Σκέφτομαι να αγοράσω...

Καλά, με δουλεύεις; Με το ΚΤΕΛ θα στα στείλω. Τόσα εργαλεία θα σε σκίσει το κούριερ λόγω βάρους.
Με βρήκες μικρό και με πειράζεις μωρε; Αμα λύσεις και δέσεις ποτε μηχανισμό ρολογιού ΕΤΑ 2824 εκεί να δεις τι χρειάζεται. Αυτά τα πιστόνια δυο βίδες είναι
 
Με βρήκες μικρό και με πειράζεις μωρε; Αμα λύσεις και δέσεις ποτε μηχανισμό ρολογιού ΕΤΑ 2824 εκεί να δεις τι χρειάζεται. Αυτά τα πιστόνια δυο βίδες είναι
Καλά, πάρε μία βέργα καθαρισμού για εννιάρι πιστόλι πριν τα ανοίξεις τότε. Ακόμα καλύτερα για .40 cal
 
Καλά, πάρε μία βέργα καθαρισμού για εννιάρι πιστόλι πριν τα ανοίξεις τότε. Ακόμα καλύτερα για .40 cal
Θα τα ψεκάσω με νίτρο solvent και θα τα πετάξω μέσα στο πλυντήριο υπερήχων για μισή ωριτσα μετά θα τα πλακώσω στο λούστρο με γκλανόλ και θα γίνουν καθρέφτης
 
Θα τα ψεκάσω με νίτρο solvent και θα τα πετάξω μέσα στο πλυντήριο υπερήχων για μισή ωριτσα μετά θα τα πλακώσω στο λούστρο με γκλανόλ και θα γίνουν καθρέφτης
Καλά Mr. Bond, φαίνεται ότι δεν έχεις ιδέα τι θα βγεί από εκεί μέσα. Πάρε ένα βουρτσακι σου λέω... Thank me later!
 
Καλά Mr. Bond, φαίνεται ότι δεν έχεις ιδέα τι θα βγεί από εκεί μέσα. Πάρε ένα βουρτσακι σου λέω... Thank me later!
Οκ θα πάρω … όταν Θα το καθαρίσω θα τραβήξω και φωτό για ντοκουμέντα προς το παρόν πάρε λίγο μάτι
 

Attachments

  • 88DE8130-CA9C-4E5F-B207-FD777311CBD7.jpeg
    88DE8130-CA9C-4E5F-B207-FD777311CBD7.jpeg
    141,7 KB · Προβολές: 71
Την G3 που την ειδες?...εχετε καμια στην Κρητη και δοκιμασες?
Για το lepre αστο υπαρχουν πολυ ανωτερα φυσιγγια και χωρις νικελ σκαγια

Αν τις χαιρομαστε λεει και με το παραπανω🫡🫡

66 εχω κι εγω, τα τσοκ αν εννοεις τις γραμμες ναι ειναι πειεργα, κυλινδρο δεν εχει στο 4αρι σταματαει, βαρος νομιζω 3600 ειναι με 66 καννη
Δεν την εβγαλε για σένα το εργοστάσιο Αλέξη την πήραν και άλλοι και είδαμε το χάλι και οποίοι έχουν berettes δεν ψάχνουν τσοκ για να δουν καμία ικανοποιητική συγκέντρωση όσο για το lepre δοκίμασε το εκεί που δεν θα σηκώνες με αυτά τα άλλα τα ανώτερα και τα ξαναλέμε δεν γράφω τίποτα άλλο
 
Δεν την εβγαλε για σένα το εργοστάσιο Αλέξη την πήραν και άλλοι και είδαμε το χάλι και οποίοι έχουν berettes δεν ψάχνουν τσοκ για να δουν καμία ικανοποιητική συγκέντρωση όσο για το lepre δοκίμασε το εκεί που δεν θα σηκώνες με αυτά τα άλλα τα ανώτερα και τα ξαναλέμε δεν γράφω τίποτα άλλο
Εχεις δικιο, χαλι ειναι οι τουφεκιες της G3 και της V3, μονο οπτιμα μετα το χαος...τσοκ πηρα γιατι εχω λοξα οχι γιατι δεν εριχνε καλα το οπλο, το lepre δεν μπαινει στο οπλο μου αλλη φορα με τιποτα.

Επισης οπως σου ειχα γραψει και παλιοτερα, βαλε μας κι εσυ δυο τουφεκιες να καμαρωσουμε τι κανει το οπλο σου.
Να δουμε αυτη τη βλητικη υπεροχη που λες συνεχως.
 
Last edited:
Εχεις δικιο, χαλι ειναι οι τουφεκιες της G3 και της V3, μονο οπτιμα μετα το χαος...τσοκ πηρα γιατι εχω λοξα οχι γιατι δεν εριχνε καλα το οπλο, το lepre δεν μπαινει στο οπλο μου αλλη φορα με τιποτα.
ουτε εγω ειμαι ικανοποιημενος με τα lepre.......και εχω ριξει απο το 2014 μεχρι το 2020 παρα πολλα....δεν τα βαζω διπλα στα colombo, ουτε στα long distance ουτε στα pmi της nsi.......
 
Εχει και ενας τυπος εδω στο χωριο με 66αρα καννη αν θυμαμαι καλα μου την εχει φερει κανα δυο φορες να την λυσω για καθαρισμο ειναι λιγο μυστηρια στο λυσε δεσε και αν θυμαμαι καλα εχει και αναποδα την αριθμηση στα τσοκ το 1 ειναι ο κυλινδρος .Με τις ντουφεκιες που ανεβαζεις ψηνομαι να του την πεσω αν την πουλαει γιατι δεν την κυνηγαει πια παει με ενα διπλο για κυνηγι αλλα εινα λιγο βαρια για τα γουστα μου.Την ειχαμε ζυγισει και αν θυμαμαι καλα ηταν γυρω στα 3400 και με 66...
Την είχα την G3 με 71 πόντους κάννη. Τώρα την έχει ο 1050BAR. Το όπλο είναι άπαιχτο από τουφεκιά και από ποιότητα κατασκευής. Για μένα πολύ βαρύ όπλο αλλά και πολύ ζυγισμένο. Με τα ξύλινα κοντάκι πάπια 3860+ gr !!!! του έβαλα συνθετικά και πήγε στα 3670+ αλλά το ζύγσμα που είχε πήγε περίπατο. Η μέρα με την νύχτα. Κι ένα περίεργο πράγμα. Στα χέρια μου καμία εμπλοκή. Στον 1050BAR έβγαλε προβληματάκια.
 

Attachments

  • WEIGHT 1.jpg
    WEIGHT 1.jpg
    215,1 KB · Προβολές: 44
Την είχα την G3 με 71 πόντους κάννη. Τώρα την έχει ο 1050BAR. Το όπλο είναι άπαιχτο από τουφεκιά και από ποιότητα κατασκευής. Για μένα πολύ βαρύ όπλο αλλά και πολύ ζυγισμένο. Με τα ξύλινα κοντάκι πάπια 3860+ gr !!!! του έβαλα συνθετικά και πήγε στα 3670+ αλλά το ζύγσμα που είχε πήγε περίπατο. Η μέρα με την νύχτα. Κι ένα περίεργο πράγμα. Στα χέρια μου καμία εμπλοκή. Στον 1050BAR έβγαλε προβληματάκια.
Εντάξει, λόγο βάρους θα την απέρριπτα δεν πα να ναι το κανόνι τού Ναβαρονε. Περπατάω πολύ στο κυνήγι. Τι προβλήματα έβγαλε;
 
Back
Top