Σκέφτομαι να αγοράσω...

Κοίτα εδω
Ευχαριστω πολυ Γιαννη για την απαντηση.Ειχα μεγαλη περιεργεια να δω τους λογους που πουλησε ενα οπλο που εβγαζε τετοια ντουφεκια αλλα διαβασα και καταλαβα.....οπως λεει και ο Αρης το οπλο(γενικα για ολα τα οπλα οχι μονο για τη v3) ειναι λαχειο ακους αλλους για το ιδιο οπλο να λενε τα καλυτερα και αλλους να θελουν να το σπασουν...
 
Καλα...αμα συγκρινουμε την 1100 G3 που εχω θα δεις αν την πιανει και αν την αφηνει πισω...οσο για το lepre αστο Σταυρο, καποτε ηταν καλο, πλεον ειναι για το Πασχα.

Χιλιες φορες percorso και long distance που ειναι φυσιγγαρες για λαγο, ειδικα το 3/5.

Το remington nitro magnum συνεχιζει να ειναι το κορυφαιο εμπορικο φυσιγγι, δεν πιανεται σε συγκεντρωση και διατρηση απο κανενα.
Οποία θελεις να συγκρίνουμε η optima δεν έχει αντίπαλο την είδαμε και την G3 και δεν ήταν τίποτα σπουδαίο οσο για το lepre ξεκινάει από εκεί που είναι εκτός το percorso και κάνει τρύπες στα 40 με 50 μέτρα αυτή τη ζημιά δεν την έχω δει από άλλο φυσιγγι
 
Μια εχει φιλος του Γιαννη κυνηγου, μια φιλος του Leo και αλλη μια ο 1050bar που δεν γραφει πλεον, αυτες τουλαχιστον ξερω
Εχει και ενας τυπος εδω στο χωριο με 66αρα καννη αν θυμαμαι καλα μου την εχει φερει κανα δυο φορες να την λυσω για καθαρισμο ειναι λιγο μυστηρια στο λυσε δεσε και αν θυμαμαι καλα εχει και αναποδα την αριθμηση στα τσοκ το 1 ειναι ο κυλινδρος .Με τις ντουφεκιες που ανεβαζεις ψηνομαι να του την πεσω αν την πουλαει γιατι δεν την κυνηγαει πια παει με ενα διπλο για κυνηγι αλλα εινα λιγο βαρια για τα γουστα μου.Την ειχαμε ζυγισει και αν θυμαμαι καλα ηταν γυρω στα 3400 και με 66...
 
μα δεν εχει βιδες! εδω είναι το θεμα
Αμα δεις το βιντεακι που ανεβασαν κανα δυο σελιδες πριν με το λυσε δεσε της v3 θα δεις οτι στα ενδοτερα εχει και βιδες και χρησιμοποιει οχταρακι κλειδι για να τις λυσει
 
γενικα για ολα τα οπλα οχι μονο για τη v3) ειναι λαχειο ακους αλλους για το ιδιο οπλο να λενε τα καλυτερα και αλλους να θελουν να το σπασουν...
Γιατί άραγε ;;;
Νομίζεις ότι είναι για τις τουφεκιές που βγάζουν στα παπιά στα 70μ στο κρύο ;;;
 
Οποία θελεις να συγκρίνουμε η optima δεν έχει αντίπαλο την είδαμε και την G3 και δεν ήταν τίποτα σπουδαίο οσο για το lepre ξεκινάει από εκεί που είναι εκτός το percorso και κάνει τρύπες στα 40 με 50 μέτρα αυτή τη ζημιά δεν την έχω δει από άλλο φυσιγγι
Την G3 που την ειδες?...εχετε καμια στην Κρητη και δοκιμασες?
Για το lepre αστο υπαρχουν πολυ ανωτερα φυσιγγια και χωρις νικελ σκαγια
Να τις χαίρεστε! Κι αν σας λείψει κανένα εργαλείο εγώ είμαι εδώ!🤣🤣🤣

Ξέρω, ΒΑΝ, ΒΑΝ!😂😂😂😂
Αν τις χαιρομαστε λεει και με το παραπανω🫡🫡
Εχει και ενας τυπος εδω στο χωριο με 66αρα καννη αν θυμαμαι καλα μου την εχει φερει κανα δυο φορες να την λυσω για καθαρισμο ειναι λιγο μυστηρια στο λυσε δεσε και αν θυμαμαι καλα εχει και αναποδα την αριθμηση στα τσοκ το 1 ειναι ο κυλινδρος .Με τις ντουφεκιες που ανεβαζεις ψηνομαι να του την πεσω αν την πουλαει γιατι δεν την κυνηγαει πια παει με ενα διπλο για κυνηγι αλλα εινα λιγο βαρια για τα γουστα μου.Την ειχαμε ζυγισει και αν θυμαμαι καλα ηταν γυρω στα 3400 και με 66...
66 εχω κι εγω, τα τσοκ αν εννοεις τις γραμμες ναι ειναι πειεργα, κυλινδρο δεν εχει στο 4αρι σταματαει, βαρος νομιζω 3600 ειναι με 66 καννη
 
Back
Top