώ πολύ ειλικρινά!

Μπορεί αυτή η 5αδα πέρσυ να πρωταγωνίστησε στους περισσότερους αγώνες αλλά εγώ αυτό που λέω είναι ότι κάθε χρονιά είναι διαφορετική..

Κεφάλι κάτω και δουλειά!
 
Α ρε Γιώργο τέτοια λόγια με συγκινούν να ξέρεις, ειδικά όταν τα βλέπω γραμμένα από έναν άνθρωπο σαν και εσένα! Σε ευχαριστώ πολύ ειλικρινά!

Μπορεί αυτή η 5αδα πέρσυ να πρωταγωνίστησε στους περισσότερους αγώνες αλλά εγώ αυτό που λέω είναι ότι κάθε χρονιά είναι διαφορετική..

Κεφάλι κάτω και δουλειά!
αλήθειες λέω , τίποτα παραπάνω.
 
σήμερα αέρας πολύς και συννεφιά και κρύο , ένα χάλι μαύρο , αλλά κόσμος αρκετός.
και εκεί που περιμένω την σειρά μου στο γήπεδο 6 συνειδητοποιώ ότι αυτό που βλέπω μπροστά μου είναι μοναδικό και βέβαια το αποθανάτισα ...............

View attachment 23569


ξεκινώντας από τον κύριο με το μπλε μπουφάν και το HELLAS στην πλάτη και προχωρόντας προς το βάθος .

1. Παναγιώτης Κατσιώτης
2. Φάνης Στάμου
3. Γιώργος Ψυλλάκης
4. Γιώργος Αποστολίδης ( @Caesar για εμάς στο HL )
5. Γεράσιμος Χριστοφοράτος ( @BeReT aKa RoBo για εμάς στο HL )

κυρίες και κύριοι , τα 5 καλλίτερα τουφέκια ( προσωπική άποψη ) αυτή την στιγμή στην Ελλάδα , σε μία πούλα όλα μαζί , εντελώς τυχαία.

Τι τύχη .................RESPECT..RESPECT..RESPECT.

μην με ρωτήσετε τι νούμερα έκαναν , δεν πρόσεξα ούτε και νομίζω ότι είχε σημασία .

Απλά η όλη φάση και η εικόνα ήταν ΜΑΓΙΚΗ.
Γιώργη ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια και τη φωτο...τύχη πραγματική που μετά από πολυυυ καιρό βρέθηκα με καλούς φίλους και περάσαμε άμορφα!
 
Έχει απόλυτο δίκιο ο Δάσκαλος πως το ο 6ος τραβούσε φωτογραφεία.
Σε ευχαριστώ πολύ για τα ωραία σου λόγια.
ώπα ρε συ Φάνη δεν σε είχα δει στο forum , δεν το ήξερα .
διόρθωσα την ανάρτηση με το nick σου .

και αυτά που λέει ο δάσκαλος είναι για να δώσει σε όλους εμάς κουράγιο ......... ;) ;) ;)
 
ώπα ρε συ Φάνη δεν σε είχα δει στο forum , δεν το ήξερα .
διόρθωσα την ανάρτηση με το nick σου .

και αυτά που λέει ο δάσκαλος είναι για να δώσει σε όλους εμάς κουράγιο ......... ;) ;) ;)
Mια χαρά τα λέει ο δάσκαλος. η μετριοφροσύνη σου είναι ο καθρέφτης του εξαιρετικού σου χαρακτήρα και οι κάπνες που μοίρασες σήμερα το αποτέλεσμα των σκοπευτικών σου ικανοτήτων!
 
Mια χαρά τα λέει ο δάσκαλος. η μετριοφροσύνη σου είναι ο καθρέφτης του εξαιρετικού σου χαρακτήρα και οι κάπνες που μοίρασες σήμερα το αποτέλεσμα των σκοπευτικών σου ικανοτήτων!
Δηλαδή καλά τον έχω βγάλει Ριγκο
 
Back
Top