Προσφορές-Τιμές

Ένας οπλουργος από Αθήνα ,έχει τα carlsons σχεδόν για όλα τα σπειρωματα προσφορά στα 50 ευρα. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ να δοσω τηλ
Και επίσης έμαθα ότι σε λίγο καιρό θα φέρει και τα Indian Creek σε πολλά σπειρωματα.
 
Το psb 1 34gr ρουμελιωτηκαι το csb1 του ζαφειρακη δήλωσα ότι μου άρεσαν πάρα πολύ. Τα δούλεψα στις φασσες Φλεβάρη μήνα, γρήγορα συγκεντρωτικα και η συμπεριφορά και με τα τρία όπλα. Ο ρουμελιωτης θα έχει νέες παρτίδες με νέα υλικά που περιμένει τέλη του μήνα. Οπότε το δικό τους στα 34γρ το οποίο θα βγει και σε 6 5 νο θα είναι μόλις στα 6,00-6,30€
 
https://m.facebook.com/alamanosoe/
Γνωρίζει κάποιος αν λειτουργεί πάλι κανονικά ο Αλαμάνος ;
Δύσκολο το βλέπω να ισχύουν οι τιμές που αναφέρει .
Νομιζω οτι ειναι σε κουτια των 20 τμχ και πρεπει να παρεις μια πολυ μεγαλη ποσοτητα για να σου βγει πολυ φθηνα.
 
Νομιζω οτι ειναι σε κουτια των 20 τμχ και πρεπει να παρεις μια πολυ μεγαλη ποσοτητα για να σου βγει πολυ φθηνα.
Μάλλον ισχύει αυτό που λες Κώστα.Κατι γράφει κάτω από τις τιμές,αλλά δεν μπόρεσα να τα ξεχωρίσω από το κινητό .
 
Η κατάσταση με τις τιμές στα ξένα και ντόπια επονυμα εμπορικά είναι άθλια. Κ δείτε τιμές των δύο μεγάλων καταστημάτων Αθήνα θεσνικη. Πχ rc 32 ο καλκ 7,50 ο χόμπι 8,30!!!εκει που μου βγήκαν τα μάτια είναι στα φυσίγγια του δορκα!
 
https://m.facebook.com/alamanosoe/
Γνωρίζει κάποιος αν λειτουργεί πάλι κανονικά ο Αλαμάνος ;
Δύσκολο το βλέπω να ισχύουν οι τιμές που αναφέρει .
εγω φιλε γιωργο τσαλακωσα 10 κουτακια mirage 28γρ ν8 απο τον γκιουλεκα στα 5,5 ευρω θα τα δωκιμασω και στην πορεια θα κανω και μια μεγαλυτερη αγωρα μιας και του ρουμελιωτη να παρω η του κενταυρου με τα μεταφωρικα παλι εκη γυρω μου βγαινουνε,,,,,παντως τα ερηχνα πριν πωλαααα χρονια αλα σε 32 γρ και βγαζανε ωραιες τουφεκιεςςςςς
 
Η κατάσταση με τις τιμές στα ξένα και ντόπια επονυμα εμπορικά είναι άθλια. Κ δείτε τιμές των δύο μεγάλων καταστημάτων Αθήνα θεσνικη. Πχ rc 32 ο καλκ 7,50 ο χόμπι 8,30!!!εκει που μου βγήκαν τα μάτια είναι στα φυσίγγια του δορκα!
Δν ξέρω βασιζόμενοι που αυξάνουν κάθε χρόνο τις τιμές των φυσιγγίων ειλικρινά έχω αηδιάσει με αυτό το πράγμα. Για αυτό και κάποιοι βιοτεχνες που έχουν κρατήσει τις τιμές χαμηλότερα δν προλαβαίνουν να φτιάχνουν. Τι τιμές είδες στα δορκας?
 
εγω φιλε γιωργο τσαλακωσα 10 κουτακια mirage 28γρ ν8 απο τον γκιουλεκα στα 5,5 ευρω θα τα δωκιμασω και στην πορεια θα κανω και μια μεγαλυτερη αγωρα μιας και του ρουμελιωτη να παρω η του κενταυρου με τα μεταφωρικα παλι εκη γυρω μου βγαινουνε,,,,,παντως τα ερηχνα πριν πωλαααα χρονια αλα σε 32 γρ και βγαζανε ωραιες τουφεκιεςςςςς
Αυτός μου είπε ότι είναι τα τουρκικά αλλά δεν βγάνει τίποτα τέτοιο από πουθενα
 
εγω φιλε γιωργο τσαλακωσα 10 κουτακια mirage 28γρ ν8 απο τον γκιουλεκα στα 5,5 ευρω θα τα δωκιμασω και στην πορεια θα κανω και μια μεγαλυτερη αγωρα μιας και του ρουμελιωτη να παρω η του κενταυρου με τα μεταφωρικα παλι εκη γυρω μου βγαινουνε,,,,,παντως τα ερηχνα πριν πωλαααα χρονια αλα σε 32 γρ και βγαζανε ωραιες τουφεκιεςςςςς
Γιάννη με λένε Σάκη:).
Καλόριχτα φίλε.Πιστευω θα σου κάνουν μια χαρά τα κέφια στα κυνήγια σου στα τρυγόνια και την τσίχλα.
 
http://e-zotos.gr/index.php/hunting-session/cartrmenu/66-superoffer
Το συγκεκριμενο φυσιγγι την περσυνι κυνηγετικη περιοδο ο Ζωτος το ειχε σε προσφορα στα 5 ευρω
Προμηθευτηκα 2 κουτες δεκαρες τελος φεβρουαριου γιατι εμεινα πολύ ευχαριστημένος ολη την χρονια με την αποδοση τους στην τσιχλα
Δεν ξερω αν εχει ακομα σε αποθεμα
Παντως και φετος για φυσίγγια παλι από τον Ζωτο θα προμηθευτω για όλα τα κυνηγια για 2 λογους
1 . Βαρεθηκα ολες τις φιρμες μετα κυνηγομαγαζα που κάθε χρονο και ειδικα στην περιοδο της τσίχλας σου συμπεριφερονται σαν να εισαι ανίδεος προσπαθώντας να σου προωθησουν φυσίγγια εισαγωγης από εταιριες του εξωτερικου επειδή βγαζουν περισσοτερο κερδος θαβοντας τις εγχωριες
2 . Δεν γουστάρω τα χρηματα που βγαζω με τον ιδρωτα μου να τα στελνω στο εξωτερικο με αγορες ξενων προιοντων και ειδικα όταν ξερω ότι ενας συμπατριώτης μου κανει φιλοτιμες προσπάθειες ώστε να κρατησει την επιχηρηση που εχει δημιουργησει για να επιβιωσει αυτος και η οικογενεια του
Στην συγκεκριμενη περιπτωση ο ανθρωπος αυτος λειτουργει καπως ετσι και ο γιος του που είναι πολύ εξυπηρετικος προς τον πελατη του
Δυστυχώς τα υλικά που χρησιμοποιούν οι εγχώριοι κατασκευαστές εκτός ίσως από τα σκάγια είναι και αυτά εισαγομενα
 
Back
Top