Σκέφτομαι να αγοράσω...

Ναι βρε ,αναμφίβολα κ άλλοι....αλλλλλλα τουφεκιές τους δεν είδαμε‼️
Κι απο μενα εχεις πολυ καιρο να δεις, εχω τρεξιμο με τη δουλεια και οταν εχω χρονο πηγαινω για καμια φασσα, δεν παιζει δηλαδη να μη παω για φασσες για να τουφεκαω χαρτονια...
Και οπως ξερεις πολυ λιγοι κανουν δοκιμες.
 
Έχω κι απ'τα δύο. 36,5 μέτρα από το στόμιο θες; Και μέτρηση πλάτους πίνακα;
Λεόμετρα μου μυρίζουν.....Παιδιά μην αφήνετε το δάσκαλο να μετρά γιατί θα χάσετε το μέτρημα.......είναι σε άλλο επίπεδο οι μετρήσεις του.
 
Εντάξει, λόγο βάρους θα την απέρριπτα δεν πα να ναι το κανόνι τού Ναβαρονε. Περπατάω πολύ στο κυνήγι. Τι προβλήματα έβγαλε;
Σε ορζόντια θέση - σε τραβέρσες στο ύψος των ματιών - το γλωσσίδι ανατροφοδοσίας κολλούσε . Τα "αυτάκια" του έβρισκαν στο τοίχωμα της βάσης .think. .Πολύ περίεργο που εμένα δεν μου έβγαλε πρόβλημα.
 
Παλιό κλειδαριές που πήγα και έμπλεξα καλά τα είχα ξεφορτωθεί
Γιώργο, μην την πουλήσεις μέχρι τα Χριστούγεννα ... θα ανέβω Πυργετό να ρίξουμε στον πίνακά σου ;)
Κατανομές και διάτρηση ...
Να μας φύγει και αυτός ο καημός. :cool:
 
Εχεις δικιο, χαλι ειναι οι τουφεκιες της G3 και της V3, μονο οπτιμα μετα το χαος...τσοκ πηρα γιατι εχω λοξα οχι γιατι δεν εριχνε καλα το οπλο, το lepre δεν μπαινει στο οπλο μου αλλη φορα με τιποτα.

Επισης οπως σου ειχα γραψει και παλιοτερα, βαλε μας κι εσυ δυο τουφεκιες να καμαρωσουμε τι κανει το οπλο σου.
Να δουμε αυτη τη βλητικη υπεροχη που λες συνεχως.
Γιατι δεν σου αρέσει το lepre ? Σου έβαλα 2 και έκανες πως δεν τις είδες όταν ξαναβρώ κανένα μπιτονι θα ξαναβάλω
 
Γιατι δεν σου αρέσει το lepre ? Σου έβαλα 2 και έκανες πως δεν τις είδες όταν ξαναβρώ κανένα μπιτονι θα ξαναβάλω
Το lepre οχι δεν μου αρεσει με τιποτα, δεν τις ειχα δει η δεν θυμαμαι, βαλτες παλι αν δεν βαριεσαι
 
Γιώργο, μην την πουλήσεις μέχρι τα Χριστούγεννα ... θα ανέβω Πυργετό να ρίξουμε στον πίνακά σου ;)
Κατανομές και διάτρηση ...
Να μας φύγει και αυτός ο καημός. :cool:
Με χαρά να έρθεις στο σκοπευτήριο - βλητικό σταθμό μας! Θα σου χω και έκπληξη! Θα μετρήσουμε και V10 😀
Βέβαια αν ρίχνει μέχρι τότε γιατί από το πρωί βιδώνω βίδες….την έβγαλα μετά από καιρό τράβηξα το κλείστρο και κάτι ένιωσα να πετάχτηκε πάνω μου. Έφαγα τον τόπο δε βρήκα τίποτα… μάλλον μ´εφτυσε δεν εξηγείτε αλλιως 😂
 
Με χαρά να έρθεις στο σκοπευτήριο - βλητικό σταθμό μας! Θα σου χω και έκπληξη! Θα μετρήσουμε και V10 😀
Βέβαια αν ρίχνει μέχρι τότε γιατί από το πρωί βιδώνω βίδες….την έβγαλα μετά από καιρό τράβηξα το κλείστρο και κάτι ένιωσα να πετάχτηκε πάνω μου. Έφαγα τον τόπο δε βρήκα τίποτα… μάλλον μ´εφτυσε δεν εξηγείτε αλλιως 😂
Γουστάρω για V10 ... θα φέρω ότι φυσίγγι έχω.
Την βδομάδα μεταξύ Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς θα είμαι πάνω ... θα κανονίσουμε.

Έχω εμπειρία σε μονόκανα ... φέρτη και θα την κάνω να ρίξει με το ζόρι.
 
Το lepre οχι δεν μου αρεσει με τιποτα, δεν τις ειχα δει η δεν θυμαμαι, βαλτες παλι αν δεν βαριεσαι
Δεν λες όμως γιατί πέτας ένα γενικό δεν μου αρέσει και εμένα δεν μου αρέσει γιατί έχει νίκελ σκάγια αλλά είναι πολύ δυνατό και σφιχτό
 
Γουστάρω για V10 ... θα φέρω ότι φυσίγγι έχω.
Την βδομάδα μεταξύ Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς θα είμαι πάνω ... θα κανονίσουμε.

Έχω εμπειρία σε μονόκανα ... φέρτη και θα την κάνω να ρίξει με το ζόρι.
Ξέρεις ότι λόγο εορταστικού ωραρίου δεν μπορώ εκείνες τις μέρες και πας να γλυτώσεις την ήττα από την Αμερικάνα. Θα σε στριμώξω όμως δε θα μου ξεφύγεις!😂
 
Με χαρά να έρθεις στο σκοπευτήριο - βλητικό σταθμό μας! Θα σου χω και έκπληξη! Θα μετρήσουμε και V10 😀
Βέβαια αν ρίχνει μέχρι τότε γιατί από το πρωί βιδώνω βίδες….την έβγαλα μετά από καιρό τράβηξα το κλείστρο και κάτι ένιωσα να πετάχτηκε πάνω μου. Έφαγα τον τόπο δε βρήκα τίποτα… μάλλον μ´εφτυσε δεν εξηγείτε αλλιως 😂
Γιατί δεν με άφησες να σου στείλω τα εργαλεία τα ειδικά ρε κανίβαλε; Βάζουν χέρι έτσι απλά σε αυτά τα αριστουργήματα; Τς τς τς.....
 
Back
Top