Σκέφτομαι να αγοράσω...

χρειάζονται καθάρισμα? βουλλώνουν αυτές οι τρυπούλες?
Δεν ξέρω ... Η Rem λέει όχι.
Η συζήτηση ξεκίνησε από το πόσο συχνά χρειάζονται άνοιγμα για καθάρισμα τα πιστόνια.
Να υποθέσω δεν τα έχεις ανοίξει ποτέ.
 
Αυτό το lepre, το έριξα '97-'98 στο λαγό.Καθονταν τα σκάγια σαν τσιμπούρια. Ο,τι χειρότερο έχω ρίξει . Αργότερα,δεν έτυχε και δεν επιδίωξα να δω τι και πώς,.

Το χειρότερο ξέρεις ποιο είναι ? Δεν τα είχα πάρει για μένα. Τα είχα πάρει για τον πατέρα μου. Εκεί να δεις γκρίνια μετά.
 
Κι εγώ τέτοιο σετάκι είχα αγοράσει. Συν ειδικά Άλεν για αμερικάνικες βίδες, συν γαλλικά κλειδιά γιατί δεν βρήκα αμερικάνικα, συν κόλλες σπειρωμάτων, συν συν συν🤣🤣🤣🤣🤣😉
Αφού δεν αγόρασες κ ψαλιδακι για τις βλεφαρίδες‼️μη μιλάς😆
 
Δεν το δοκιμασα ποτε μου στο λαγο φιλε,γιατι ειχα ριξει δυο σε χαρτονι να δω συγκεντρωση και μετα σε τενεκε, στον τενεκε εριξα κλαμα🤣🤣🤣 ουτε νο6 να ηταν...

Ενας μπαρμπας μου επινε νερο στο ονομα του αλλα εγω μ'αυτα που ειδα του εριξα κοκκινη καρτα με τη μια.
Το νερό μάλλον με ούζο θα το έπινε😆
 
Δεν ξέρω ... Η Rem λέει όχι.
Η συζήτηση ξεκίνησε από το πόσο συχνά χρειάζονται άνοιγμα για καθάρισμα τα πιστόνια.
Να υποθέσω δεν τα έχεις ανοίξει ποτέ.
Έχω λύσει το όπλο έχω βάλει και το ´´χεράκι ´´ μου λίγο σε κάποια μέρη, τα πιστόνια δεν τα άνοιξα ποτε. Δεν έχω ρίξει και πολλά με αυτό το όπλο και τα περισσότερα σκοπευτήριο. Ίσως χίλια φυσίγγια όλα μαζί. Με την πρώτη ευκαιρία θα τα ανοίξω απο περιέργεια
 
Έχω λύσει το όπλο έχω βάλει και το ´´χεράκι ´´ μου λίγο σε κάποια μέρη, τα πιστόνια δεν τα άνοιξα ποτε. Δεν έχω ρίξει και πολλά με αυτό το όπλο και τα περισσότερα σκοπευτήριο. Ίσως χίλια φυσίγγια όλα μαζί. Με την πρώτη ευκαιρία θα τα ανοίξω απο περιέργεια
Να σου στείλω το σετ;
 
Back
Top