Προσφορές-Τιμές

Από πιο νομό τα παίρνεις 5,30€ αδελφέ.;
Αρκαδίας φίλε Μ...κ αν σας παραθέσω 1συζητηση που είχα με γνωστό μαγαζατορα της Μακεδονίας περί φυσιγγίων κ τιμές θα σας πέσουν τα μαλλιά...αλλά όταν ήρθε η συζήτηση στα Ναβάρο πόσο θα ν τα έδινε κλπ κ του είπα πόσο τα παίρνω από κάτω έμεινε παγωτό γρ δν είχε του να απαντήσει.....
 
Αρκαδίας φίλε Μ...κ αν σας παραθέσω 1συζητηση που είχα με γνωστό μαγαζατορα της Μακεδονίας περί φυσιγγίων κ τιμές θα σας πέσουν τα μαλλιά...αλλά όταν ήρθε η συζήτηση στα Ναβάρο πόσο θα ν τα έδινε κλπ κ του είπα πόσο τα παίρνω από κάτω έμεινε παγωτό γρ δν είχε του να απαντήσει.....
Καλησπέρα..συγκεκριμένα από ποιο κατάστημα συνάδελφε στην Αρκαδία εάν επιτρέπεται....
 
Στο σαλαπατα φιλε Μ..εδώ κ 3χεονια όταν κατεβαίνω Πελ/σου γτ από εκεί είναι εφοδιάζονται κ βγάζω χειμώνα...αυτό γίνεται πάντα το Φεβρουάριο..πέρυσι πχ πήρα τα γκοριλα τα κόκκινα 5.7 απλά πήρα ποσότητα γτ ήμουν κ με 2φιλους που θέλαν κ αυτοί..βόρεια Ελλάδα που μένω παίζουν τα αντίστοιχα φυσίγγια 1.5-2 πάνω στο κουτί..οπότε δν ασχολούμαι καθόλου απλά γελάω γτ κοροϊδεύουν το κόσμο..
 
Στο σαλαπατα φιλε Μ..εδώ κ 3χεονια όταν κατεβαίνω Πελ/σου γτ από εκεί είναι εφοδιάζονται κ βγάζω χειμώνα...αυτό γίνεται πάντα το Φεβρουάριο..πέρυσι πχ πήρα τα γκοριλα τα κόκκινα 5.7 απλά πήρα ποσότητα γτ ήμουν κ με 2φιλους που θέλαν κ αυτοί..βόρεια Ελλάδα που μένω παίζουν τα αντίστοιχα φυσίγγια 1.5-2 πάνω στο κουτί..οπότε δν ασχολούμαι καθόλου απλά γελάω γτ κοροϊδεύουν το κόσμο..
Νομο αργολιδας δεν ειναι ο σαλαπατας;
 
Στο σαλαπατα φιλε Μ..εδώ κ 3χεονια όταν κατεβαίνω Πελ/σου γτ από εκεί είναι εφοδιάζονται κ βγάζω χειμώνα...αυτό γίνεται πάντα το Φεβρουάριο..πέρυσι πχ πήρα τα γκοριλα τα κόκκινα 5.7 απλά πήρα ποσότητα γτ ήμουν κ με 2φιλους που θέλαν κ αυτοί..βόρεια Ελλάδα που μένω παίζουν τα αντίστοιχα φυσίγγια 1.5-2 πάνω στο κουτί..οπότε δν ασχολούμαι καθόλου απλά γελάω γτ κοροϊδεύουν το κόσμο..
Στο ηλεκτρονικό του κατάστημα, ο ίδιος, τα έχει 7.20€!!!
https://www.megasalapatas.gr/Κυνήγι...ots-32gr-red-gorilla32grred-gorilla?limit=100
 
δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ,δεν είδα κάτι οπότε το βάζω να υπάρχει
View attachment 2006
Βέβαια στα ψιλα γράμματα λέει ότι ισχύει για κουτι των 20 (δεν έχω ξανακούσει!) και από 2500 φυσίγγια, το επισημαίνω γιατί εγώ αρχικά ενθουσιάστηκα. Παρόλα αυτά πολύ καλή τιμή
 
Βέβαια στα ψιλα γράμματα λέει ότι ισχύει για κουτι των 20 (δεν έχω ξανακούσει!) και από 2500 φυσίγγια, το επισημαίνω γιατί εγώ αρχικά ενθουσιάστηκα. Παρόλα αυτά πολύ καλή τιμή
ετσι ακριβως!εγω πιστευω χειροτερα τα κανει τα πραγματα και μπερδευει τον κοσμο ,βαλε μια καλη τιμη τελικη και τελειωσε ,θα πρεπει να κανουμε υπολογισμους!!!!!
 
Μόλις μίλησα μαζί τους

Είχε όντως κουτί των 20 φυσιγγίων στις τιμές που αναγράφονται στην διαφήμιση

Πλέον κουτί των 25 φυσιγγίων και τιμή για τα 32γρ στα €5 για ελάχιστη παραγγελία 2500 φυσίγγια

Σε λίγες μέρες θα ανεβάσει και άλλη προσφορά με ακόμα πιο φτηνά φυσίγγια

Διαθεσιμότητα αρχές Αυγούστου για όλα
 
Μόλις μίλησα μαζί τους

Είχε όντως κουτί των 20 φυσιγγίων στις τιμές που αναγράφονται στην διαφήμιση

Πλέον κουτί των 25 φυσιγγίων και τιμή για τα 32γρ στα €5 για ελάχιστη παραγγελία 2500 φυσίγγια

Σε λίγες μέρες θα ανεβάσει και άλλη προσφορά με ακόμα πιο φτηνά φυσίγγια

Διαθεσιμότητα αρχές Αυγούστου για όλα
Παύλο αυτα τι ρόλο θα φαρανε για τσιχλα κτλ τον χειμώνα???
 
Back
Top