Προσφορές-Τιμές

Το μονο κακο είναι οτι στην κουτα βάζει μονο 20 κουτιά...
Καλησπερα! Του ειπα να μου βάλει σε μια κούτα 30 κουτάκια και μου είπε οκ.εχει δωρεάν μεταφορικά με εταιρία μεταφορών μέχρι Αθήνα.του έιπα σε ποια μεταφορική να τα πάει (στο Ρεντη ειναι συνηθως όλες) και από Αθήνα-Χανιά μου παίρνει 5€ μεταφορικά για την κούτα των 30.φαινεται να ειναι συννενόησιμοι παντως.
 
Καλο μεσημέρι! Εγω φόρτωσα για του χρόνου..30 κουτάκια gorilla 34(206 formula)-gorilla tordo-gorilla blue.
Για τα 34gr ξερω οτι ειναι φυσιγγαρα και σταθερο το μπαρούτι 206 formula.νομιζω οτι στο tordo βάζει g3000,αλλά δεν ξερω αν είχε φέτος να γεμίσει μετα το θέμα με τις πυρίτιδες της b&p..παντως και αυτό ειναι πολυ καλο φυσίγγι,το έριχνε ο Μητσος πέρυσι.απο το blue πηρα 5 κουτάκια για δοκιμή.δεν ξερω καθολου πυρίτιδα και αν ειναι καλο η όχι..επειδή ρίχνει και ο αδελφός μου με αυτά δεν φτάνουν ούτε για ένα μήνα.θα παίξει και Ρουμελιωτης όλη την υπόλοιπη σεζόν..
 
Last edited:
Καλησπερα! Του ειπα να μου βάλει σε μια κούτα 30 κουτάκια και μου είπε οκ.εχει δωρεάν μεταφορικά με εταιρία μεταφορών μέχρι Αθήνα.του έιπα σε ποια μεταφορική να τα πάει (στο Ρεντη ειναι συνηθως όλες) και από Αθήνα-Χανιά μου παίρνει 5€ μεταφορικά για την κούτα των 30.φαινεται να ειναι συννενόησιμοι παντως.
Εγω που τους ζητησα και περσυ και φέτος μου ειπαν οτι δεν γινεται γιατι ειναι πολυ βαρύ για την μεταφορική και εκτος αυτού δεν τα χωραει η κουτα. Κρίμα, θα παραγγελνα άλλα 10 κουτιά κ θα μου εβγαιναν πιο φτηνά. Σήμερα ήθελαν να μου χρεωσουν και 25 ευρώ για τα μεταφορικά, γιατι τοσα πολλα; Τελικά ειπα της κοπελας να τα στειλει με την μεταφορική που μου τα εστειλε περσι ελπιζοντας να ειναι πάλι στα 6 ευρω!
 
τα μεταφορηκα εδω στα νησια στοιχηζουν πολλα , που στο τελος απο προσφορα που εχει ενα προιον , με τα μεταφορηκα θα σου στοιχηση ακρυβοτερα , απο οτι θα τα αγοραζες απο τοπηκα καταστηματα του νησιου , εγω τωρα περημενω να ξεστοκαρο υλικα ιδιογωμοσης με την σωστη αναλογια σε συγκερωτηρες , πυρητηδα , σκαγια κτλ , για να κανω μια παραγκελια ανω των 200 ευρω για να γλυτοσω τελιος τα μεταφορικα , μια και λεει οτι πανω απο 200 ευρω ειναι δωρεαν τα μεταφορικα , εξαιρουνται ομως τα φυσιγγια , ασχημο αυτο για τους πολλους ,αλλα και παλυ ευχαρηστημενος ειμαι εγω πρωσοπηκα γιατι ποτε δεν περνω ετοιμα φυσιγγια
 
Για τα 34gr ξερω οτι ειναι φυσιγγαρα και σταθερο το μπαρούτι 206 formula.νομιζω οτι στο tordo βάζει g3000,αλλά δεν ξερω αν είχε φέτος να γεμίσει μετα το θέμα με τις πυρίτιδες της b&p..παντως και αυτό ειναι πολυ καλο φυσίγγι,το έριχνε ο Μητσος πέρυσι.απο το blue πηρα 5 κουτάκια για δοκιμή.δεν ξερω καθολου πυρίτιδα και αν ειναι καλο η όχι..επειδή ρίχνει και ο αδελφός μου με αυτά δεν φτάνουν ούτε για ένα μήνα.θα παίξει και Ρουμελιωτης όλη την υπόλοιπη σεζόν..
γιαννη οποτε βρεις ευκαιρια ανοιξε κανενα για να δουμε με τι τα γεμιζει τωρα?
 
γιαννη οποτε βρεις ευκαιρια ανοιξε κανενα για να δουμε με τι τα γεμιζει τωρα?
Καλημερα σας! Μπαίνω σαν το κλέφτη γιατι τρέχω αυτές τις μέρες!
Κώστα εχω σφάξει.οπως τα εχεις πει για το tordo.αν θυμάμαι καλα είχες πει το gorilla tordo ειναι με csb1.αυτη βρήκα και εγω.το 34 με 206.και το 32 blue δεν μπορω να ξεχωρίσω αν ειναι 206 η drago.
Τα φυσιγγια τα εχω στο χωριό αύριο θα πάω και θα βγάλω και φωτο να πείτε και εσεις την γνώμη σας πάνω στα υλικα.παντως έφαγα ξενέρωμα με το tordo καθώς το περίμενα με g3000.δεν ξερω ποσό θα τραβάει με την csb1 γιατι με την g3000 ΘΕΡΙΖΕ!!!
 
Αφου ρε συ Γιαννη, η G3000 ειχε ελλειψη τα τελευταια 2 χρονια περιπου. Πως να γεμισει ο ανθρωπος;
Ετσι ειναι! Αλλά δεν περίμενα csb1 σε ένα φυσίγγι που έχει 7,5-8€..Είχα βέβαια μια ελπίδα μηπως είχε κρατήσει στοκ g3000.
Για να μην παρεξηγηθώ όχι οτι ειναι κακη πυριτιδα απλά επειδή ειναι φτηνή το λέω..
 
Last edited:
Ετσι ειναι! Αλλά δεν περίμενα csb1 σε ένα φυσίγγι που έχει 7,5-8€..Είχα βέβαια μια ελπίδα μηπως είχε κρατήσει στοκ g3000.
Για να μην παρεξηγηθώ όχι οτι ειναι κακη πυριτιδα απλά επειδή ειναι φτηνή το λέω..
ετσι ακριβως και καλυκα fiem και ελληνικο συγκεντρωτηρα.
 
Κώστα έχεις καμιά πληροφορία για τους χάρτινος καλυκες η πρεπει να πάω στο τηλ που ποσταρες?
Στέλιο απ'ότι έχω δει έχει κ ανώνυμους χάρτινους σε πορτοκαλί με αδιάβροχο καψύλι και από "Μάρκα" έχει τους Sellier & Bellot (κόκκινους) επίσεις χάρτινους και με καψύλια Ferme.... έχει κ άλλους...
 
Back
Top