Προσφορές-Τιμές

Πολυ καλή προσφορά σε ένα όπλο που πάντα που άρεσε! Τρομερο ζύγισμα,όμορφο όπλο!
Είναι ένα όπλο από όλα τα υπόλοιπα BERETTA που μου άρεσε σαν σχέδιο κ γενικότερα το κόψιμό του....Ο διάδοχος της ES100 Vitoria....!!
Κ αν δν κάνω λάθος Γιάννη αυτή η προσφορά ισχύει από λίγο πριν το Δεκέμβρη. Είχαν βάλει τη WOOD & SYNTHETIC & WATERFOWL σε προσφορά στα 750€ τότε....Το είχα δει στο ένθετο "Έθνος Κυνήγι".
 
https://www.megasalapatas.gr/index.php?route=product/category&path=64_306_700

Αν δεν είχα μπλέξει με το 20αρι θα φορτωνα χιτ

Με 5 και 5μιση € με μεγάλη ποικιλία για τσίχλες και τρυγόνια είναι οτι πρέπει για να γεμίσεις την αποθήκη για την επόμενη χρονιά!!!
Αν δεν μου ήταν ρευστή η επόμενη σεζόν θα έπαιρνα να έχω στοκ για 2 χρόνιες
 
πιο ψηφίζετε για πιο κάλο σε απόδοση και έχετε δουλέψει? γιατί έχω να πάρω φυσίγγια εμπορίου 5-6 χρόνια μιας και τα γεμίζω άλλα με αυτές τις προσφορές δεν συμφέρει να κάτσω να γεμίσω για τσίχλες.
Gorilla red φίλε! Από Οκτώβρη μέχρι τέλος το ρίχνεις!
 
πιο ψηφίζετε για πιο κάλο σε απόδοση και έχετε δουλέψει? γιατί έχω να πάρω φυσίγγια εμπορίου 5-6 χρόνια μιας και τα γεμίζω άλλα με αυτές τις προσφορές δεν συμφέρει να κάτσω να γεμίσω για τσίχλες.
express 32 ,super kill 33gr.
 
Τσιμπίδα 30 κουτιά σπορτινγκ...τάχα ρίξει παλιοπαλι κ μου άρεσαν απλά είχαν €6+ όποτε δεν άξιζε...τώρα με €5 ήταν ευκαιρία.
Τα tordo με τα red έχουν ίδια μπαρούτι (πια??) Η διαφορά τους είναι δλδ το +1 γρμ του tordo
 
Back
Top