Προσφορές-Τιμές

Κ δείτε τιμές των δύο μεγάλων καταστημάτων Αθήνα θεσνικη. Πχ rc 32 ο καλκ 7,50 ο χόμπι 8,30!!!
Όσο θέλει πουλάει ο καθένας Μάριε...
Ο (Δήμας outdooraction) στο Ναύπλιο τα'χει 7,80€
Και ο (Mega Salapatas) πάλι στο Ναύπλιο τα'χει 8,00€.....
 
Άμα λες αυτά με τη μπεκάτσα έξω τα ριχνουν φίλοι και είναι από τα καλύτερα διασποράς που έχουν στάνταρ χρόνια. Παλαιότερα ήταν ακόμα καλύτερα και αν θυμάμαι σκάγια σχήμα φακης
Αυτά λέω.....Είχα πάρει ένα κουτί πέρισυ για να πηγαίνω με ένα φίλο για μπεκάτσα αλλά με τη χρονιά που είχαμε δν έριξα κανένα.
Αυτά είναι σε λαδί κάλυκα με χρυσή στάμπα.

 
Εγω ρε παιδιά με τα rc είτε αυτά ήταν τα 32 είτε ήταν τα serie oro ποτέ δν τα βρήκαμε. Τι να πω δν ξέρω
Τι να σου πω φίλε εγώ τα ξανά αρχίζω φέτος και περιμένω κάποια κουτιά για την έναρξη κι ότι μείνει μετά στις τσίχλες που θα ξαναπάω μετά από χρόνια. Μαλακό γρήγορο συγκεντρωτικο. Ακόμα και καλοκαίρι μου θυμίζει σκοτώματα με f2 34 με υγρασία και κρύο.
Με τι όπλο τα έρηξες?
 
Τι να σου πω φίλε εγώ τα ξανά αρχίζω φέτος και περιμένω κάποια κουτιά για την έναρξη κι ότι μείνει μετά στις τσίχλες που θα ξαναπάω μετά από χρόνια. Μαλακό γρήγορο συγκεντρωτικο. Ακόμα και καλοκαίρι μου θυμίζει σκοτώματα με f2 34 με υγρασία και κρύο.
Με τι όπλο τα έρηξες?
Με beretta 391 urika. Δν μπόρεσα να βρω τις προσκοπευσεις του καθόλου. Δν ταιριάζουν όλα σε όλους. Δν κάθισα να ασχοληθώ και ιδιαίτερα
 
Με beretta 391 urika. Δν μπόρεσα να βρω τις προσκοπευσεις του καθόλου. Δν ταιριάζουν όλα σε όλους. Δν κάθισα να ασχοληθώ και ιδιαίτερα
εγώ με 391 urika 1 ήμουν πολύ ευχαριστημένος με τα rc τα 32αρια τα πράσινα....πλέον ρίχνω τα όσκαρ και φέτος θα χρησιμοποιήσω πολύ το mix που έχει στα 30γρ και το 34αρι με MB για φασσα παπι
 
εγώ με 391 urika 1 ήμουν πολύ ευχαριστημένος με τα rc τα 32αρια τα πράσινα....πλέον ρίχνω τα όσκαρ και φέτος θα χρησιμοποιήσω πολύ το mix που έχει στα 30γρ και το 34αρι με MB για φασσα παπι
Πάνο το mix το δούλεψες και την προηγούμενη χρονιά;
 
εγώ με 391 urika 1 ήμουν πολύ ευχαριστημένος με τα rc τα 32αρια τα πράσινα....πλέον ρίχνω τα όσκαρ και φέτος θα χρησιμοποιήσω πολύ το mix που έχει στα 30γρ και το 34αρι με MB για φασσα παπι
Το mb με f2 λες?
 
Άμα λες αυτά με τη μπεκάτσα έξω τα ριχνουν φίλοι και είναι από τα καλύτερα διασποράς που έχουν στάνταρ χρόνια. Παλαιότερα ήταν ακόμα καλύτερα και αν θυμάμαι σκάγια σχήμα φακης
Αυτά λέω.....Είχα πάρει ένα κουτί πέρισυ για να πηγαίνω με ένα φίλο για μπεκάτσα αλλά με τη χρονιά που είχαμε δν έριξα κανένα.
Αυτά είναι σε λαδί κάλυκα με χρυσή στάμπα.

Έχω την εντύπωση ότι τα πλακέ σκάγια (σχήμα φακής) τα έχει εγκαταλείψει η RC κάμποσα χρόνια και χρησιμοποιεί πλέον το γνωστό διασπορέα Gualandi ... (που από πολλούς θεωρείται ημιδιασποράς) ... Απ'ότι έχω ακούσει. Δεν το ξέρω σίγουρα, γιατί δεν τα έχω πάρει ποτέ ...
Σφάξε ρε Κώστα κανένα να βεβαιωθούμε !!! ;):)
 
Last edited:
Back
Top