Προσφορές-Τιμές

Έχω την εντύπωση ότι τα πλακέ σκάγια (σχήμα φακής) τα έχει εγκαταλείψει η RC κάμποσα χρόνια και χρησιμοποιεί πλέον το γνωστό διασπορέα Gualandi ... (που από πολλούς θεωρείται ημιδιασποράς) ... Σφάξε ρε Κώστα κανένα να βεβαιωθούμε !!! ;):)
Στέλιο έχω σφάξει από αυτό....Το απόγευμα θα βάλω φωτό...
 
Όταν πρωτο βγείκαν τα Navaro έριχνα πολύ σε τσιροπούλια τα 30gr No10 με τιμή 5,50€.....ήταν φωτιά όμως. Πλέον όλη η σειρά των Νavaro είναι πολύ ΜΠΑΜ κ από καταβολές τίποτα....Ίσως να φταίει κ το μάτι μου όμως.....
 
Όταν πρωτο βγείκαν τα Navaro έριχνα πολύ σε τσιροπούλια τα 30gr No10 με τιμή 5,50€.....ήταν φωτιά όμως. Πλέον όλη η σειρά των Νavaro είναι πολύ ΜΠΑΜ κ από καταβολές τίποτα....Ίσως να φταίει κ το μάτι μου όμως.....
Εμένα το 30αρι μου άρεσε σε νο 7.
 
Αν κρατα σταθερα τα υλικα ισως να αξιζει. Το 2012 ειχα φαει μεγαλη φολα με τα club32 διασπορας. Τα προηγουμενα χρονια κεντουσε με το baikal απο το 2012 ειχε αλλαξει καλυκα σε fiocchi και μαλλον και το εσωτερικα...και δεν πηγαινε μία..
Ευτυχως στο καταστημα μου τα αλλαξαν, μετα απο αυτη την περιπετεια...αντιο....
 
Εμένα το 30αρι μου άρεσε σε νο 7.
Η αλήθεια είναι πως σε Νο7 δν το έχω ρίξει.....Σε 8 κ 9 κ 10 σε τσίχλες η θα είχα ολοζώντανα πουλιά ή που θα ήταν μπούρα στο αίμα κ θα έτρεχαν......Ενώ στις αρχές ήταν φωτιά...Τώρα δν ξέρω τη κάνουν.
Με του Κύργια τα φυσίγγια είχα μήνει ευχαριστημένος με το CLUB 36 & τα SUPER SIDNA 34gr και τα δύο στα παπιά κ καλημάνες σε πρωινό & απογευματινό πάντα σε Νο6......
Δν τα ξανά βρείκα όμως εδώ.
 
Πάνο το mix το δούλεψες και την προηγούμενη χρονιά;
όχι αδερφέ δούλεψα μόνο το nitro είχα πάρει πάρα πολλά και δούλεψα μόνο αυτά....πήγα και πήρα το mix για δοκιμή στον πίνακα και το 28αρι
Πάνο το mix το δούλεψες και την προηγούμενη χρονιά;
1949
 
Με beretta 391 urika. Δν μπόρεσα να βρω τις προσκοπευσεις του καθόλου. Δν ταιριάζουν όλα σε όλους. Δν κάθισα να ασχοληθώ και ιδιαίτερα
Φίλε και εγώ με το ίδιο όπλο δεν κατάφερα να τα βρω ποτέ με αυτά τα φυσίγγια.και τα πήρα και τέσσερις πέντε φορές αλλά τίποτα....
 
Φίλε και εγώ με το ίδιο όπλο δεν κατάφερα να τα βρω ποτέ με αυτά τα φυσίγγια.και τα πήρα και τέσσερις πέντε φορές αλλά τίποτα....
Ετσι ακριβώς.. Από όλους ακούω τα καλύτερα αλλά εγώ δν το έχω με αυτά. Ευτυχώς υπάρχουν τοοοοσα πολλά διαφορετικά αλλά και πολύ πιο οικονομικά εκεί έξω .sarcastic.
 
Back
Top